Кога ви преведоха еднократната помощ?

  • 2 333
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 064
Не съм си я искала. Все не ми остава време от работа и тичане. Май ще им я харижа, има много по-нуждаещи се! Peace


Не те съветвам. Няма да отиде при нуждаещите се, а в дълбоките държавни джобове...

А за майчинските, ще ги превеждат директно от 01.01.07, доколкото разбрах го приеха това.

# 16
  • Мнения: 3 089
както е по закон - вместиха се в 30-дневния срок.

# 17
  • Мнения: 39
аз вече 2-ри месец не съм я получила(исках по пощата) преди малко звънях на социални грижи след 1ч.ще се обадя да ми кажат какво се случва добре че попаднах на разбрана служителка

# 18
  • София
  • Мнения: 563
2-3 месеца след като подадох документите  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 2 019
Около месец след като подадох документите. Всичко накуп ми преведоха.
и на мен

# 20
  • Мнения: 1 233
3 месеца след раждането

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 806
1 месец след подаване на молбата  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 44 115
2-3 седмици след като подадох документите:)

# 23
След около месец и половина, което не е правилно.

# 24
  • във фурната
  • Мнения: 596
Каква е тази еднократна помощ и какви са условията за получаването и? newsm78

# 25
  • Мнения: 1 101
След 1 месец.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Каква е тази еднократна помощ и какви са условията за получаването и? newsm78
Еднократна помощ за живородено дете. Получава се от соц.грижи от всички майки, родили дете, независимо от дохода и от това дали работиш или не. Размерът й е 200лв. Срокът в който може да се получи е 3 годишен, след това се губи по давност. При получаването й се слага печат на гърба на акта за раждане на детето, че помощта е получена. Какви точно документи ще ти искат най-добре попитай в соц.грижи, че някъде искат и по нещо допълнително.

# 27
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Аз ги получих след 2 месеца,за детските нищо не мога да кажа ,защото не вземам такива.Майчинството си получавам на 10-то число,когато превеждат и заплатите на другите от фирмата.

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 154
Попринцип тия пари ги бавят. Аз се обаждах да се разправям, но никой нищо не ти обяснява. Иначе горе долу след месец ги получих.

Общи условия

Активация на акаунт