🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 8 - След финала

  • 31 324
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 12 409
Аз я харесвам и ще ми е интересно да я гледам.

# 61
  • Испания
  • Мнения: 37 503


Халваджиян в "Здравей, България" за новия сезон на "Капките":

- пак ще се излъчва в понеделник
- от днес ще започнат да съобщават участниците
- първите двама: Моньо Монев /доцент Мазов от "Откраднат живот"/ и Руслан Мъйнов
- най-сетне решили да има повече актьори

Еееееееее, увряха им главите!

Много съм доволна за Моньо и Руслан.

Четяли какво искали зрителите.

- Кой ще замести Зуека? "Забраненото шоу" на Рачков отива в септември. Водещите са Рачков и Геро.

За журито не го питаха, а и той не каза нищо. Според публикувани от Магърдич снимки, мисля, че ще са Фънки, Хилда и Вергов.

Стартът е през февруари. Все още не може да каже дата.

Последна редакция: чт, 27 яну 2022, 09:43 от Smileys 🙈🙉🙊

# 62
  • Мнения: 2 749
Много се радвам за Руслан и аз. Много ми харесва като актьор, а и пее.

# 63
  • София
  • Мнения: 12 409
И аз много се радвам за Моньо и Руслан, харесвам ги. Само за Рачков не се радвам, него грам не го харесвам.

# 64
  • София
  • Мнения: 7 876
Рачков и Геро са два остри камъка и как точно ще мелят брашно заедно, ще ми е интересно.

# 65
  • Мнения: 4 075
Благодаря за информацията!
Еее, най-после ще заложат на актьори! Надявам се на силен сезон в този случай. Добър избор за Руслан и Моньо, чакам да видя следващите.
Интересно ми е защо няма да има Шоуто на Рачков в пролетния сезон, не че съм примряла за него, но би трда са сложили нещо на негово място.

# 66
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Благодаря за информацията!
Еее, най-после ще заложат на актьори! Надявам се на силен сезон в този случай. Добър избор за Руслан и Моньо, чакам да видя следващите.
Интересно ми е защо няма да има Шоуто на Рачков в пролетния сезон, не че съм примряла за него, но би трда са сложили нещо на негово място.

Няма да има, за да може Рачков да води "Капките".

Цитат
Артистичните изпълнения на всички участници ще бъдат оценявани от любимото трио на зрителите – Хилда Казасян, Юлиан Вергов и Димитър Ковачев – Фънки. В юбилейния сезон във всяко предаване към тях ще се присъединява и четвърта гост-звезда.

Още.

Последна редакция: чт, 27 яну 2022, 12:20 от Smileys 🙈🙉🙊

# 67
  • Мнения: 5 133
Много харесвам Руслан. Доволна съм, че ще участва. Виж за журито хич не съм доволна.

# 68
  • Мнения: 1 993
Трябва да си изкарват прехраната, и аз исках ново жури...

# 69
  • Мнения: 4 075
Smileys, много съм зле, вярно, че си го написала Joy
Ем, лигавщините Рачкови и заяждането на Фънки явно ще ги траем отново.

# 70
  • София
  • Мнения: 22 948
Много съм доволна за Рачков пък аз. Харесвам го, за разлика от Геро. И за двамата участници съм много доволна. Моньо и Вергов напоследък имат доста общи проекти, ще видим ще има ли специално отношение към него. 🤣
От журито ми се повръща вече честно. Да вземе Фънки да емигрира, че не мога да го понасям.
Аз залагам, че ще почне баш на рождения ми ден-28.02. 😀

# 71
# 72
  • Мнения: 5 698
Кои други нови участници според вас ще се включат в новия сезон?
Някой от Маскирания певец вероятно.
Аз залагам на Виктория Георгиева и Християна Лоизу, макар че и двете не са много артистични.

# 73
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Говори се за двете, както и за Крисия. Ще ги обявяват на час по лъжичка. Все пак е прогрес. Преди не обявяваха участниците предварително и тогава писах, че в Испания винаги го правят и това не намалява, а увеличава интереса към формата.

Някой може да е много артистичен, но това не означава, че умее да имитира.

Много съм доволна от първите двама обявени. Радвам се, че Рачков ще води. Не понасям Геро.

П. П. Надявам се, че ще поканят Владо Михайлов.

Последна редакция: чт, 27 яну 2022, 16:18 от Smileys 🙈🙉🙊

# 74
  • Мнения: 1 141
Аз също съм много доволна от първите двама обявени участника. Още повече ще се радвам да участва и Владо Михайлов. Също смятам, че ще поканят Виктория, Християна Лоизу и Крисия. Вероятно и двама от попфолка. И ето, че бройката се запълни. Smile
И за Рачков съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт