🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 16

  • 32 505
  • 779
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 69 354
А как се пълнят маслини. Със синьо сирене ??

# 706
  • София
  • Мнения: 7 988
Течния шоколад ще го пият ли?

# 707
  • Мнения: X
Само като четох, това е храна за една армия! Преброих поне 10 неща. Ще видим какво ще излезе от яденето с ръце.

# 708
  • Мнения: 11 583
Течния шоколад ще го пият ли?

Ще топят в шоколада нарязани плодове, сигурно.

# 709
  • Мнения: 13 837
За две години /или по-малко/ - три жени. Иначе ръси акъл от екрана
Ти пък!! Какво общо има акълът с кобелизма 😏
А и той ръси само "кулинарен" акъл, все пак  😉

Менюто на Милена звучи добре. А дали ще е тежко, зависи от количествата. Преобладават зеленчуците.

# 710
  • Мнения: 318
А как се пълнят маслини. Със синьо сирене ??

Ще видим довечера 😀😀😀 Даже и маслините мамут да вземе пак не стават… 😀

# 711
  • Мнения: X
Аз не мога да разбера какво общо има личният живот на Манчев с професионалният му такъв? Той е представен пред обществото като шеф-готвач, собственик на ресторанти. На клюки и интриги най-много се радвам, но поднесени по-интелигетно и забавно. Подхвърляния, че е смешник и колко жени сменял - не са такива. Под секрет да кажа, че има 3 сменени публично жени - сигурно още 30 е сменил за тези 3 години. Как не го е срам. Вместо да бере мащерка, пра'й кекс.

# 712
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не са клюки и интриги, а негови публикации в ИГ. За мен публичните личности са това, което виждаме от екрана + това, което са извън него. Много даже са свързани двете страни на монетата.

Като те дразни, прескачай клюки и интриги!

# 713
  • Мнения: X
Нека да си публикува щастието човека. Някои си публикуват боб чорбата, други маникюра - трети гадженцата.

На кого пречи и с какво, че е сменил 3 жени за 3 години? На предаването ли пречи, на зрителя? Да не е отправял неприлични предложения към зрителките и аз да съм изтървал този момент? Joy

# 714
# 715
  • Мнения: 13 837
Нека си сменя колкото иска човекът. Не е редно, но те повечето богати и известни мъже така сменят. Защото жените им позволяваме.
Мен единствено ме потресе зарязването на втората и то заради няколко месечното бебенце, което загърби там! За нея не се изненадвам. Може да е приятно да се пъчиш с доста по-младата жена, но със сигурност бързо уморява и доскучала...

# 716
  • Мнения: X
Аз не го взимам на сериозно явно и проблемът е в мен, не в темата. За мен той е някакъв там, който се съгласил от 1000 готвача в София, да го снимат и да коментира кой как си пълни маслините. Не го виждам в никаква важна роля, един пълнеж в предаването, който ще сподели мнението си за рецепти. Joy

# 717
  • Мнения: X
Те повечето се съгласяват да са в панаира заради някой лев, не заради сините очи на продуцента. Колкото по-добре плащат, толкова по-голям панаир. Всеки е там с целите си и те не са благотворителни, или безплатни.

# 718
  • Мнения: 5 830
Добре си е чичо Манчо, вижте колко дълго се задържа на екран, и с Черешката, и с Кошмарите.
Вървят му и двете предавания добре, гледаеми са и коментирани. То това се иска.

# 719
  • Мнения: 191
Манчо, да ме прощава, ама има морал на улична котка.
Уличните котки стоят до бебетата си и ги закрилят, поне докато малките не си стъпят на краката.

Последна редакция: пн, 05 юли 2021, 20:09 от Hannah*

Общи условия

Активация на акаунт