Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 16

  • 67 280
  • 737
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 78
Вие, защо сложихте, или защо ще слагате импланти?
Четейки, групата във ФБ, разпознавам някои от този форум...
Ако не ви пречи, споделете как взехте решението. Сигурно, някоя от нас ще има проблем, някога. Дано не се случва!
Аз исках да се поглеждам в огледало и да се усмихвам. Преди време се усмихвах, защото знаех, че тази щета е от щастливо майчинство.
Когато спря да действа- сложих импланти.

# 121
  • Мнения: 2 027
Аз се оперирах, защото след раждането останах с две ужасни, абсолютно празни, увиснали, асиметрични кожички. Никога не съм имала голям бюст и не мога да си обясня, как станаха такава катастрофа. Коремът ми беше огромен и бързо се прибра, до днешен е плосък като дъска, а една петя по-нагоре кожата ми беше като спукан балон и се наложи да позакърпим положението. Не съжалявам, защото се отървах от голям комплекс с който живях 13г., но ако имах нормални гърди, дори и малки,  никога нямаше да си сложа изкуствени. Не са ми създавали проблем и отдавна свикнах с тях, но предпочитам да имах мои, които не стоят като планини, когато съм легнала🤣

Последна редакция: пт, 16 юли 2021, 22:03 от Чисто луда

# 122
  • Мнения: 78
Аз в първия тел. р-р казах, че имам гърди, а съм легнала. Хихихи
И със старите, добре се чувствах, нищо че ми трябваха детски бански Simple Smile

# 123
  • Бургас
  • Мнения: 959
Чисто луда, едно към едно с моя случай 😊

# 124
  • Мнения: 14
Момичета, кога са първи път след операцията правихте секс? Забравих да питам може ли, не може ли 🤷♀

# 125
  • Мнения: 78
Момичета, кога са първи път след операцията правихте секс? Забравих да питам може ли, не може ли 🤷♀
Когато се чувстваш добре. Не е задължително гърдите да участват.
Аз - 21 дни след операцията.

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Здравейте отново, момичета. Днес съм 16ти ден след операцията, пускам снимка да видите как се развиват нещата при мен. Да припомня, че съм с Polytech, 395cc, анатомични, висок профил, д-р Пеев. Старта ми беше нулев. Започват вече да ми се струват малки, можеше и още да сложа, но каквото-такова. Blush

Скрит текст:
Скрит текст:
Страшно красиви гърди! По мое мнение в пълен синхрон с тялото. По-големи, щяха да са в повече.

# 127
  • Мнения: X
И аз съм в отбора на кърмилите мами с "развалени" гърди. Grinning И аз не съм имала големи гърди преди, но бяха съвсем нормални (чашка Б) и най-вече стегнати. Но след две раждания и кърмения, увиснаха и се изпразниха. Просто кожата на гърдите не е така еластична както на други места и затова много жени имат този проблем. Веднъж уголемени и с разтегната кожа, тя трудно(или никак) може да се свие обратно. А през бременността и след раждането, промените в гърдите са огромни и съответно много често се случва да се скапе видът им. Моите гърди след първото раждане бяха станали тройно по-големи, пълни с кърма, и още тогава бях съвсем наясно, че тази разтегната кожа никога няма да се върне в старото положение.

Аз най-накрая се престраших и си записах час за консултация при д-р Стоянов за догодина. Така или иначе, не бързам, тъй като операцията е доста скъпа. Освен това не мога да взема решението така бързо, имма нужда да ми отлежи достатъчно време в съзнанието. Grinning

# 128
  • Мнения: 581
И аз ще кажа причината си , да искам по големи гърди и по точно в моя случей запълнени… Тъй като и аз кърмих половин година и се цедих с помпа, моите подозрения са че от нея най вече съм в това положение.. Гърдите ми са празни и като се наведа висят и имат такива черти като бабешки са… грозна гледка е наистина .. Не ме е срам от гърдите ми сега,защото както каза една от вас , съм кърмила детето си и съм направила най доброто за него …  и дори и да не можех да св оперирам пак щях да кърмя ..Но след като имам финансовата възможност да го направя защо не..  Втора причина е че като ми слезе кърмата гърдите ми станаха Огромни ама огромни .. и много ми харесаха хаха , за пръв път излязох с рокля и не сложих сутиен, беше готино .. Аз съм такава че много държа на външния си вид , най вероятно е от годините или защото майка ми беше от жените които винаги са в рокля с токчета и аз го виждах това как все се гласи и да.. Страха при мен е голям, знам че е рисковано но ми е влязла мухата и тази мисъл че ще имам хубав бюст ме радва .

# 129
  • Мнения: 78
Някой, който има опит с лепенки за зърна, има ли?
Вършат ли работа за инцидентно ползване?
Лепящ сутиен не желая да ползвам, че не му издържам отлепването.

# 130
  • Мнения: 1 606
Някой, който има опит с лепенки за зърна, има ли?
Вършат ли работа за инцидентно ползване?
Лепящ сутиен не желая да ползвам, че не му издържам отлепването.

СъсипАх си зърната, ореолите и де що кожа имам па гърдите с тези лепенки. МНОГО БОЛИ махането им.
Лепенки за зърна съм ползвала 2 пъти инцидентно - личи си винаги... Сърбяха ме през цялото време, да не говорим след махането на лепенките.. Направо не си усещах кожата.

Сутиените имат малка пролука от плат, точно за зърната, но останалата част от гърдите много сърби и боли след като се отлепят...


Може и да има жени, на които не са правили такива проблеми, но аз повече такова нещо няма да си лепна:)))

# 131
  • София
  • Мнения: 70
Скрит текст:

За старт на новата тема и в синхрон със споделеното вече - резултат на година и четири месеца. Доктор Молов, анатомичен ментор 475 сс.

В отговор на потребителката , която се колебае ( забравих името ) дали да предприеме това действие на 48 години : най-доброто ми решение за външния ми вид, на 44 съм и нито за миг не съм съжалила.
Много хубаво се е получило при вас. Хубави гърди. И аз също се оперирах при доктора. Ноември месец, живот и здраве ще станат 2 години.

# 132
  • Мнения: 1 479
Честити придобивки! Страхотни снимки и резултати има в новите теми.
Записвам се да чета.. Четох за цените, че сте писали за Молов. Масово са ги вдигнали май. Смяна на импланти не беше ли до скоро по 2000-3000 евро, ако е при същия хирург.. Гледах доста вдигнати цени, а така ми малеят моите мотиви.. 😂🙈
Относно мекотата и профила на мотива ергономилс фул - моите доста омекнаха, даже повече от колкото ми се иска, а са на 8 месеца. Детето казва, че “мама има скуишита” 😂 Профила също не е висок както мислех, че ще е фуул-а.

# 133
  • Мнения: 35 140
Аз правих реконструкция на гърда след отстраняване на гърдата поради карцином ппри доктор Романски. Тогава си говорихме, че след като имам деца да коригираме и здравата гърда. Май сега набрах смелост ама да видим до кога Simple Smile 

# 134
  • Мнения: 3 641
Честити придобивки! Страхотни снимки и резултати има в новите теми.
Записвам се да чета.. Четох за цените, че сте писали за Молов. Масово са ги вдигнали май. Смяна на импланти не беше ли до скоро по 2000-3000 евро, ако е при същия хирург.. Гледах доста вдигнати цени, а така ми малеят моите мотиви.. 😂🙈
Относно мекотата и профила на мотива ергономилс фул - моите доста омекнаха, даже повече от колкото ми се иска, а са на 8 месеца. Детето казва, че “мама има скуишита” 😂 Профила също не е висок както мислех, че ще е фуул-а.
Двйствително има увеличаване на цените, търснето също се завишаваи това си е чист маркетингов трик. Още повече ,че тук има психологически момент, готово си дадеш сумата само и само да постигнеше желани ефект Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт