Магазини Pepco 6

  • 63 812
  • 754
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 775
То па щото и от Полша щеше да е топ качество 😂

# 646
  • Мнения: 568
Да бе, mokka, да им се неначудиш на зора за пазаруване.. било то и ..

# 647
  • Мнения: 366
Като не сте доволни никой не ви кара да пазарувате от там. Синът ми е на 4г,страшно палаво дете  и пада на всяка крачка, къса панталони на 2ро носене. За този момент магазинът е идеален за мен, качеството също не е лошо за парите си. Честно казано до сега не съм попадала на кофти детска дреха, явно е и до късмет.

# 648
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 852
В този китайски боклучарник, дето му сменят етикетите у Полша , повече няма да стъпя.

Можете и темата да пропуснете. Оставете ни, нас профаните, да си пазаруваме. Grinning
Аз съм доволна като качество/цена.


Снощи минах през магазина в Люлин 6, миналата седмица пренареждаха, уж за ново зареждане, ама пак ми се струва доста празен.

# 649
  • Стара Загора
  • Мнения: 122
Добро утро! Слушалките хубави ли са? Добре ли се чува с тях?

# 650
  • Мнения: 68 644
Е нека има и отрицателни мнения. Темата не е за възхвала на Пепко, нали Grinning
Защо го приемате като лична нападка ..не трябва.

Аз вчера си вдех още 2 албума за снимки. По 5 лв са. 200 бр.10/15см снимки побира. Мялко бозави са картинките отвън, ама...5 лв.пък.

Че има боклуци, има. Две декоративни калъфки лятото взех - скъса се на втория ден по тегела, другата стана на ужасни бобчета, та и двете ги потирих в коша.

# 651
  • София
  • Мнения: 5 719
В този китайски боклучарник, дето му сменят етикетите у Полша , повече няма да стъпя.

Можете и темата да пропуснете. Оставете ни, нас профаните, да си пазаруваме. Grinning
Аз съм доволна като качество/цена.


Снощи минах през магазина в Люлин 6, миналата седмица пренареждаха, уж за ново зареждане, ама пак ми се струва доста празен.
Здравейте! Случайно дали сте обърнали внимание дали има вече заредени момичешки по-плътни клинове?
Обикалям вече 10 дни и няма нито в Пепко, нито в други магазини🙄

# 652
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Аз също съм ЗА да има и отрицателни мнения, но когато са аргументирани. Иначе си е спам.

# 653
  • Мнения: 2 775
Аз си пазарувам, но определени неща и естествено не очаквам уау качество за 5 лв. Simple Smile Имам чудесни саксии и други джунджурии за дома.

# 654
  • Мнения: 2 114
Сатениран памучен комплект чаршафи и калъфи /много плътен плюш със скрит цип/ за възглавници съм купувала от домашен текстил - страхотно качество.
За дрехите съм със смесени чувства. Някои избеляват за 2 пранета. Картинките на детските се нацепват и отлепват. Но гладки блузи и клинове имам много качествени.

Последна редакция: пт, 15 окт 2021, 12:06 от mama_na_nana

# 655
  • София
  • Мнения: 2 626
То па щото и от Полша щеше да е топ качество 😂
Полша има производство за което ние можем само да мечтаем. От дрехи( reserved също е полска марка) и детски стоки от всякакъв вид до земеделие и тежка промишленост. Пепко е марка в ниския ценови клас. Какво качество очаквате за 5лв?

# 656
  • Мнения: 960
И според мен качеството не е на висоти, но за цената си аз лично съм доволна. Често попадам и на добри находки за дома. Но наистина подозирам, че имат проблеми с доставките, защото разнообразието напоследък не е много голямо.

# 657
  • София
  • Мнения: 2 626
Целият свят има проблем с доставките. H&M също много са го закъсали. Ще трябва да свикваме с новите реалности. В хранителните магазини дано няма празни рафтове, че и това се очаква. Другото са бели кахъри. Ако се замислим, ще видим как сме се заринали с боклуци. Гардеробите ни преливат, а носим 1/3 сигурно от дрехите.Най-хубавото на тази ситуация е, че ще преосмислим потреблението си, което последните години придоби безумни измерения.

# 658
  • Мнения: 5 386
Аз преосмислих и носим не една трета, а много по-малко от закупените дрехи и аксесоари, за съжаление, говоря за мен и сем ми... Цените се покачват, рафтове се изпразват, ковид пандемията я плащаме ние-с високите цени по принцип, нямам предвид цените в пепко.

# 659
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 852
Аз също съм ЗА да има и отрицателни мнения, но когато са аргументирани. Иначе си е спам.

Именно. Ако имаш нещо конкретно за споделяне и отрицателно мнение съм напълно за. Ама такъв хейт по принцип не ми носи никаква полезна информация.

♥ Димяни ♥ момичешко не ми е в таргета, но една приятелка похвали много хубави мекички комплекти за 8лв. Та предполагам е започнало зареждане на по-плътни, но при нас беше депресиращо празно.

Общи условия

Активация на акаунт