Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Магазини Pepco 6

• 39 943
  • 482
  •   3
Отговори
# 45
За кои хавлии става дума? Полиестерни или памучни?

Тези, които са в брошурата. Памучни са.

# 46
  • София
Аз има няколко кърпи за баня от миналата година и съм доволна. Не са мръднали! 😀

# 47
При нас изобщо няма намаления, точно един щендер е с намалена стока и то само ризи ХХL... Голяма червена табела с надпис разпродажба, рекламата е голяма, а дори не са правили никакви намаления от миналото лято.

# 48
    И аз вчера минах през България мол и не видях никакви намаления. Изглеждаше опоскан магазина.

# 49
    • Пловдив
    Видях къде е табелата от далеко за бъдещия Пепко и не е това хале отвън Simple Smile Някъде до Т маркет ще е, в сградата.

# 50
    Онзи ден видях едни кърпи навити на руло с ластик към 6-7 лв,тях за какво ги използвате,взели някой от тях?Материята беше много странна,бяха до плажните кърпи.

# 51
    Плажна кърпа е от микрофибър.

# 52
    За кои хавлии става дума? Полиестерни или памучни?
    Соул, къде спиш - и като си гледала брошурата, и като питах за тях?! Stuck Out Tongue Winking Eye
    https://bg-mam.ma/p/1349988/43100880

# 53
    Хубави ли са ? Сториха ми се много смотани.

# 54
    • София
    Хубави ли са ? Сториха ми се много смотани.
    Аз имам от миналогодишните плажни кърпи. Сега не видях какви са новите. Доволна съм! Не се забива много пясък и съхнат бързо Simple Smile

# 55
    Аз взех такава с ластик за мен. Днес взех на детето с Мики маус за 10 лв.

# 56
    Ми....хубава е. Заема малко място, съхне бързо, голяма е, евтина е, .

# 57
    Скоро ще ги пробвам плажните кърпи, но ми направи впечатление че излязоха почти сухи при прането. Бях взела само една за проба, вчера ходих за още. Имаше 3-4 броя останали от една шарка.

# 58
    Видях къде е табелата от далеко за бъдещия Пепко и не е това хале отвън Simple Smile Някъде до Т маркет ще е, в сградата.

Сигурно където беше кафето на Триумфа, вътрешната му част де.. 🙄
    Ще почакаме да видим кога ще е готов..

# 59
    • 1st floor
    Ми....хубава е. Заема малко място, съхне бързо, голяма е, евтина е, .
    Подкрепям! Сега сме на морето. Кърпите са страхотни. Вярно, на вид нещо особено, даже смотани. Но не задържат пясък, съхнат веднага. Ако духа студено, се увивам - големи и топли са. Simple Smile Единствен минус - не попиват. Но все пак ме е яд,  че не взех още две. Simple Smile

Последна редакция: вт, 06 юли 2021, 18:34 от НеПоКоРнА

Общи условия

Активация на акаунт