Обсъждане на имотни обяви-23

  • 42 017
  • 767
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 754
Задният двор не е заден двор, а междублокова градинка. В този район са много озеленени и приятни. И какво точно може да се случи - пенсионерки и/или майки с деца да поседнат по пейките.

# 736
  • Сф
  • Мнения: 10 637
Задният двор не е заден двор, а междублокова градинка. В този район са много озеленени и приятни. И какво точно може да се случи - пенсионерки и/или майки с деца да поседнат по пейките.
Крещящи деца по всяко време, събиране на компании вечер. Това не е чудо невиждано и патент на крайните квартали. Музика от някой бар , заведение. Зависи, зависи, просто трябва да се има предвид и да се види колко е тихо.
Специално се сетих за теб, на едно място с детска площадка в центъра, до любимата ти Раковска, се събираха клошари. Опикаваха площадката редовно посред бял ден. Накрая един баща ги попреби и изгони поне за през деня. Сега не знам как е. И аз като теб съм живяла в центъра и имам едно наум.

# 737
  • Мнения: 18 476
От шума на кръстовището едва ли ще чуете крещящите деца.
Освен обичайните шумове на трамвай, градски и междуградски транспорт, камиони и т.н., имайте предвид, че това вероятно е едно от най-конфликтните софийски кръстовища с чести леки катастрофи, верижни чуквания и скандали.

# 738
  • Мнения: 49
Сутринта когато видях тази обява беше на 99 000 евро. Явно са им разцепили телефоните от звънене, щом за 3 часа я вдигнаха.

# 739
  • Мнения: 10 487
Нашата улица стана натоварена и аз така и не свикнах с шума. Наистина до възприемане е, но ако човек не е свикнал, вероятно ще го дразни.
Апартамента иначе ми допада, но в момента е дори гнусен! Защо не ги чистят от тия боклуци винаги съм се чудила…

# 740
  • Германия
  • Мнения: 3 419
Апартамента иначе ми допада, но в момента е дори гнусен! Защо не ги чистят от тия боклуци винаги съм се чудила…

Аз дори не мога да си съставя мнение като гледам снимките, то прилича на коптор, как живеят така хора не знам 🤔

Че не ремонтират апартаментите преди продажба едно на ръка, но поне да ги изринат от тия боклуци преди да наснимат и изпраскат онлайн.

# 741
  • Мнения: 2 313
Шумно, непочистено, ама на мен ми се струва далавера. Цената е ок, слагаш хубава дограма, изриваш всичко и си правиш ремонтчето.

# 742
  • Мнения: 3 520
Направо не ми се вярва, че е истинска обява. Цената е приемлива, етаж, разпределение, само шумът от булеварда е минус. Интересно какво е общото състояние на блокчето. Да видим на колко ще се продаде.

# 743
  • Мнения: 9 754
Ами да, гледаме за колко дни ще се продаде и при каква офертна цена, иначе за колко пари ще се продаде няма как да знаем.

# 744
  • Sofia
  • Мнения: 2 357
Живял съм в блока, на булеварда, срещу румънското посолство, на втори етаж.

Мизерията и шума там е покъртителен.
Тежкотоварната техника и трамвая ви събуждат в 4:30. Там завива трамвая и се чува скърцането, но тътена и вибрациите от тежкотоварната техника, която всеки ден минава я усещате като тежък бас в дискотека.
Терасите стават черни от мръсотията и прахта.

Заклевам се, такъв апартамент не бих купил да живея в него и за без пари.
Този, който го купи дълбоко ще съжалява.

# 745
  • Мнения: 10 487
Явно затова цената му е такава, чак на мен ми се стори в рамките на нормалното.

# 746
  • Мнения: 443
Оперната певица два пъти посрещаше гости в този апартамент в едно кулинарно предаване. Където, поне първия път, се виждаха течове по стените.

# 747
  • Мнения: 119
Самият блок обаче е с огромна фуга и дори терасата му е засегната.

# 748
  • Мнения: 1 803
Да раздвижим темата малко с една обява от район Витоша :
https://ues.bg/bg/bgr/offers/sales/sofia/vitosha/apartment/15840 … yV3rP3WWrkdGVU_lw

# 749
  • Мнения: 10 487
Скъпичък ми се струва, явно залагат на обзавеждането.

Общи условия

Активация на акаунт