Променен бивш мъж!

  • 8 671
  • 111
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 858
Имах предвид да го заплашиш, че ако не изпълнява режима ще има последици. И да го отрязваш категорично и да се прибирате с детето вкъщи, не да стоиш да му слушаш излиянията. Ако може насаме проведете разговора, не пред детето. А да викаш полиция ако нещо откачи и започне да буйства.

# 61
  • София
  • Мнения: 35 330
Защо реве, за вас?

Разводът е бил стратегически - аз зрелият и цивилизован мъж, ще я пусна и ще си я върна …

# 62
  • Мнения: 1 288
Тези посещения са, за да те проверява къде ходиш и дали идват хора у вас. Аз щях да го оставя да виси и да ида у приятелка. 😄 Те да видиш тогава какъв панаир щеше да е. Имаш ли родители наблизо?

# 63
  • София
  • Мнения: 13 038
Аз не бих го организирала с нищо. За мен това е даване на надежда, че е още необходим. По-скоро трябва да има видимо безразличие.

Има го и това. Може би пълното безразличие наистина е най-безопасната стратегия.

# 64
  • Мнения: 738
Много ми е жал за бившия ти. Защо не взима детето? Няма условия ли?
Намери начин да говориш с него да почне да го взима.
А ако не му вдигаш телефона няколко дни, какво ще стане?

# 65
  • Мнения: 8 026
циркаджия..влезнал е в ролята "аз всичко давам за тях, но тя не ме иска"...сакън да не излезе като безотговорен пред обществото и родата, че е поискал ергенски живот, който явно не му е провървял особено..тя да е лошата..така ми изглежда

# 66
  • София
  • Мнения: 35 330
Не иска да го взима, жал защо?

# 67
  • София
  • Мнения: 13 038
Много ми е жал за бившия ти. Защо не взима детето? Няма условия ли?
Намери начин да говориш с него да почне да го взима.
А ако не му вдигаш телефона няколко дни, какво ще стане?

Той на това разчита. Затова реве по улиците. Тя лошата, а той добрият, харчи по сто лева за тениска, и чака детенцето си пред блока с часове. И като я изкара извън нерви, ще я обяви освен за лоша, и за луда. Ако пък подаде ръка, ще й се качи на главата. Як натиск й оказва, но трябва да е силна. Усети ли, че поддава, ще захапе двойно.

# 68
  • France
  • Мнения: 13 217
Тези посещения са, за да те проверява къде ходиш и дали идват хора у вас. Аз щях да го оставя да виси и да ида у приятелка. 😄 Те да видиш тогава какъв панаир щеше да е. Имаш ли родители наблизо?
Съгласна съм, че става дума за контрол. Може би най-добре е тя просто да покаже, че не ù пука за него. Иска да мине за 30 мин? Добре, но да предупреди поне ден по-рано. Все пак идва - подава му детето и 2 секунди по-късно изчезва. Но все си мисля, че най-накрая пак ще се опре до полиция...

# 69
  • Мнения: 14
Има условия, има и той собствено жилище. Взима го 2 пъти в месеца за цял ден, другите срещи са за по 30 мин през седмицата. Не знам, защо плаче! Веднъж плака и на рамото на горкото дете, тогава го заплаших, че още веднъж това видя ли го, лошо...

# 70
  • France
  • Мнения: 13 217
Ооо, и детето става свидетел. Тц-тц има мъже на които и плюнката си не бих хвърлила.

# 71
  • София
  • Мнения: 13 038
Това не е мъж, а дете. Тръшкащо се и манипулиращо, за да получи играчка. После ще си поиграе с нея половин час, ще му доскучае, и ще я забрави. Докато някой пак не му я забрани.

# 72
  • Мнения: 8 026
давай му го всяка седмица за по 1 ден като иска толкова да се доказва като баща..няма лошо, щом сте в един град..

# 73
  • Мнения: 709
Тя му го дава - той не иска. Иска за половин час пред блока, колкото да се разстрои детето, а и той да поплаче клетия.

# 74
  • София
  • Мнения: 13 038
Пред блока има аудитория, на улицата също. Нали трябва да види тя, как плаче пред детето, пък и с хорското мнение да я притисне.

Общи условия

Активация на акаунт