Медицински център за асистирана репродукция Варна ( лятна тема 2021)

  • 35 830
  • 766
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 15 356
Забременях и родих от последния ембрион.Бяха три.Бройката не е важна.Кураж и успех!

# 751
  • София
  • Мнения: 39 814
Моля пуснете нова тема.

# 752
  • Мнения: 414
Как сте прекрасни?
Не вярвям,че дойде и моя ред да го напиша,ноооо съм бременна в,14г.с. и вчера бяхме ня ФМпри д-рАлександров и каза,че имаме едно напълно здраво бебче.
Сега естествено притеснениятя ни са други-преди 2 сеедмици ме диагностицираха с тумор в,главата и чакяме да видим,какво ще се случва от,тук,натататък-имаме нужда от вашата положителна нагласа и стиснати палци,че сте голямя сила

# 753
  • Мнения: 208
Как сте прекрасни?
Не вярвям,че дойде и моя ред да го напиша,ноооо съм бременна в,14г.с. и вчера бяхме ня ФМпри д-рАлександров и каза,че имаме едно напълно здраво бебче.
Сега естествено притеснениятя ни са други-преди 2 сеедмици ме диагностицираха с тумор в,главата и чакяме да видим,какво ще се случва от,тук,натататък-имаме нужда от вашата положителна нагласа и стиснати палци,че сте голямя сила
Ех,Десита ❤️Честита радост мила ❤️☺️ Всичко ще бъде наред 🤞🏻 Господ да е с Вас и да помага. Какво казват лекарите за тумора на какъв етап е ? Къде беше на лекар ?

# 754
  • Мнения: 389
Здравейте момичета . И аз съм се запътила към Варна и д-р Александров. След куп неуспехи  се надявам той да вдъхне надежда.

# 755
  • Мнения: 208
Здравейте момичета . И аз съм се запътила към Варна и д-р Александров. След куп неуспехи  се надявам той да вдъхне надежда.
Успех ти желая от сърце ❤️

# 756
  • Мнения: 615

desita30
, честито! Пожелавам ти една успешна и лека бременност! А за другото - сила и късмет!

Момичета, знаете ли дали Малена и Доцента са в отпуск идната седмица?

# 757
  • София
  • Мнения: 39 814
Моля пуснете нова тема.

# 758
  • Мнения: 209
доцента е в отпуск и другата седмица, струва ми се че Малена също

# 759
  • Мнения: 414
Надежда,чакаме резултати от хистолагията,за дя видим на какъв етап е!Надявяме се да е доброкачествен,за дя мога да родя дететео си и да си го атгледаме и да му се радваме,че е дълго желано и чакано 😍.
Прия,мисля,че и двамата са в отпуск-впетъкбяхна преглед е не видяхн нито Дооцента,,,,нито Маленка!
Успешни процедури,момичета,бъдете здрави и и здрави и ревливи бебаци на финал ви желая 💞

# 760
  • Мнения: 208
Надежда,чакаме резултати от хистолагията,за дя видим на какъв етап е!Надявяме се да е доброкачествен,за дя мога да родя дететео си и да си го атгледаме и да му се радваме,че е дълго желано и чакано 😍.
Прия,мисля,че и двамата са в отпуск-впетъкбяхна преглед е не видяхн нито Дооцента,,,,нито Маленка!
Успешни процедури,момичета,бъдете здрави и и здрави и ревливи бебаци на финал ви желая 💞
Стискам палци ❤️🤞🏻 Господ да е с теб и да помага ❤️🙏

# 761
  • Мнения: 103
Здравейте,
Имам въпросче към дамите, правили ЗЕТ.
Тъй като доц. Кисьов е в отпуск, ме преглежда д-р Александров. Днес ми е 11-ти ден от МЦ, видя лигавица 8 мм и предстояща овулация (тези дни, както се изрази). От довечера трябва да започвам прогестерон и в понеделник на трансфер (16-ти ден). Това ни е единственото ембрионче, замразено на 6-ти ден. Не трябва ли да е минала овулацията преди всичко? С кратък цикъл съм по принцип, но имам известни съмнения относно дали тогава ще е подходящият момент, дали не е рано.
Има ли някоя от вас, с която да са процедирали по подобен начин?
Благодаря Simple Smile

# 762
  • Мнения: 614
Здравейте!
След успешно инвитро от първия път миналата година,при доктор Александров искам да ви попитам,дали имам право да кандидатствам втори път по фонда за второ инвитро и кога най-рано след раждането може да се направи?
Детенцето ни живот и здраве другата седмица прави 7 месеца!
Не мога да изкажа колко съм благодарна на целия екип на МЦАР,които ни помогнаха да сбъднем мечтата си!

# 763
  • Мнения: 10
Здравейте,
Имам въпросче към дамите, правили ЗЕТ.
Тъй като доц. Кисьов е в отпуск, ме преглежда д-р Александров. Днес ми е 11-ти ден от МЦ, видя лигавица 8 мм и предстояща овулация (тези дни, както се изрази). От довечера трябва да започвам прогестерон и в понеделник на трансфер (16-ти ден). Това ни е единственото ембрионче, замразено на 6-ти ден. Не трябва ли да е минала овулацията преди всичко? С кратък цикъл съм по принцип, но имам известни съмнения относно дали тогава ще е подходящият момент, дали не е рано.
Има ли някоя от вас, с която да са процедирали по подобен начин?
Благодаря Simple Smile
Здравей,не мисля,че овулацията играе роля при ЗЕТ. Важна е лигавицата. Те си знаят работата,не се тревожи излишно . Успех!

# 764
  • Мнения: 103
Здравейте,
Имам въпросче към дамите, правили ЗЕТ.
Тъй като доц. Кисьов е в отпуск, ме преглежда д-р Александров. Днес ми е 11-ти ден от МЦ, видя лигавица 8 мм и предстояща овулация (тези дни, както се изрази). От довечера трябва да започвам прогестерон и в понеделник на трансфер (16-ти ден). Това ни е единственото ембрионче, замразено на 6-ти ден. Не трябва ли да е минала овулацията преди всичко? С кратък цикъл съм по принцип, но имам известни съмнения относно дали тогава ще е подходящият момент, дали не е рано.
Има ли някоя от вас, с която да са процедирали по подобен начин?
Благодаря Simple Smile
Здравей,не мисля,че овулацията играе роля при ЗЕТ. Важна е лигавицата. Те си знаят работата,не се тревожи излишно . Успех!
Благодаря, просто бях останала с впечатление по думи на доц. Кисьов, че следим овулация и като мине, се започва прогестерона.

Общи условия

Активация на акаунт