Керем Бюрсин в "Почукай на вратата ми" (тема 94)🍒

  • 31 587
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 948
Записвам се! Страхотна тема!

# 61
  • Мнения: 4 837
Доколкото разбрах снощи в предаването е имал да избира пак от някакви снимки и той избрал Натали Портман , защото му харесва , че говори за Палестина , а не за Израел за разлика от много други хора. Не знам дали е казал нещо друго , но той открито подкрепя Палестина от доста време , имаше инстаграм сторита още от май месец , Ханде също. Като цяло Турция подкрепя Палестина.

# 62
  • Мнения: 314
GeriSezoni, Sprinter, Emiliya, Blue, благодаря!:heart:
Gali-viki, честит празник!
За още много щастливи години: - Наздраве!:four_leaf_clover:
Mari08,:blue_heart:

"Принадлежи ни само туй, което даваме."
      
Прекрасни млади хора! Носят такъв заряд! Толкова усмивки, красота, и нежност, и искряща любов. Разпръскват щастие!

Усмихнат и приятен ден!:kiss:

# 63
  • Мнения: 10 513
Wink

Бамби и компания вече са в Истанбул Wink

# 64
# 65
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Благодарности на екипа за поредния епизод с превод и на Миси, че сподели линкове Heart

Щях да поднеса маргаритки, но тъкмо почнаха да цъфтят, затова каквото има Stuck Out Tongue Winking Eye

# 66
  • Мнения: 2 364
Запис и от мен,благодаря за страхотната тема!

# 67
  • Мнения: 2 047
Hande on instagram история -
 „Всеки ден ние, хората, се натъжаваме от подобни новини. Дори нямаш право да живееш. Махнете мръсните си ръце от деца и животни !! Къде е съвестта на онези, които ги пускат?#elmalıdavası ”

# 68
  • Мнения: 583
Вчера Керем е участвал в програмата "Kadının Eseri".  Водещата казва, че не знае точно кога ще бъде излъчен епизода, но ще е скоро. Също така споменава, че с Керем са направили изненада на някого.
Аз мислех, че е някаква програма, като тази на Ибрахим Селим например, и че ще е като интервю, обаче се оказа, че не е. Ето и малко информация, която намерих в гугъл:
Всеки епизод от програмата се фокусира върху вдъхновяващите истории на жени с различни професии, преодолели трудности, с които са се сблъсквали през целия си живот, но са реализирали мечтите си. Програмата има за цел да вдъхнови повече жени със силни истории.

# 69
# 70
  • Мнения: 865
Има превод на41 серия, момичета!
https://ok.ru/video/2611917818551

# 71
  • Мнения: 4 837
Hande on instagram история -
 „Всеки ден ние, хората, се натъжаваме от подобни новини. Дори нямаш право да живееш. Махнете мръсните си ръце от деца и животни !! Къде е съвестта на онези, които ги пускат?#elmalıdavası ”


Уточнявам за този пост , става въпрос за пореден акт на насилие в Турция , две дечица на 7 и 10г са били насилвани сексуално от свои роднини, няма арестувани по случая и това е основната причина да се вдигне шум с този хаштаг , освен фактът , че историята е наистина отвратителна. 😪

# 72
  • Мнения: 314
Харесва ми, че като публични личности Ханде и Керем са социално ангажирани. Естествени и с чисти сърца носят надежда в каузите които подкрепят.

Не разбирам от цветарство, но много обичам да снимам малките природни съвършенства. Понеже не разбирам и от фотография, снимките ми не винаги ги отразяват.
Марги
от 23.06.16г.

тези дни

Личи, че днес не работя.😃

# 73
  • Мнения: 5 195
They turned Art Life office into kindergarten omg, Serkan Bolat as a dad is the best

Очертава се Art Life да се превърне в детска градина. Satisfied
https://twitter.com/SenCalKapimiOFC/status/1409875365250621449

Малка къдравелка Purple Heart Flowers Cherries
Ще нокаутира баща си рано-рано.

# 74
  • Мнения: 181
Прекрасна тема!!!Момичета,създателки на красота,Вие сте нашите феи в темата!Бъдете здрави!
Благодаря за превода на еп.41.
За Керем и Ханде какво да кажа-толкова за зареждащи.В подкрепа на твърдението,че нищо случайно няма в този живот-то просто се случва ,защото трябва да се случи.Според мен.

Общи условия

Активация на акаунт