Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през юли

  • 77 646
  • 3 025
  •   1
Отговори
# 1 590
  • Мнения: 2 170
Дарих присъствие, Мид,  оцени се високо Sunglasses
Рен, а убавецът получи ли си го? Hug

# 1 591
  • France
  • Мнения: 13 153
Нема страшно, най-много да те заметат. И аз се чудя на тази жена.... а, бе, всеки с проблемите си.

# 1 592
  • София
  • Мнения: 9 756
Тук едни опънаха дисагите с манджи , пренесени в кутии, пуснаха чалга до дупка и плажуват. Манджата как да е. Тяхна си работа. Ама чалгата, дето карат всички да им я слушат, ми бърка в нервите. Добре, че след малко тръгваме.

# 1 593
  • Мнения: 1 478
Ама,Мид,той е на три месеца.Става въпрос за офроуд трасе.Не ми се струва подходящо.Или наистина проблема е в мен?!

Ако още някой се оплаче от Убавеца си,събираме групата и ще помолим да ни услужат с белия бус от циганската сватба. Grinning

Фил,как мина нощта при вас?

# 1 594
  • София
  • Мнения: 14 125
Пусни детето да яде на аванта. Това са ми най-хубавите спомени. Моите бяха сноби 🤣! А аз умирах за миди на тенекия.

# 1 595
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 126
Къщата е на вили и могили, събирам багажи, пералнята пере, нервно ми е, седнах да почопля семки.
 Купих още кърпи, душ гел,  бански за дребус, молете се за мен, дано моите бански да ми стават.

# 1 596
  • Мнения: 2 844
Уиш, имаме сделка! После ще седнем да полеем новия ти татус!
На морските момичета пожелавам прекрасно плажуване и да внимават да не изгорят! Да намерят момък, който да ги маже със слънцезащите крем и да ги обръща. Stuck Out Tongue Winking Eye
Елиф, аз не съм тъжна, бясна съм си. Не мога да се справя с нещо и откачам, а ми е важно да се науча да го правя както трябва.

# 1 597
  • Мнения: 10 005
Уинд, кормуването или друго?
Ако можем нещо да помогнем?

# 1 598
  • Мнения: 7 448
Карамела, толкова цветно си го описала, че се пренесох и аз на тази епична сватба Simple Smile
Панде, съчувствам. За чалгата де. Ужасно е някой несъобразителен индивид да ти натрапва музикалния си избор на околните, независимо какъв е той.

Вечно ще се намерят някакви такива несъобразителни типове. Аз миналата година имах разправия на плажа с едни много напористи хора. Чадърите бяха поставени на по-голямо разстояние заради противоепидемичните мерки, дойдоха 5-6 човека с куче и застанаха точно зад нас, между двата реда чадъри. Отвориха два техни чадъра, постелиха кърпите. Краката им бяха буквално в главата ми. Помолих учтиво да се махнат, обясних, че нарочно е оставено толкова голямо разстояние между чадърите. Отговориха ми, че аз не съм никаква да им казвам къде да стоят. В крайна сметка ги изгони момчето, което събираше пари за чадърите и шезлонгите.

МУ днес леко ме изнервя. Само обикаля около мен и през половин час пита дали ще успея да свърша със задачите преди морето или ще нося лаптопа с мен. Накрая ще го тупна по главата с тоз лаптоп, да миряса. И да го похваля все пак де - направи ми плодова салата, съвсем самоинициативно Joy Чак се стреснах да не е слънчасал горкия.

Уинд, не бъди толкова критична към себе си. Ще се справиш!

# 1 599
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 299
убавици, аз казвах ли ви, че имам 365 пъти в годината имен ден? понякога даже 366.
е, вече не можете да ме стигнете, ама ИЧ!

Оо плаж.Добри жени.Grinning
Скрит текст:
Кармело,ти що дари мари?

Лейла,иди бре.

това горното го прочетох както аз си знам "Плаж. Добри. Жени."

т.е. на плажа съм аз и някакви други жени.

Simple Smile

# 1 600
  • Мнения: 2 844
Елиф, да. Като седнах в моята и .... пълен спек. Трудно ми е да свикна с нея, все едно тепърва сядам в кола. Ще крада учебната, нищо че е с два чифта педали. Flushed

# 1 601
  • Мнения: 1 648
Елиф, предполагам, че течението на кръв не е фатално. Дъщеря ми ме " радваше" с тази емоция и почти бях истерясала. Още повече, че беше и анемична. Диагнозата беше " слаби капиляри" и опцията беше търпеливо да изчакам да отмине или да горят капиляри. Избрах първото и гадината оцеля и израсна теченето на кръв. А и сега е топло и също е предпоставка. Не се шашкай излишно, ако можеш. Кара миа, така цветно описа сватбата, че направо те чух как пееш Grinning

# 1 602
  • Мнения: 1 968
Скрит текст:
толкоз
Малкото мързелче...

Последна редакция: нд, 18 юли 2021, 20:14 от мързелче

# 1 603
  • Мнения: 10 005
Гери Hug
И аз предположих, че жегите могат да имат пръст, ама ... Няма да се шашкам, обещавам.
Ха, имам парфюм Cara Mia Simple Smile
Забравих в предното включване да отбележа, че наш Карамел отново ни подслади душиците със сладкодумието си. Ама тя си знае Kissing Heart
Охоо, малкото мързелче е било послушно и пак е завело мама на плаж. Браво!

Направих един сладкиш с извара, чакам само да изстине, за да разбера бива ли го.

# 1 604
  • Пловдив
  • Мнения: 40 960
Малкото Мързелче на шише ли гледа Joy

Ре, сдъфка се с някой ли...?

Панде, тя селянията е навсякъде за жалост...

Ние опнахме изгорели снагИ по леглата...ам таквоз чудо не ми се беше случвало скоро. Айшеимсеневидиимазилата! Една камара пари и пак си кат скарида, розаф Confused  Ше се спи на закачалки май...

Общи условия

Активация на акаунт