Осми клас 2020 /21 - Успешно осмокласникът приключва и на вълна ВАКАНЦИЯ се включва

  • 24 895
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 218
Дори не съм разбрала, че е валяло. Ровихме се в дълбоко прибраните книги по занимателна математика и програмиране на ММ, та децата да се възползват от наследството. Четохме логически задачи, хилихме се и накрая баща и дъщеря решиха да правят лучени кръгчета. Късат ми нервите. И двамата са с по две леви ръце и се въртят като пиле в калчища. Ще ми омърлят всичко, но сърце не ми дава да им секна готварските пориви. Намерили са си някакъв youtube канал за хора, които са с две леви ръце и не могат да готвят и взеха, че се вдъхновиха.
Дано не влезнем във вечерните новини с някой творчески пожар 🔥

Омммм...

# 61
  • София
  • Мнения: 9 135
Момичета, аз може да хартисам за вторник. Мъжът ми ме изненада, че ще пътува извън София и ще трябва да гледам малкия.

# 62
  • Мнения: 6 954
Видях клипче и снимки от днешната градушка в Костинброд - грубо колкото топче за пинг-понг. Дано се размине при вас, Просто майка. По околовръсното на връщане беше много кофти между отсечките за Надежда и за Люлин, беше нещо средно между град и едър, силен дъжд, при отбивката за Горна Баня вече беше слънце. Шантава работа. Нямаха ли ракети за тия градушки?

milasara, поздравления за поредните медали!

# 63
  • Мнения: 610
Шмърци,
Живот си живееш ти😄 Ще ти сготвят, ще почистят😄😄😄 Да ти е кеф леворъки да се грижат за теб.

Milasara, поздравления! Още много медали.

LaDiDa,
Как така спокойна БЕЗ вино? Къде е уловката? Нали животът след първата чаша вино става по-хубав?

Просто майка, успех на Ани! Тя е дете, каквото  рядко се среща. Толкова целеустремена и наясно с мечтите си. Пътува всеки ден и знам, че не мрънка, не хленчи… Малък войник е.
Може да я помолиш да презентира няколко пъти на теб. Така сковаността ще отмине, тялото ще се отпусне и ще говори по-свободно.

# 64
  • Мнения: 6 631
Milasara, браво ня младежа!  Ще 5ачиш ли клипче? 🙂 Голям фен съм му!

Мария, буря ли има при вас?
Тук се пържим в собствен сос от жега.

LaDida, голям стратег си😀

# 65
  • Мнения: 3 491
Голямата градушка в София ме завари на спирката на Плиска. Голям ужас изживях, почнаха да хвърчат чадъри от заведения, водата ни беше до колене. Преди това се бях обадила на мъжа ми и той ме беше информирал, че отиват с детето на полето. И после изведнъж спряха връзките на телефоните. По- късно разбрах, че при нас е нямало градушка, но изживях кошмарни 40 минути.
Рали, да му е щастливо в новото училище на това умно дете!

# 66
  • Мнения: 6 954
Мария, буря ли има при вас?
Тук се пържим в собствен сос от жега.
Няма 7, а все едно е 9:30.

Последна редакция: сб, 26 юни 2021, 20:25 от Maria 007

# 67
  • Мнения: 6 631
И при нас притъмня и се заоблачи сериозно.

# 68
  • Мнения: 3 491
И сега е същото. След като сто пъти ги предупредих даде прибират, в момента са в колата пред вкъщи и не могат да слязат. Навън е страшно. Мъжки акъл.

# 69
  • Мнения: 6 631
Аманда, поне са прес вкъщи, а не нейде из полето, че тогава си е наистина притеснително.

# 70
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 400
Гледам бурята на прогнозата на телефона, ужас... И идва към нас... Сутринта в 7ч вече имахме една, дъжд, вятър, слава богу без градушка. Но количеството паднал дъжд е било като за половин месец. Тъкмо ми се оправи градината малко...
Аз предиобед оставих младежа сам, станал, закусил, оправил у дома, хвърлил боклука и измил чиниите от снощи, обърсал кухнята, разходил кучето. Как после да не му отпусна малко зомбиране пред компютъра?
Следобед решава задачи, нали в понеделник ще е последната порция мъка ...
Сега пак притъмнява...
Завиждам ви за срещата и чакам снимки!
Като чета, явно тук наистина и майките сме се събрали със сходни разбирания, и децата ни са подобни - в такава странна учебна година, а се представиха отлично.

# 71
  • Мнения: 6 631
Доня, много е добричък Стиви❤ Всичко заслужава това дете! Стискам му палци по мат за шестица!🍀👍🧙‍♂️
И аз ще чакам снимки, но допускам, че фокусът ще е на друго място🥂🍾

# 72
  • София
  • Мнения: 3 612
Мария, а аз мих прозорците на свеки, които сигурно от 2 години не са мити, та смятай. Викам си, нормално е като измиеш прозорците да превали, ама то се сляха небето и земята. Ужас просто. Поне нямаше сериозна градушка, само за кратко потрака повече, но дребосъци.
Ето какво исках, като подстрижка :
Скрит текст:
И какво стана:
Скрит текст:
Не е баш същото, поне отзад, но можеше и да не ми стои хич, така че съм доволна.

# 73
  • у дома...
  • Мнения: 3 099
Аз малко като в приказката "Седя и мисля, по едно време установих, че само си седя"... Дали пък да не направим и една среща заедно с наборите? Те и така задочно знаят един за друг.

# 74
  • Мнения: 6 631
liani, честита прическа! Много свежо ти се е получило!🌺
При модела, предната част е асиметрично скъсена и дългата част на бретона е 6ресан на крив път. По- практична е твоят вариант! Харесваш ми😀👍

Про6то майка,хаха😀 И на мен ми се случва прокто да си седя😀
Интересна идея - среща с наборчетата🙂
Харесва ми!

Общи условия

Активация на акаунт