Обсъждане на имотни обяви-23

  • 41 861
  • 767
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 10 410
Хубав, ама тая панорамна гледка на каква цена е?
670 хиляди евра Grinning, гаража е отделно - 40 хиляди, ама е 50 квадрата, абе грандиозен е, голям, но понеже го гледах от телефона, а сега от компа ги цъкам пак снимките, това второто ниво изглежда сякаш после е доработвано.

# 721
  • Sofia
  • Мнения: 2 344
Няколко спални със скосявания - no, no. Четири тераси, като голямата е 50кв.м - няма да се очудя ако общо са 100кв.м. Гараж 50кв.м на допълнителна цена от 40к евро.

Апартамента е за основен ремонт, терасите също. Не мога да си представя, че някой ще остави 710к евро за апартамента и гаража и ще влезне да живее там без да го ремонтира.

Сградата е старичка, фасадата и околоните сгради са си зле. Т.е не лъха примиум от където и да го гледаш.

Като го направиш както трябва, ще стъпи на 1млн евро. Не мисля, че бих направил това. Преди някоко години се продаде една стара къща в близост до Узунджовска и Солунска. Изглеждаше зле, но собственика я реставрира перфектно, направи невероятна градинка и ми се струва 100 пъти по-добра инвестиция - двуетажна къща с двор и пракоместа. Ако имам 1млн евро за харчене, определено би било таква многофамилна къща, вместо този апартамент.

Работех в съседство и слуховете бяха, че е купена за близо 500к евро.

# 722
  • Мнения: X
Ай стига, това е от по-качественото строителство, сигур за това.

И да се раздвижи малко темичката пускам една обява да си почешем клавиатурите Simple Smile

https://www.luximmo.bg/imot/34274 - Апартамента на оперната певица Мила Михова за продажба.

Видях обявата в Звездни компромати, публикувана от съфорумката alethea, ама я слагам тук, все пак си е имот Simple Smile
Ако беше 5-6-7 пряки по на изток щеше да е добре цената, но за между Прага и Руски паметник е скъпо. Голямата тераса е много хубава.

# 723
  • Мнения: 9 569
Винаги съм се чудила защо ако човек има много кинти и супер скъпия апартамент, просто не си наеме интериорен дизайнер Simple Smile Иначе дали този си заслужава парите - ако беше добре обзаведен предполагам, че да.

# 724
  • Мнения: 10 410
Ами конкретно за този апартамент се чудя на фона на всичките пари дето смятат, че струва, защо балконите са толкова зле, имам предвид настилките, оставили са го на шлайфан бетон. Евтината маса за 20 лева отвън праща по дяволите всички вази, гърнета и прочее скъпи порцеланови вещи, че е просторен, просторен е, но определено не е нищо особено за тази цена. Все си мисля, че за тези пари човек може да си вземе много хубава къща.

# 725
  • Мнения: 2 740
Винаги съм се чудила защо ако човек има много кинти и супер скъпия апартамент, просто не си наеме интериорен дизайнер Simple Smile Иначе дали този си заслужава парите - ако беше добре обзаведен предполагам, че да.

мунривер- Щото ги нямат. Интериорния дизайнер за 200кв лукс с пълна услуга, ремонт и събконтрактване на майстори ще ти излезе колкото един 3ст.

блаккат  - и оперната певица така си мисли, затова и продава. И ще намери някой шаран да плати за чувството да живее където е живяла тя. Втория етаж 100% е дострояван, дано е озаконен поне. Очевидно няма пари, за да го направи по-добре, но е решила че е добър момент да продаде в 'топ център' и да си купи някоя хубава къща в покрайнините. Дали ще има идиот който да замени двор/земя за бетонена тераса в центъра? Скептичен сам.

# 726
  • Мнения: X
То да беше само настилките….

# 727
  • Мнения: 10 410

Снимките със скосените стаите изчезнаха при мен.
На бохемския апартамент ли? Знаеш ли, че вчера като го гледахме от телефона със сина ми, че аз от балкона се бях впечатлила и не видяхме спалните, а в Звездните компромати коментираха скосените тавани. По-късно като седнах и исках да ви прехвърля обявата ги виждах и сега ти не ги виждаш, което е странно... Сега ще проверя и аз дали са там Simple Smile

Добавям - там са си!

# 728
  • Мнения: 177
То да беше само настилките….
Мен полилеят ме отказа ...

# 729
  • Мнения: 10 410
Мен полилеят ме отказа ...
Мда, малък е Simple Smile

Аз пък сега на поредното гледане, защото някой като каже нещо ги отварям пак и пак и пак и видях как е вграден уред в шкафа и колкото по-го гледам, толкова по не мога да му оценя стойността. Предполагам цената е заради локацията, то обзавеждане практически няма - скъсан и захабен диван, няколко различни стола, завалян килим, маса от Метро на балкона, дори не са хубав градински сет. Кухнята е и тя почти никаква. Май не го е ползвала много певицата, защото въобще не изглежда уютен.

# 730
  • Мнения: 119
https://m.imot.bg/details/1b162971685628154
Мнение за този апартамент, ясно е, че е за изриване.

# 731
  • Мнения: 9 685
Шумът от булеварда е най-проблемен. Иначе цената е ОК, апартаментът - също като квадратура и дадености. Е, банята е сравнително малка, но може да се измисли как да се смести всичко по-рационално.

На оглед ще стане ясно как възприемате шума и локацията.

# 732
  • София
  • Мнения: 751
Голям минус - хол с балкон (на практика безполезен) към шумен и мръсен булевард. Това би ме отказало директно. Вероятно затова и го продават. Голям плюс в бъдещеще (до 4-5 години) - станция на третата метролиния на няколко минути пеша. Иначе и горната, и долната част на комплекс "Яворов" (бивш Ленин) са много приятни със зеленината и градинките. Други плюсове - на близко пешеходно разстояние са Борисовата градина, приятната част на улица "Иван-Асен ІІ", мол "Сердика", пазарът Ситняково. Но както казах по-горе, булевардът (и изобщо цялото кръстовище) е голям минус. 

# 733
  • Сф
  • Мнения: 10 583
Свиква се на булевард. И все пак ,там е само хол.
 Мен по ме притеснява тоя отворен заден тих двор дали е толкова тих и какво се случва.

# 734
  • Мнения: 18 322
Хубав квартал, хубава част на квартала, но точно на кръстовището е ужасно шумно. Дори не е шум, а тътен.

Общи условия

Активация на акаунт