Бенки

  • 668
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 115
Здравейте, детето ми днес мина под една бодлива тел, казва че не е усетило  драскане или обхождане. Но бенката на гърба беше разкарвавена без видимо да има драскотина или тя да е нарушена,казва че се е почесала там. Какво да правя промих мястото казаха, ми че друго не е нужно.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 39 091
Наблюдавайте я дали ще се променя - цвят, големина, форма. Ако желаете, за ваше спокойствие направете консултация с онко дерматолог. Той ще ви каже дали има признаци на злокачествено образувание. Най-вероятно няма нищо.

# 2
  • Мнения: 115
Наблюдавайте я дали ще се променя - цвят, големина, форма. Ако желаете, за ваше спокойствие направете консултация с онко дерматолог. Той ще ви каже дали има признаци на злокачествено образувание. Най-вероятно няма нищо.
мен ме притеснява, че е одраскала бенката, но е леко повърхностно.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 39 091
Аз имам много на брой, няколко от които релефни, даже миналата година махах една от тях оперативно. И съм ги драскала, и разкървавявала, не е имало проблем. Зарастват си като нормална рана. Имам една, която непрекъснато ме сърби. Ходила съм, лекарката каза категорично, че признаци на злокачественост не вижда. Та си живея с тях, гледам да не ги закачам умишлено и това е.

Общи условия

Активация на акаунт