Звездни компромати - Юли'21

  • 301 436
  • 3 085
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 797
Кой е бащата на детето на Амбър Хърт?
Никой. От пиар гледна точка е по-добре детето да е осиновено или от сурогатна майка.

# 76
  • софия
  • Мнения: 25 985
Кой е бащата на детето на Амбър Хърт?
От сурогатна майка е детето.

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 9 786
Сурогатна майка означава, че някой друг е износил бебето, това не изключва бебето да си има баща.

Не мисля, че е чак толкова обожествявана Даяна, вече не е табу да се говори за истериите и трудното й поведение, просто всеки мисля отчита факта, че твърде млада попада в много трудна ситуация на много публична личност, обожествявана от медиите, но пренебрегвана от съпруга си, който открито парадира с любовницата си в брак, който за онези времена е немислимо да бъде разтрогнат. Буквално капан. Не е толкова лесно за младо момиче да премине цивилизовано през подобна ситуация, да знае какво да направи, че да е зряло и отговорно и ето оттук тръгват всичките й драми, което не е чак толкова осъдително.

# 78
  • Мнения: 20 449
И аз не разбирам култа към Даяна, на мен ми изглежда добродушна, но глуповата и повърхностна,  така ми е Хари.
И аз така. И то стабилно глуповата. Външността даже не я коментирам.

# 79
  • София
  • Мнения: 12 587
Мадона
Скрит текст:
Лейди Гага
Скрит текст:
Хейли Бийбър
Скрит текст:
Рита Ора
Скрит текст:
Джулиан Мур
Скрит текст:
Джесика Алба
Скрит текст:
Бела Хадид
Скрит текст:
Салма Хайек  (конкурират се с Хадидката за по-нелепо облекло)
Скрит текст:
Бен Афлек
Скрит текст:
Дева Касел
Скрит текст:
Тина Кунаки
Скрит текст:

# 80
  • Мнения: 1 429
Аз нищо нелепо не виждам в облеклото на Сайма, само гердана намирам много грозен и не бих сложила на нищо.

# 81
  • Мнения: 2 823
На Мадона половинът съвсем открито демонстрира, че употребява увеселителни субстанции ли...???
Салма сериозно е ... задържала вода, за да сме политкоректни Close

# 82
  • Мнения: 8 165
И аз не разбирам култа към Даяна, на мен ми изглежда добродушна, но глуповата и повърхностна,  така ми е Хари.
И аз така. И то стабилно глуповата. Външността даже не я коментирам.

Освен всичко изброено, за мен тя винаги е била ужасно лабилна психически, а впоследствие  и доста манипулативна личност. А "харизмата", по която повечето се прехласват, нещо никак не мога да я открия, колкото и да съм се опитвала.

# 83
  • Мнения: 1 042
На Мадона половинът съвсем открито демонстрира, че употребява увеселителни субстанции ли...???
В някои щати марихуаната е законна, макар че те ми изглеждат като на по-тежки наркотици.

# 84
  • Мнения: 18 742
Банева-Плевнелиева дава съвети за успешна кариера. Joy

https://business.dir.bg/karieri/formulata-za-uspeshna-kariera-na … slava-plevnelieva

# 85
  • Мнения: 39 703
Боже, Плевнелиева е толкова семпла умствено, тъй да кажа, че единствените съвети които би могла да даде е как се цеди кърма пред тоалетната на летището под шлиферчето на съпруга си.
Гущерова № 2.

# 86
  • Мнения: 1 830
Амбър прави всичко за пиар. Дори и детето е за да буди съчувствие към нея. След като стана ясно, че лъже за Джони и е излъгала за даренията, извършила е данъчни измами , а в Австралия е обвиняема за лъжесвидетелство, тя спешно се нуждаеше от нещо ново, за да привлече вниманието към себе си. Отвратителна жена!


Аз не разбирам тези супер симпатии към Дияна - добре сложена жена е и определено има външна харизма, от една страна била е млада и наивна и наистина не е знаела за какво се жени и съвсем не е било лесна ситуация с този интензивен любовен триъгълник и мъж, който не й обръща внимание, но от друга страна - с течение на годините - Дияна има като че ли доста противоречиво поведение и тази жажда за медийно внимание и способи да предизвика у мъжа си емоции са леко незрели - хвърляла се е по стълбите бременна с Уилям, тайните й интервютата (записите) с онзи актьор дават интересна информация на публиката, но не е ли странно за омъжена жена да говори за сексуалните навици на мъжа си пред непознат, който я записва, имала е афери, но пък е извличала дивиденти от ролята на жертва, благотворителността й по определени теми е била пионерска, но цялостното впечатление е че добре се е възползвала от този имидж на супер доброто момиче.
Благодаря,че ми спести писането. По-точно не може да го напишеш.

# 87
  • Мнения: X
Благодаря за темичката. ♥️

Много ми хареса Марго Роби от края на предната тема.

А.Петканова ми е мн неприятна.

# 88
  • Мнения: 18 059

А нейната е?

# 89
  • Мнения: 12 695
Да се омъжиш подходящо.

Общи условия

Активация на акаунт