Магазини Pepco 6

  • 63 860
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 047
г-ца Магнетична, май съм пропуснала нещо, какви планери?

Тефтер - планер за 2022  - няколко потребителки писаха, че са си взели, а аз си падам по такива неща, особенно ако са със свежи картинки  Smile взех си един ученически от Лидъл и е доста забавен . Взех си и един за "готвене" и да закачаш бележки, ма нещо слабо лепка (пак от Лидъл).

# 721
  • Мнения: 5 080

Но да кажа, че черните им торби с дръжки за боклук много пропускат, сравнени с подобни от Лидл лилави.
От лидълските лилави с аромат на лавандула се запасявам , като ги пуснат, ама са ми на свършване. Мислех да пробвам пепковските, но казваш не си струват.

# 722
  • Мнения: 35 129
Моя планер е този

# 723
  • София
  • Мнения: 9 570
Пийк, може ли да снимаш отвътре планера 1-2 страници?

# 724
  • Мнения: 7 023
Отидох за тези прословути щипки....е не намерих но да дам отчет зареждаттт коледно дрешки за малките,формички,свещи кутии,възглавници абе каквото се сетите взех блузка на малката 92

# 725
  • Мнения: 35 129
Ето снимки



# 726
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 471
А цената на планера каква е?

# 727
# 728
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 750
Миналата година май беше 4.
Иначе ми свърши чудесна работа. Ще взема и за 2022.

# 729
  • Мнения: 68 758
Това е тефтер бре. Какъв планер...Joy

# 730
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Това е тефтер бре. Какъв планер...Joy

Тефтер е за бабите. Планер е модата Joy
Младото поколение вече няма да казва "намерих тази рецепта в тефтера на баба ми", а ще казва "от планера на баба ми изрових тази чудна рецепта" 🤣🤣

# 731
  • Мнения: 68 758
Аз имам две такива тефтерчета. Вътре си пиша пароли от сайтовете, акаунти всякакви.
Използвам умалително, защото е малък тефтер..А 6 размер.
За планер си представям голямо, да го тупнеш на бюрото и да драскаш.
Това е просто тефтерче. Grinning

# 732
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 471
Ще Ида днес дда видя и за щипките.
. Аз съм доволна от Пепко имам чаши, чорапи за Мм, панталони за мен, буркани за подправки. Една купичка порцелан, пластмаси кутии(нещо не ми харесаха на село са) , сутиени от по 6 лв. Пижама и халат, но не са влезли в действие. И др дрехи Нямам деца, та не знам там как са.

# 733
  • Мнения: 15 356
Точно планер,не тефтер си взехме днес и щипки.Удобно е направен,но не знам къде ще го дяна ,няма лепка .Ще го измисля.

# 734
  • Мнения: 285
Хей , някой виждал ли е скоро дали има малки куфари за ръчен багаж Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт