Летни страсти и вълни сбъдват всичките мечти ! ~бебеправене 391~

  • 25 758
  • 769
  •   1
Отговори
# 30
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 897
Благодаря за новата тема. Аз пак започнах с тестовете и стават все по-ярки чертите, въпреки че засега са отрицателни, но утре очаквам вече чертата да е ярка и пак да се впускаме в бебеправенето, макар че ние всеки ден си правим секс. После аз заминавам след 15 дни за 2 месеца работя в чужбина и ще сме разделени от ММ, но се надявам като отида и направя теста и да е положителен, пък после ще му мисля.
Стискам палци на всички и чакам от някоя розов прашец, защото ми е мечта, въпреки че и син няма да върна 😁😍💖

# 31
  • Мнения: 2 613
Честито Кременуша лека да е и до финал! Супер завършек на старата тема се получи! 🍀❤️
Благодаря на Рейв за страхотната тема! 😍
И благодаря на орисниците, и на тези които пускат прашец всеки ден 😁.. Общо взето благодаря на всички! Голяма сте подкрепа. Дано тази тема се напълни с много ++++++ 🙏🤞🍀❤️

# 32
  • Мнения: 902
Круела, и аз съм на 24 и наистина под година опити неглижират ситуацията за съжаление. Ние сме на половин година усилени опити със следене на какво ли не и преди това още няколко просто без да се пазим и резултат няма. Ходих при няколко АГ и всички неглижираха ситуацията, което за мен е крайно неприятно особено ако плащаш по 80лв за преглед (Надежда). Накрая на своя глава пратих ММ на СГ и излезе ниска морфология.
И понеже ми писна от всички АГ-та, през позната си записахме час за репро.

# 33
  • Мнения: 2 629
Много съжалявам да го чуя. Пожелавам ви успех и дано всичко е наред. 🥰
Круела, и аз съм на 24 и наистина под година опити неглижират ситуацията за съжаление. Ние сме на половин година усилени опити със следене на какво ли не и преди това още няколко просто без да се пазим и резултат няма. Ходих при няколко АГ и всички неглижираха ситуацията, което за мен е крайно неприятно особено ако плащаш по 80лв за преглед (Надежда). Накрая на своя глава пратих ММ на СГ и излезе ниска морфология.
И понеже ми писна от всички АГ-та, през позната си записахме час за репро.

# 34
  • Мнения: 1 065
Rave, страхотен бременен корем има на темата. Пожелавам на всички прекрасни летни две черти Heart

# 35
  • Мнения: 2 476
Цопвам и аз в новата, прекрасна лятна темичка ☀️❤️💙 Рейв 🥰☀️
Адашчеее, благодаря за орисването. Пожелавам ти много лек остатък от бременността 🍀
Дени, благодаря за информацията 😍 Значи се очертава да я получим точно за сватбата 😁☀️❤️
Днес избрахме халки в Хасково и другата седмица ще са при нас с куриер, за да не ходим до там отново 😊
По пътя мъжлето се нави да спре и да ме снима в лавандуловото поле. Пожелавам ви едно слънчево, изпълнено с много положителни емоции лято и като резултат много бебета следващата пролет 🍀🍀🍀

# 36
  • London
  • Мнения: 580
Кактусче, много свежарска снимка 😍

Минавам и аз през вас момичета да ви наръся с розов прашец ❤
Чета ви редовно, макар и да не се включвам.
Хайде, до края на лятото всички да сте изчезнали от тук и да не виждам повече познати никове ❤

# 37
  • Мнения: 191
Прекрасна тема благодаря Rave.
Благодаря и на орисниците😁
МЦ свърши тия дни.ММ и той се ентусиазира може пък сега като сме спокойни психически да ни се случи чудото по естествен начин.Така ми се иска да си има една сестричка малчо💗Ние не сме млади .....
Взимам си розовичко с удоволствие ❣❣
Успех на всички 💕💕
На момичетата в процедури и чакащи такива пожелавам най-хубавите яйчица и тай-смелите бойци!!Няма нищо страшно!Всичко е за заветната цел струва си😘

# 38
  • Мнения: 971
Честита ни нова тема!!! 🥰🥰🥰Минавам у аз под прашеца и дано се получи това лято😊😊😊❤️

# 39
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 897
Момичета, имам нужда от помощ отново, извинявайте Blush Снимала съм тестовете ми за ову от последните три дни, като съответно са на 13, 14 и 15 ден, но този от днес, тоест 15 ден не знам дали вече положителен или утре ще бъде? Малко въпроси за леваци, но нещо не мога да се оправя съвсем. Прикачвам снимките и Ви благодаря предварително.

# 40
  • Мнения: 1 751
Трополинка, на мен ми се струва чудесен теста, само за действие е! Все пак не винаги ситуацията е по учебник, за да е по-тъмна тестовата от контролната. Хормонът е динамичен и за мен е цяло чудо да го засечеш в най-точния момент, за да видиш категоричен плюс като на картинка. Може урината да е по-разредена, може да не е улучен баш пиковия му момент... Накратко, вземете се в ръце, поне утре Wink

# 41
  • Мнения: 1 441
Записвам се и аз в новата тема Heart Eyes
Благодаря на Рейв за слънчевата лятна тема Nature Sunny
Благодаря на Ирен за хубавото орисване и нека да се сбъдне за всяка от нас People Baby
Аз днес бях на преглед и започвам противозачатъчни като подготовка за инвитро, дано този път всичко върви по вода Hands Pray
Раули, успех, стискам ти много палци Flowers Four Leaf Clover 🤞🤞🤞На мен ми бяха обяснили, че като върнат две ембриончета си помагат да се развиват, ако остане едно другото му помага нещо такова. Ако ти е полезна тази информация, мен не ме беше страх да върнат две при първото инвитро сега не знам какво ще стане, но се убедих че каквото и да правим каквото има да става това ще е Hug
Кактусче, прекрасна снимка Heart Eyes
Да ни постнеш после някоя и като булка People Bride With Veil Чак аз се развълнувах за твоята сватба, иначе заповедта ще дойде бързо ще видиш Flowers Four Leaf Clover
Честито на Кременуша и до финал Hug
Билийвче, какво става с теб?
Трополинка, действайте и според мен Wink

# 42
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 897
Mandaria, и днес и утре ще се постараем Grin Имам и силни болки от ляво, а това е чистия ми яйчник, който няма кисти и се надявам да стане вече бебето. Надявам се след 14 дни да се похваля най-после, че доста се задържах тук Grin Heart

# 43
  • Мнения: 702
Нищо интересно общо взето при мен 😂 за това и не пиша редовно. Септември живи и здрави мислим да стартираме 🥴и за момента съм му пуснала крайщата 😂.

# 44
  • Мнения: 902
Трополинка, и на мен ми се струва положителен!
Аз от два месеца използвам приложението Femometer и съм много доволна как ги показва и изчислява като проценти.
Последните два месеца си правя опити и правя тестове в различен часови диапазон и за себе си установих, че най-точно ми показва между 15:30 и 16:30 часа.
Аз имах положителен тест за О в събота, но днес усещам цял ден болка вдясно.

Общи условия

Активация на акаунт