Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 16

  • 65 418
  • 737
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 544
Романски слага Мотива Ергономикс.Доверете му се.
За мен анатомични не бяха вариант ,предложи ми Мотива,не е заради цена и печалбарство,цената беше сходна .

# 106
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета!
Моята операция беше преди 7 дни. Нещата изобщо не са красиви все още, но това си е нормално. Притеснението ми е, че на третия ден след операцията започнаха да ми се появяват синини в областта на лявата част на корема, а веднага след интервенцията се почувствах супер подута и видимо си беше така. Подуването май понамаля, но синините не изчезват, напротив - стават повече. Доктора първоначално каза, че това нещо нямало отношение към операцията, а после - че при някои жени се случват такива аномалии. Аз имам съмнение, че може да е от медикаментите, които приемах… тревожа се и ми се иска ако някой е имал същия проблем, да бъде така добър да сподели причината, времето за заличаване и т.н. От толкова много болки, странни хематоми, безсънни нощи и липса на движение, още не мога да се зарадвам както си трябва.

# 107
  • Мнения: 34
Подуването може да има и отношение с горещото време .Мислех,че не правят такива операции през Юли и  Август. Относно синините дано да няма усложнение и скоро всичко да е както трябва и резултатите да са такива ,каквито сте мечтали да бъдат!
Споделете повече за операцията и имплантите,които сте избрали и кой лекар Ви е оперирал,напоследък много малко момичета пишат Blush

# 108
  • Мнения: 1 600
Здравейте дами,

Тъй като имам час за мамолог след ...известно време ( всички са в лятна отпуска), можете ли да хвърлите едно око и да дадете мнение на резултата от образната диагностика. Не ми казаха, че има проблем, но това с тази фиброзна капсула и леко нагънатият имплант ме тревожи. На една годинка са ...
Скрит текст:

# 109
  • Мнения: 21
Lovesea - в първа кол. е диамет.
Първата колона на таблицата

GNA2021 благодаря ти, че ми отвори очите Blush

# 110
  • Мнения: 14
Здравейте, момичета!
Моята операция беше преди 7 дни. Нещата изобщо не са красиви все още, но това си е нормално. Притеснението ми е, че на третия ден след операцията започнаха да ми се появяват синини в областта на лявата част на корема, а веднага след интервенцията се почувствах супер подута и видимо си беше така. Подуването май понамаля, но синините не изчезват, напротив - стават повече. Доктора първоначално каза, че това нещо нямало отношение към операцията, а после - че при някои жени се случват такива аномалии. Аз имам съмнение, че може да е от медикаментите, които приемах… тревожа се и ми се иска ако някой е имал същия проблем, да бъде така добър да сподели причината, времето за заличаване и т.н. От толкова много болки, странни хематоми, безсънни нощи и липса на движение, още не мога да се зарадвам както си трябва.
Здравейте! След операцията е нормално да се получи подуване,което е в следствие от упойката. Нормално е и с времето отминава . Аз бях като бременна в шестия месец 🙂 За синините обаче не мога да кажа,следете си състоянието и потдържайте връзка с доктора,това мога да посъветвам аз. Лек ден и търпение,удоволствието скоро ще дойде ! 🤗

# 111
  • Мнения: 3 371
Здравейте, момичета!
Моята операция беше преди 7 дни. Нещата изобщо не са красиви все още, но това си е нормално. Притеснението ми е, че на третия ден след операцията започнаха да ми се появяват синини в областта на лявата част на корема, а веднага след интервенцията се почувствах супер подута и видимо си беше така. Подуването май понамаля, но синините не изчезват, напротив - стават повече. Доктора първоначално каза, че това нещо нямало отношение към операцията, а после - че при някои жени се случват такива аномалии. Аз имам съмнение, че може да е от медикаментите, които приемах… тревожа се и ми се иска ако някой е имал същия проблем, да бъде така добър да сподели причината, времето за заличаване и т.н. От толкова много болки, странни хематоми, безсънни нощи и липса на движение, още не мога да се зарадвам както си трябва.

Не се пртеснявай, не е толкова старанно. Не се получават сисини при всички, но тук съм виждала момичета с такива сисини... не знам дали са свалили снимките но виж в 12-13 тема.
Минават.

# 112
  • Мнения: 2
Подуването може да има и отношение с горещото време .Мислех,че не правят такива операции през Юли и  Август. Относно синините дано да няма усложнение и скоро всичко да е както трябва и резултатите да са такива ,каквито сте мечтали да бъдат!
Споделете повече за операцията и имплантите,които сте избрали и кой лекар Ви е оперирал,напоследък много малко момичета пишат Blush

Благодаря! : )
Иначе операцията ми беше в Русе при д-р Живко Димитров. 390cc - анатомични Ментор. Като изключим синините и отбелязванките от лентата и сутиена, мисля че докторът си е свършил много добре работата. Чакам с нетърпение момента, в който ще се усещат повече като гърди, а не камъни. Дренажите бяха най-мъчителното нещо и явно съм кървяла доста по време на операцията, защото ми бяха сложили гигантски дренажи с огромни кабели иии трябваше да си ги нося в чанта 5 дни.
Някой може ли да сподели, колко време след операцията започнахте да си вдигате децата? Моето е на 2 и вече не издържам.. искам да си го гушкам и да си го разнасям.

# 113
  • Мнения: 78
Здравейте дами,

Тъй като имам час за мамолог след ...известно време ( всички са в лятна отпуска), можете ли да хвърлите едно око и да дадете мнение на резултата от образната диагностика. Не ми казаха, че има проблем, но това с тази фиброзна капсула и леко нагънатият имплант ме тревожи. На една годинка са ...
Скрит текст:
Пише, че е нормално Simple Smile радвай им се

# 114
  • Мнения: 18
Здравейте отново, момичета. Днес съм 16ти ден след операцията, пускам снимка да видите как се развиват нещата при мен. Да припомня, че съм с Polytech, 395cc, анатомични, висок профил, д-р Пеев. Старта ми беше нулев. Започват вече да ми се струват малки, можеше и още да сложа, но каквото-такова. Blush

Скрит текст:
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 15 юли 2021, 22:05 от Plamena2323

# 115
  • Мнения: 572
Плами много са хубави с здраве да си ги носиш Simple Smile)

# 116
  • Мнения: 1 544
Оооо, много хубави!!!  И точен размер.

# 117
  • Мнения: 3 641
Много красиви гърди видях, Момичета :*. Аз след 6 годни отново се реших да сменя с по-големи моите 335 кубика Simple Smile /Политех/ ,които си харесвам, но нещо все ме подтиква съм големи форми. Вчера бях на консултация при моя пластичен хирург като коментирахме Ментор ,Мотива и Политех.
Спрях се на Ментор 590 cc и остава да насрочим само операцията.
Хубав ден от мен!

# 118
  • Мнения: 3 371
Пламена2323,

Просто резултата е невероятен. Ще се радвам да пуснеш снимка след 2 месеца, когато слезнат малко имплантите и се наместят добре.

Размера ти е просто перфектен за тялото.
Много често се случва на момичета, които никога не са имали гърди да ги влече повече размер. Даже моята док не им дава да идват сами на консултация, защото смята че не са обективни.

Разбира се винаги може повече, но за да олегнат добре на тялото ти и все пак да не изглеждат като детски гумени топки има някакъв естетичен максимум.

Носи си новата визия със самочувствие, просто си перфектна!!!

# 119
  • Мнения: 73
Здравейте, момичета!
Моята операция беше преди 7 дни. Нещата изобщо не са красиви все още, но това си е нормално. Притеснението ми е, че на третия ден след операцията започнаха да ми се появяват синини в областта на лявата част на корема, а веднага след интервенцията се почувствах супер подута и видимо си беше така. Подуването май понамаля, но синините не изчезват, напротив - стават повече. Доктора първоначално каза, че това нещо нямало отношение към операцията, а после - че при някои жени се случват такива аномалии. Аз имам съмнение, че може да е от медикаментите, които приемах… тревожа се и ми се иска ако някой е имал същия проблем, да бъде така добър да сподели причината, времето за заличаване и т.н. От толкова много болки, странни хематоми, безсънни нощи и липса на движение, още не мога да се зарадвам както си трябва.


Аз също имах доста синини. Изчезнаха към третата седмица. Ако доктора ти не смята, че е проблем не се притеснявай!

Общи условия

Активация на акаунт