Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета - 40+, Юли 2021 (Тема 12)

  • 92 017
  • 1 168
  •   1
Отговори
# 810
  • Бостън
  • Мнения: 13 366
Полата е уникална. Топът, като модел, да, като цвят май не.
^^^ +1
Като модел е точен, като цвят аз лично бих бягала от тъмните цветове - розово, жълто, е дори и най-просто бяло и дори много светло синьо или светло лилаво или светлозелено. Полата е рядка красота! А ти си като прима балерина, Пинки! Ако аз трябва да ти подбирам дрехи все в романтични визии бих те правила!

Мерси, МакКити... a за капак мисля, че зная какво точно търсиш, сега ще ти го щракна!
Точно това е! Така да ми харесва! Само че лично за мен го виждам в по-есенно време и ще търся горната част да е изчистена - може би поло, към която да добавя обемно бижу. Скоро ще тръгна на лов за въпросните.
Доколкото слушах с половин ухо ще са актуални този тип топове, което означава, че магазините би трябвало да са пълни с такива. За панталона обърни внимание на състава - моят е 54% лен, 44% вискоза и 2% еластан - и си носи чифт обувки на по-висок ток Simple Smile Всички подобни модели са сериозно дълги и като купувах моя мацката ми донесе чифт стилетос на 13++ см ток. Та се кодоших, че все още мога да дефилирам в магазин с подобни, но на улицата ще ми трябва италианец за подпора.
И аз идвам с ленени панталонки от вчера..

Агент, много ти отиват тези очила! Simple Smile
Панталонките са много flirty, но топът ти в моите очи прави аутфита - чудесна комбинация!
Тази синя чанта с какви цветове я носиш? Загледала съм една в подобен цвят и се чудя дали няма да е поредната прахосъбирачка в гардероба ми.

Скрит текст:
Мерси за очилата - този модел съм го купувала 4 пъти за последните 5 год в различни цветове и загубих най-новия чифт, който най-много харесвах Sad Мразя да губя каквото и да е!


Трендове Есен/Зима 21/22
^^^очертават се много кафяви тонове, но и много сини - супер благодатна комбинация в моите очи; бих искала да опитам и кафяво с розово; синьо и зелено заедно - също! Синьо + оранжево/жълто си е класика дори извън Швеция, но искам да съчетая зеленото със фуксията!

Последна редакция: сб, 24 юли 2021, 17:46 от Agent Provocateur

# 811
  • Мнения: 9 988
Късно стоплих, че трябва да наблягам на low top Conversе, защото високите скриват глезена, и ме скъсяват и правят тромава, ама кой да се сети! Добре че е темата и снимането.

Не мога да стопля къде е истината. Аз също се чувствам тромава и скъсена с високи кецове, а две по-трътлести колежки си изглеждат съвсем нормално с тях... едната е колкото мен на ръст, другата е по-ниска Grinning
Аз съм с яки, мускулести крака, и едри бедра. С -3кг в бедрата се променя визията много.
И аз изглеждам нормално, но с ниски е в пъти по-добре, а еспадрили на платформа вече променят играта изцяло.

Пинк, полата е мечта! С този топ ми харесва, оригинална е комбинацията, и хармонична според мен, въпреки че "уж" не се връзва.
Къде ги намираш тези красоти не знам. Много ми харесва стила ти, и онези красиви рокли, които върна ми харесаха много. Ще се сетиш, може би кои.

# 812
  • Мнения: 3 372
и съм супер доволна, че си взех маслено зелена рокля от най-страхотната материя на света за четвърт от цената в Масимо.
Вече имам черна от същата материя и няма по приятно нещо на допир за кожата
Покажи я, де 🙂

# 813
  • Мнения: 2 754
Нямам много време, на прага на полудяването съм ...., но ви следя периодично .....
Е, каквото видях - прекрасни сте Hug
Агент, много женствена и елегантна!  Едно към едно бих изкопирала визията ти! Много сходни фигури имаме, като гледам снимката ти с роклята.... само аз съм по-ниска .... и по-широкоплещеста - раменете ми стърчат по-широки от ханша ...
Копче, ти също изглеждаш прекрасно!
Пинк, не знам къде ти е проблема с талията. И ти ми харесваш много с тази рокля Flowers Hibiscus И широката дълга  пола ще ти стои много добре, убедена съм. Със сходен ръст сме и обожавам да нося такива. И страшно  много комплименти събират всеки път, когато ги облека. Имам ги във вариант пола и пола-панталон.
Аз снимки от последните седмици нямам, но съм на 100% съгласна с канадко-италианката. Ако се чувстваш удобно и уверена, то околните те възприемат по същия начин.... за обувките и чантите също съм на нейното мнение.
Аз напоследък се нося с овърсайз рокли до коляно, поли и пола-панталон със силует като показаните от Пинк Дрес . Лятото е много мой сезон, чувствам се добре и по тази причина ежедневните визии ми се получават с лекота Blush
Любимата ми покупка от последните седмици е тази пола
Скрит текст:
С риск да прозвуча нескромно, върху мен изглежда доста по-добре Stuck Out Tongue Winking Eye .... моделката е без талия и дължината отпред и идва до никъде ....
Керемиденото, което явно е от актуалните цветове за следващите месеци, не ми е любимо, но точно август-септември ми се доносва ... съчетавам с бяло и/или бяло с убито зелено. Един свободен панталон от Сисли си взех в този цвят неотдавна. Чакам да му дойде сезона, че юли не ми е време за топли цветове.

Закъсала съм го с друго - пъпчасвам като тийнейджърка в последния месец .... кожата ми е адски раздразнена на всички места, където маската се докосва до нея.... От жеги ли, от възраст ли, от комбинация жега-маска ли, .... толкова раздразнена кожа не помня да съм имала от години ......  мазна не е била никога, по-скоро суха и чевствителна цял живот.... Сега чак лъсва към 6 след обяд .... и такива пъпки и в пубертета не са ми излизали .... аз ли се бъгвам - от хормонални колебания на възрастта ли е .... или от комбинация на много високи температури, изпотяване и раздразнение на кожата от допира на маска ....
Вчера напазарувах една торба анти-блемиш, анти-реднес и анти какво ли не солюшънс .....

# 814
  • София
  • Мнения: 38 214
Аз се върнах от морето на бабунки в лицето, но с едно ексфолиране, маска с киселини и 2-3 серума и се оправих.

# 815
  • София
  • Мнения: 9 399
И аз идвам с ленени панталонки от вчера..

Агент, много ти отиват тези очила! Simple Smile
Панталонките са много flirty, но топът ти в моите очи прави аутфита - чудесна комбинация!
Тази синя чанта с какви цветове я носиш? Загледала съм една в подобен цвят и се чудя дали няма да е поредната прахосъбирачка в гардероба ми.
Мда, топът си е  топ! Голямо дебене в Зара падна за него тогава! Satisfied  Панталонките свих от дъщеря ми. Отказва да ги носи категорично!
Тази синя чанта комбинирам обикновено с...  добро настроение! С друго, освен синьото ми дънково яке не върви.Laughing Но ми е находка от Зара също и си я обичам много. Ако и купя сега едни сини обички, много ще ми се зарадва и тя, ама не виждам нищо подходящо на хоризонта още.Stuck Out Tongue Closed Eyes
Скрит текст:
Хубава уста! Simple Smile

Последна редакция: сб, 24 юли 2021, 17:55 от kopche

# 816
  • Мнения: 2 754
Аз се върнах от морето на бабунки в лицето, но с едно ексфолиране, маска с киселини и 2-3 серума и се оправих.
Не се оправя при мен, уви ... Киселините спрях от десетина дни, защото още по-зле става от тях. Усещането в долната половина на лицето  ми е парещо, чак боли - като от прекомерно ексфолирана кожа .... и постоянно се лющя на парцали, сякаш съм изгоряла на слънце .... зачервявания, .... В същото време по някое време започвам да лъщя .... абе, ужас някакъв е .... Worried Страшно раздразнена и възпалена кожа, най-общо казано .....

# 817
  • София
  • Мнения: 38 214
Виж нещо с конопено масло.

# 818
  • Мнения: 10 983
Късно стоплих, че трябва да наблягам на low top Conversе, защото високите скриват глезена, и ме скъсяват и правят тромава, ама кой да се сети! Добре че е темата и снимането.

Не мога да стопля къде е истината. Аз също се чувствам тромава и скъсена с високи кецове, а две по-трътлести колежки си изглеждат съвсем нормално с тях... едната е колкото мен на ръст, другата е по-ниска Grinning
Аз съм с яки, мускулести крака, и едри бедра. С -3кг в бедрата се променя визията много.
И аз изглеждам нормално, но с ниски е в пъти по-добре, а еспадрили на платформа вече променят играта изцяло.

Нали Simple Smile равни обувки на лека платформа са съвсем друго нещо.

Съжалявам, че не мога да се включа по темата за поли, рокли и ленени гащи... в момента съм на различна вълна.

Последна редакция: сб, 24 юли 2021, 18:38 от Linofrina

# 819
  • Бостън
  • Мнения: 13 366
Лайт, ето с това се спасявах аз зимата, в момента позвам активно само миста за успокояване на всякакви маскораздразнения!

Не е нужно да е същото, но гледай активните съставки:
https://www.bigapplebuddy.com/product/84/cica-rescue-kit/P448183



# 820
  • Мнения: 18 689
Нямам много време, на прага на полудяването съм ...., но ви следя периодично .....
Е, каквото видях - прекрасни сте Hug
Агент, много женствена и елегантна!  Едно към едно бих изкопирала визията ти! Много сходни фигури имаме, като гледам снимката ти с роклята.... само аз съм по-ниска .... и по-широкоплещеста - раменете ми стърчат по-широки от ханша ...
Копче, ти също изглеждаш прекрасно!
Пинк, не знам къде ти е проблема с талията. И ти ми харесваш много с тази рокля Flowers Hibiscus И широката дълга  пола ще ти стои много добре, убедена съм. Със сходен ръст сме и обожавам да нося такива. И страшно  много комплименти събират всеки път, когато ги облека. Имам ги във вариант пола и пола-панталон.
Аз снимки от последните седмици нямам, но съм на 100% съгласна с канадко-италианката. Ако се чувстваш удобно и уверена, то околните те възприемат по същия начин.... за обувките и чантите също съм на нейното мнение.
Аз напоследък се нося с овърсайз рокли до коляно, поли и пола-панталон със силует като показаните от Пинк Дрес . Лятото е много мой сезон, чувствам се добре и по тази причина ежедневните визии ми се получават с лекота Blush
Любимата ми покупка от последните седмици е тази пола
Скрит текст:
С риск да прозвуча нескромно, върху мен изглежда доста по-добре Stuck Out Tongue Winking Eye .... моделката е без талия и дължината отпред и идва до никъде ....
Керемиденото, което явно е от актуалните цветове за следващите месеци, не ми е любимо, но точно август-септември ми се доносва ... съчетавам с бяло и/или бяло с убито зелено. Един свободен панталон от Сисли си взех в този цвят неотдавна. Чакам да му дойде сезона, че юли не ми е време за топли цветове.

Закъсала съм го с друго - пъпчасвам като тийнейджърка в последния месец .... кожата ми е адски раздразнена на всички места, където маската се докосва до нея.... От жеги ли, от възраст ли, от комбинация жега-маска ли, .... толкова раздразнена кожа не помня да съм имала от години ......  мазна не е била никога, по-скоро суха и чевствителна цял живот.... Сега чак лъсва към 6 след обяд .... и такива пъпки и в пубертета не са ми излизали .... аз ли се бъгвам - от хормонални колебания на възрастта ли е .... или от комбинация на много високи температури, изпотяване и раздразнение на кожата от допира на маска ....
Вчера напазарувах една торба анти-блемиш, анти-реднес и анти какво ли не солюшънс .....

Акне механика. Получава се от триенето на маската в кожата и още триене - пилинги и пр. не помага. Ще облекчат успокояващи средства - гел алое, кремове с невен, успокояващи маски, кремове с цинков оксид. Освен това може да има и бактериална инфекция, тъй като маската стои с часове на лицето, издишват се бактерии, пипа се маската, стои прибрана използвана в някакви недишащи кутийки и торбички с влагата от дишането и бактериите, самата кожа е претрита и наранена, което позволява на бактериите да навлязат и вътре в кожата, та може и антибиотичен крем да е необходим.

# 821
  • Мнения: 2 754
Благодаря, ви за съветите, момичета Hug Маски ползвам еднократни и не прибирам, директно изхвърлям и слагам нова на следващо ползване. Много тънка и келява си е по принцип моята кожа и явно и дойде в повече комбинацията жега, изпотяване и триене от маската.
Точно успокояващи и противовъзпалителни продукти за възстановяване на бариерната функция, подходящи за чувствителна кожа накупих. Препоръчаните от вас съставки съм нацелила в общи линии. Вечер вместо крем слагам успокояваща маска с пантенол. Първо щипе и пари много, но след това ми охлажда и успокоява положението до известна степен.
Притеснява ме, че следващия петък живот и здраве заминаваме за Гърция. Ако не възстановя бързо и петна от слънцето може да си докарам.

# 822
  • Мнения: 446
На мен понякога ми излизат пъпки главно, когато прекалява с въглехидратите и ми помага само дерморолера.

# 823
  • Мнения: 2 041
После ще пиша за полата, трябваше да се готвя за излизане. Пак сме на семеен рожден ден и вероятно ще е със завършек в бар

Последна редакция: ср, 04 авг 2021, 23:31 от bubanka

# 824
  • Мнения: 4 491
Е много си свежа!
Малко си в стила на пижамената мода, но на теб ти стои много добре!

Общи условия

Активация на акаунт