Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 16

  • 65 579
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 21
Момичета, какво ви е мнението за Д-р Комитски и Д-р Хатър?

Д-р Хатър, по мое мнение прави чудесни гърди, особено от такива с птоза, които изобщо не са леки случаи. От споделилите тук е и приятен човек. За д-р Комитски нямам впечатления.

Момичета, извинявайте за невежеството, но не мога да се ориентирам в таблицата с размери на Мотива ергономикс. Има посочени три размера, единият е проекцията, а останалите два не са ми ясни... а бих искала да придобия представа за диаметъра на имплантите.

Последна редакция: пн, 12 юли 2021, 14:39 от lovesea

# 91
  • Мнения: 14
Момичета, в крайна сметка ще се оперирам при Генов. Спряхме се на 285 кубика среден профил Мотива ергономикс. Малко съм в чуденка дали не трябваше да избера високият профил, според него ще бъде прекалено изкуствено защото съм имала собствени гърди. Моите излязоха 230 кубика всяка. Може ли да споделите мнение.

# 92
  • Мнения: 78
Lovesea - в първа кол. е диамет.
Първата колона на таблицата

# 93
  • София
  • Мнения: 79
GNA2021 каква е цената при д-р Скерлев?
Само импланти ли е поставил или импланти с повдигане?

# 94
  • Мнения: 14
Момичета, в крайна сметка ще се оперирам при Генов. Спряхме се на 285 кубика среден профил Мотива ергономикс. Малко съм в чуденка дали не трябваше да избера високият профил, според него ще бъде прекалено изкуствено защото съм имала собствени гърди. Моите излязоха 230 кубика всяка. Може ли да споделите мнение.
 
 На мен доктора също ми предложи 285 кубика първоначално,защото и аз имах около 300 моя гърда,но аз поисках малко по-големи и се спряхме на 320 кубика среден профил. Аз също се чудих за висок профил,но доктора категорично избра среден. Много си харесвам гърдите!

# 95
  • Мнения: 33
Здравейте момичета, аз имам обратният случай. Доктора настоява да ми сложи висок профил Motiva Ergonomix Full, а аз доста се притеснявам да не изглежда изкуствено. Моите гърди са чашка В , но празни в горната част . Страх ме е да не стана с огромни и щръкнали напред гърди защото не искам да си личи, а само да се изпълнят.

Последна редакция: ср, 14 юли 2021, 07:33 от Светла78

# 96
  • Мнения: 78
GNA2021 каква е цената при д-р Скерлев?
Само импланти ли е поставил или импланти с повдигане?
7500лв. платих аз. Няма повдигане.
Преди да отида на консултация, ходих при д-р Евгений Василев / мамолог/, за да ми каже, дали може да сложа имплант.
Останалите изследвания са около 250лв. и се правят на място, в болницата. Снимка, кръв, урина, ден преди операцията. Анест. и ЕКГ, в деня на операцията.
Бельото го поръчват те. Плаща се отделно.
Една нощ се стои там.

# 97
  • Мнения: 1 544
Здравейте момичета, аз имам обратният случай. Доктора настоява да ми сложи висок профил Motiva Ergonomix Full, а аз доста се притеснявам да не изглежда изкуствено. Моите гърди са чашка В , но празни в горната част . Страх ме е да не стана с огромни и щръкнали напред гърди защото не искам да си личи, а само да се изпълнят.
Аз съм с Full 375. Нямах собствена тъкан в горния полюс, много малък старт, малка основа. Исках максимума и минахме на вариант Full. Само 6 месеца след операцията съм, затова не съм качвала снимки. При мен имплантите ще се наместят по-бавно.

# 98
  • София
  • Мнения: 1 731
Здравейте момичета, аз имам обратният случай. Доктора настоява да ми сложи висок профил Motiva Ergonomix Full, а аз доста се притеснявам да не изглежда изкуствено. Моите гърди са чашка В , но празни в горната част . Страх ме е да не стана с огромни и щръкнали напред гърди защото не искам да си личи, а само да се изпълнят.
Това не е най-високият профил на Мотива, така че няма да са щръкнали напред. Имах същите опсениякато теб, даже и аз бях питала момичетата тук. Този профил стои съвсем естествено, довери се на лекаря. Най-високият им е Corse.

# 99
  • Мнения: 33
Мерси много. В такъв случай ще се доверя на избора на доктора за Full профил

Последна редакция: ср, 14 юли 2021, 09:17 от bubanka

# 100
  • Мнения: 1 464
Аз съм с фулл на Мотива и изобщо не са щръкнали, или стоящи като топки. Имам снимки в темата, може да ги потърсиш.

# 101
  • Мнения: 27
Аз също съм с Motiva, но round full 425 сс . Нямам изразен горен полюс, но аз имах й повдигане. Все още е минало само месец, ще кача снимка понатам. Изобщо не са големи! Бях се спряла на Ментор исках тях, но д-р Хатър ми каза, че са по - твърди и е възможен риплинг  в моя случай, за това се отказах. Иначе можеше Ментор, по-малък кубик 375

Последна редакция: ср, 14 юли 2021, 13:13 от Kalyana

# 102
  • Мнения: 76
Привет дами,
Вече бях на консултация при д-р Романски, неговото мнение за това което искам да се случи с гърдите ми е: 295 или 320 Политех, анатомични. Като обвивка или това което представлява импланта от вън, това което ми показа доктора е едно като "плюшено, мекичко с малки власинки" не знам как се казва ? Някой има ли такива импланти ? Има ли някой с анатомични на Политех ? Попитах го за ергономични на Мотива, май каза, че не слага такива  ( или аз не разбрах ) ... а кръгли. Обясни ми че иска такова покритие на импланта за да ме предпази от завъртане ...
Малко са объркани въпросите ми... но при двете консултации, който съм направила до сега за първи път ми показаха такъм имплант и все едно стартирам от начало проучването ...
Благодаря на всички отзовали се на въпроса ми !

# 103
  • Мнения: 3 400
Привет дами,
Вече бях на консултация при д-р Романски, неговото мнение за това което искам да се случи с гърдите ми е: 295 или 320 Политех, анатомични. Като обвивка или това което представлява импланта от вън, това което ми показа доктора е едно като "плюшено, мекичко с малки власинки" не знам как се казва ? Някой има ли такива импланти ? Има ли някой с анатомични на Политех ? Попитах го за ергономични на Мотива, май каза, че не слага такива  ( или аз не разбрах ) ... а кръгли. Обясни ми че иска такова покритие на импланта за да ме предпази от завъртане ...
Малко са объркани въпросите ми... но при двете консултации, който съм направила до сега за първи път ми показаха такъм имплант и все едно стартирам от начало проучването ...
Благодаря на всички отзовали се на въпроса ми !

Моите импланти са анатомични Политекс, не гладки. 300сс.

# 104
  • Мнения: 76
Скрит текст:
Привет дами,
Вече бях на консултация при д-р Романски, неговото мнение за това което искам да се случи с гърдите ми е: 295 или 320 Политех, анатомични. Като обвивка или това което представлява импланта от вън, това което ми показа доктора е едно като "плюшено, мекичко с малки власинки" не знам как се казва ? Някой има ли такива импланти ? Има ли някой с анатомични на Политех ? Попитах го за ергономични на Мотива, май каза, че не слага такива  ( или аз не разбрах ) ... а кръгли. Обясни ми че иска такова покритие на импланта за да ме предпази от завъртане ...
Малко са объркани въпросите ми... но при двете консултации, който съм направила до сега за първи път ми показаха такъм имплант и все едно стартирам от начало проучването ...
Благодаря на всички отзовали се на въпроса ми !
Моите импланти са анатомични Политекс, не гладки. 300сс.
[/quote]
Ели, ако е удобно би ли споделила снимка, може и на лични дори и с бельо.

Общи условия

Активация на акаунт