🍽️ MasterChef 🍽️ България - сезон 7, тема 6 - След края на сезона

  • 44 126
  • 364
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 686
Жалко, много жалко!
Със сигурност има проблем с алкохола, но да шофира в нетрезво състояние е недопустимо.

# 91
  • Мнения: 10 989
@дядо хаджия и @Smiley, да, и аз мисля точно така. Не е редно.. жена, която е 50+ да се държи като 15 годишна. А и гради друг тип имидж, не до показва деколтета и езици. Но... както и Шеф Токев, така и нея я виждаме в различна светлина!
Иначе Шеф Токев го гледах с голям интерес преди 10 години по ТВ7 в предаването "Гурме с Андре" и тогава ми беше направил добро впечатление. Силвена в "Щипка сол" през 2013 по БТВ ... доста по-лудешко поведение

# 92
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Какви са били преди години няма абсолютно никакво значение.

Как може да кара пиян и какво е правил с тази кола? Гуми няма. Карал, криволичейки, и се качвал по тротоарите. Нямам думи.







# 93
  • Мнения: 9 700
С толкова много алкохол в кръвта не е знаел на кой свят е.
Състоянието на гумите му говори достатъчно за това, как се е движел.
Огромен късмет е, че няма пострадали от криволиченето му.

# 94
  • Мнения: 31 172
Много съм разочарована от Токев.

# 95
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Когато писах преди години, че му треперят ръцете, ми се отговори, че било заболяване. Алкохолизмът е заболяване, да.

# 96
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Олеле! Гумите!

# 97
  • addicted
  • Мнения: 1 083
Брутална случка. Признавам си, че ме изненада, не съм чела за предишните му провинения. Много разочароващо, много.

# 98
  • Испания
  • Мнения: 37 503
А да се види е още по-ужасно.


Стува ми се, че това е мостът преди 5-ия километър.

Да го осъдят, да лежи в затвора /не ми се и мисли колко хора би могъл да уби, не е станало непоправимото по чудо/ и да му вземат книжката завинаги.

# 99
  • Мнения: 7 191
Външния вид как лъже... Токев оставяше впечатление на дисциплиниран и сериозен, суховат и скучен.
И аз съм много неприятно изненадана от случката, както и от факта, че не му е за първи път.

# 100
  • Мнения: 15 313
Би трябвало да полежи ефективно. В изпитателен срок е. Трябва да лежи първо наказанието по първата условна присъда, като следващата присъда се полага да е ефективна и после трябва да лежи и нея. Няма право на групиране.
Дали ще се случи е въпрос на връзки, пари и влияние. За жалост. Ако се прилага справедливо закона, то Токев трябва да лежи ефективно.

Язък. Харесвах го. Изглеждаше точен и умерен. Възпитан. Човек на място. Как лъже външността и поведението пред камера. Защо, бе, човеко, защо?! Пари имаш, положение имаш, постигнал си много. Защо, бе, защо?!

# 101
  • addicted
  • Мнения: 1 083
За да шофираш така според мен .. трябва да си почти в несвяст, мъртво пиян. Сериозен проблем има този човек, но в никакъв случай не мога да го съжалявам. Поредният, който се е помислил за недосегаем защото е известен? Отвратително.

# 102
  • Мнения: 2 394
Каквото си направи човек,  друг не може да му го направи. Аз също много харесвах шеф Токев.
За всичко си има причина, но той май ще плати прекалено висока цена. Може и това да е една от  причините да отложат "мастър шеф" .

# 103
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Каквото си направи човек,  друг не може да му го направи. Аз също много харесвах шеф Токев.
За всичко си има причина, но той май ще плати прекалено висока цена. Може и това да е една от  причините да отложат "мастър шеф" .

Точно това си мислех, защото проблемите му не са от вчера и са адски сериозни.

# 104
  • Мнения: 2 089
Никога не съм го харесвала, нито пък ястията, които показваше. Но съм не по-малко изненадана и от тези, които са го харесвали. Мастършеф сигурно трайно ще отпадне от програмата.

Общи условия

Активация на акаунт