Коледен базар 2006

  • 51 499
  • 1 159
  •   1
Отговори
# 1 125
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 851
Цитат
торбичката на Анда с невероятните букви за нанизване
бих я желала... не задължително преди Коледа, но по принцип.

# 1 126
  • Мнения: 4 195
Цитат
торбичката на Анда с невероятните букви за нанизване
бих я желала... не задължително преди Коледа, но по принцип.
ох много е красива.........да я напалвам ли към Пловдив, като тръгва някой натам Wink

# 1 127
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844

Утре ще видя, ако мога следобяд да мина да си взема от торбичките, че пропуснах на базара, дали има нещо с детски мотиви newsm78 И удобно ли е към 15 часа например да мина?
Тъкмо ще видя и от другите неща какво ще си взема Mr. Green

# 1 128
  • Мнения: 4 195

Утре ще видя, ако мога следобяд да мина да си взема от торбичките, че пропуснах на базара, дали има нещо с детски мотиви newsm78 И удобно ли е към 15 часа например да мина?
Тъкмо ще видя и от другите неща какво ще си взема Mr. Green
да удобно е, няма проблеми Hug

# 1 129
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 851
ох много е красива.........да я напалвам ли към Пловдив, като тръгва някой натам Wink
Напълвай, ама не бързай да пращаш - сигурно ще харесам още Simple Smile

# 1 130
  • Мнения: 3 926
Бу, харесвай каквото ще харесваш Hug В събота пътуваме към Пловдив и можем да минем да ти ги оставим Grinning
А ако случайно се откажеш от торбичката ще я взема аз Grinning Чудя се как съм я пропуснала на базара Confused

# 1 131
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 851
Ася, мерси! С удоволствие!
Но не - стискам здраво зъби и не пускам. Аз отдавна завидях на Ането, като писа майка й, че й е направила синци азбучни за низане... на моята щерка майка й като е гъзоръка за нЕкои неща, няма да остане ненаучено на азбуката детето поне Grinning
От бижутата на Мария искам...би било чудесно, ако можеш да ми донесеш това, което си харесах на снимка, но не знам няма ли да е много сложно...
И от силиконките на Юка, разбира се Simple Smile
(надявам се да се чистят лесно само, защото на прозорците ми има залепени звезди от преди две коледи, които по никакъв начин не падат, освен с остъргване...и съм с перманентна звездна украса, пак добре, че не беше на дядо коледовци, да ми се смеят и гаргите през останалото време на годината)

# 1 132
  • София
  • Мнения: 2 210

От бижутата на Мария искам...би било чудесно, ако можеш да ми донесеш това, което си харесах на снимка, но не знам няма ли да е много сложно...
И от силиконките на Юка, разбира се Simple Smile
(надявам се да се чистят лесно само, защото на прозорците ми има залепени звезди от преди две коледи, които по никакъв начин не падат, освен с остъргване...и съм с перманентна звездна украса, пак добре, че не беше на дядо коледовци, да ми се смеят и гаргите през останалото време на годината)

Супер лесно се махат силиконките, а са ултра ефектни. За Мария- давам ти ГСМ и- разберете се, аз мога да и платя това, което си харесала, Асето живее до нас-ще и го занеса, а тя после ще ми донесе паричките. Аре пиши тИлИфончето на Мария- тя има и други интересни неща-говори с нея да ти прати снимки и си харесвай, договаряй и пр. Ще се разберем с нея как да ги взема и така..
МАРИЯ ДОНЕВА 0898 571810, дом 870 23 90

# 1 133
  • Мнения: 3 926
Ей, Еминце Hug Сега драсни и твоето мобилно на ЛС, че аз съм шматка и записвам всичко, ама на хвърчащи листчета Confused А от силикончетата и аз искам, ако остане ред Wink

# 1 134
  • Мнения: 1 288
еми, дали направо да не ти донеса всичките силиконки  newsm78 ако е удобно. а ти ще ги разпределиш на теб, дамаяни, бу, асинка и ако още някой иска.  Thinking

# 1 135
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
А сега - ИСКАМ КОЛЕДНИ ПОКРИВКИИИИИ Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Останаха ли някакви бе момичета,че не мога да си спомня newsm78 newsm78
при мен има 3 но сори - обещах ги и ги запазих за mimes. на теб шти шием други.
така - при мен е дръвчето с каманите - за кого беше да идва да си го грабва.
на Митко имам една стихосбирка - който иска да идва да я взима - иначе е з амен.
утре снимам и качвам всичко в тема в продавалника. ще съгласувам цените - повечето неща са без цени или по мое усмотрение.
има от шишетата, много картички, украси за маса, шитите на една кука покричици, сатенените чантички и чорапки - червените, много красиви бижута, ръчни играчки за елха, вкл. и тези от мъниста, и други неща.
Хайде мами не успели да дойдат на базара - вие сте Hug



Ее,Криска,дай ми поне една покривчица де Praynig Praynig Бременна съм,ще вземе да ми стане нещо,не е шега,ще ви тежа на съвеста после/ако имате съвест де Mr. Green/ Mr. Green Mr. Green Mr. Green Hug Crazy Crazy

# 1 136
  • София
  • Мнения: 2 210
еми, дали направо да не ти донеса всичките силиконки  newsm78 ако е удобно. а ти ще ги разпределиш на теб, дамаяни, бу, асинка и ако още някой иска.  Thinking

За мен няма проблем-стига и на теб да ти е удобно. Ако не се "разграбят" веднага- до седмица ги занасям на Криската в офиса, но се съмнявам Wink Wink
Кога можеш да минеш Simple Smile?

п.с. да знаеш, че ще те моля по-нататък да ми направиш неколедни за детската стая Wink Praynig Joy

# 1 137
  • Мнения: 6 908
п.с. да знаеш, че ще те моля по-нататък да ми направиш неколедни за детската стая                   И аз искам ако може!!! Моля ви ! Praynig Hug

# 1 138
Добро утро, днес рано сутринта си взех дървото от офиса на Кристина и съм супер щастлива  Grinning

Весела Коледа на всички !

# 1 139
  • София
  • Мнения: 2 356
Силиконките са тези, дето се лепят на прозорец ли?
И аз искам, как мога да си купя?

Общи условия

Активация на акаунт