Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 2 449
Боби, тестът засяга Недим косвено, не пряко.
Дженк и Агях са живели в лъжа, Недим не. При това, което Недим е видял, може да предполага, че има брат или сестра някъде. Беше възможно дори Дамла да му е сестра.
Дженк го каза тази вечер на майка си - унищожила е всичко, в което вярва от дете. Че са тандем - не са, правила е всичко, за да прикрие изневерите си. Че Агях му е баща - кръвно не е. Че е имал семейство. Не, всъщност е нямал. Дамла й каза същото. И в предишен епизод й каза - и тримата са били нейни пионки. Лъжи и интриги.
Недим печели брат. Щастливец. Дженк загуби света си.

# 62
  • Мнения: 8 931
Дженк е живял в една огромна лъжа. Години наред е чакал баща му да го види да го забележи
Какво ли не е правил само за неговото синко
Само заради негови две хубави думи....
И другите са излъгани,но това касае най-много Дженк най-голямата болка е негова
Майка му - пореден удар от нея
Загуба на Агях - всяческа
Лека полека и заболяването го мори както каза Мади в случая излиза,че чилето най-голямото е за Дженк защото ще видите утре когато Дамла го моли да не я оставя  той не може да и обещае това защото знае какво става с него.
Какво му обещава лекаря? Живот като на Недим може би? Може и по зле?
Какво излиза какво спечели Дженк освен Умут който цял живот ще обича баща си отдалече? За какво беше тази цялостна борба като един нормален ден не изживя? Сценаристите им предлагам да си изядат сценария.Джемре и Недим можеха да станат по 800 начина двойка не трепейки Дженк и правейки го на посланник на добра воля
Гледайте ми детето и тн при наличие на живата си сестра за какво го остави на Недим мисля,че мозъка му е бил зле от заболяването нямам друго обяснение за много неща мога да споря ,но не ми се занимава
Роси, Недим и Джемре са чичо и леля на Умут няма как да са му майка и баща
и колко щастлив финал може да има гледайки към небето / Дженк/ нагоре? Е това също мога да го успоря.Край пълен с нова надежда,но колко е щастлив този край? Нека да дойде момента и пак ще говоря.
Шениз за мен уби мъжа си с лъжите и подлоста си.Има голяма доза и за смърта на сина си тя го уби само на осем после го остави просто да живее на ръст единия го загребваше в отровите и инжекциите другия в собствената си отрова.
Джерен колкото и да се вайка тя допринесе за всичко колко е глупава,но отдавника за сламка се хваща не напразно са го казали.Да кажем Агях не беше умрял а бащата на бебето и беше умрял след тази истина тогава какво щеше да прави? Друго винаги мисля за него Джерен ако беше разбрала,че Дженк е болен какво би направила?
Ако оставим на баба и щеше да е да го чака да пукне за да му обере парите...,но това наистина го мисля асъл Джерен какво би направила?

# 63
  • Мнения: 2 449
Всъщност, Джерен остави бебето на сестра си. Ако си спомняш, когато Дженк тръгва с караваната и Сехер не пуска Умут, Джемре казва, че бебето е поверено на нея и тя го пуска.
Пак се сещам за раздялата и ревът на пейката и ми става криво. И не, Джемре не плаче за приятел, но, както се казва, мачът е свирен. Няма смисъл да го разчепквам отново.
И Джерен е като дете, също като Недим. Децата нямат концепцията за утре, за време, за последствия.
Права си, Диди. Този филм е като тумор. Побърква ме, вбесява ме, знам го наизуст и пак го гледам и мисля алтернативни сюжетни линии

# 64
  • Мнения: 1 117
Аз пък не виждам чак такава вина в Шениз, че не е казала на всички кой е бащата на Дженк. Да не би Сехер да е казала кой е бащата на Джемре? От какъв зор изобщо тази семейна тайна трябва да се обяснява на когото и да било....
Сериозно?! Значи е окей след като си забременяла от един мъж и той те е отхвърлил, да се омъжиш за брат му и да представиш детето за негово? И цял живот да лъжеш съпруга, сина и дъщеря си. Шениз е построила това семейство върху една огромна лъжа. И нищо не може да я оневини. Тя уби Агях, не Джерен. Както Дамла каза, тя й отне всичко. Бащата, брата, майката.. абсолютно всичко.

# 65
  • Мнения: 1 056
Сехер не е лъгала съпруга си. Той е знаел, че е бременна. Крие от децата си истината, за да не се настроят Дживан и Джерен срещу Джемре или обратното.

# 66
  • Мнения: 208
А, Сехер....тя на какво е основала семейството....защо нейният грях е леко подминат, а Шениз трябва да свика пресконференция и да обясни с кого е спала? Изневерила е, Агях разбра, разделиха се и точка. Агях  нито е първият, нито последен човек предаден от половинката си. Всеки по пътя си. Най-големият грях на Шениз е терорът над Недим и собственият и син.

А Сехер, какво обясняваше, като бабата я заплашваше, че ще каже на Джемре, че баща и е друг...:"Аз съм тази, която ще и каже, когато преценя.......?" Така ли е правилно или да пишем във вестника? Не ми отговаряйте, въпроса ми е риторичен.

Последна редакция: вт, 06 юли 2021, 23:28 от gabi999

# 67
  • Мнения: 8 931
Абе и двете не са за защита нито едно дете не заслужава да живее в лъжа
по добре да види и чуе истините колкото да са бодливи и горчиви те...

За Шениз съм съгласна затова няма прошка....

Никой не отговори на моя въпрос а чаках отговор защото е много ключов нали уж много го обича? Какво щеше да прави тогава?

# 68
  • Мнения: 2 449
Джерен никого не обича. Обича парите и обещаната от баба й картинка. Но щеше да е интересно, ако беше убила Дженк, кой би я направил Карачай. Щеше ли да се осъзнае?
Но, както знаем, Диди, главният герой може да умре само накрая. 😎

# 69
  • Мнения: 208
Диди, гледам мач........една драма....., върнах се да прочета пак въпроса ....
Аз пък до края  си мислех, че Джерен обича Дженк. Просто тя така обича. Това е магията на този сериал, всеки вижда сцените според собствените си  емоции. Няма да забравя нейното обяснение пред баба и защо са и парите от Агях....защото Дженк е бедният, всичко е на Недим и иска да имат пари, когато заживеят заедно! За жалост и нейната любов е несподелена. Връщането на бебето и даде отново надежда, че могат да се съберат с баща му. И може би не толкова заради Дженк, а заради възможността да се качи при Шениз и да и каже, че е победила. Че  Дженк накрая е неин. Честно не видях Джерен нито веднъж в тежките моменти за Дженк да го утеши или прегърне, за разлика от Джемре която винаги беше с него.Ту ще го погали, прегърне, утеши, ще остане цяла нощ пред лекарския кабинет, ще се събуди на рамото му. Честно, аз не видях нито една нежност на Джерен към Дженк, затова и дори не мога визуално да си представя как ще му съчувства......че умира!

# 70
  • Мнения: 8 931
Джерен никого не обича. Обича парите и обещаната от баба й картинка. Но щеше да е интересно, ако беше убила Дженк, кой би я направил Карачай. Щеше ли да се осъзнае?
Но, както знаем, Диди, главният герой може да умре само накрая. 😎

И тука не съм съгласна със само на края има много сериали които съм гледала в който главните са били убити без края да е настъпил още.Другото категорично го подкрепям как кой? Недимчо...Close



АЗ НЕ СЪМ ТВОЙ СИН! АЗ СЪМ СИН НА БАЩА МИ




НЕЩОТО КОЕТО НАЙ-МНОГО ОБЪРКА ДЖЕМРЕ ЗА НЕГО
- ТИ НЕ МОЖЕШ ДА МИ РАЗБИЕШ СЪРЦЕТО!











ТУК МНОГО МИ ХАРЕСВА С КАКВА ГОРДОСТ ГЛЕДАШЕ ДАМЛА






НЕ ЗНАМ КАКВО БИХ ПРАВИЛА АКО ТЕ НЯМАШЕ
ДОБРЕ,ЧЕ ТЕ ИМА!

# 71
  • Мнения: 1 117
А, Сехер....тя на какво е основала семейството....защо нейният грях е леко подминат, а Шениз трябва да свика пресконференция и да обясни с кого е спала? Изневерила е, Агях разбра, разделиха се и точка. Агях  нито е първият, нито последен човек предаден от половинката си. Всеки по пътя си. Най-големият грях на Шениз е терорът над Недим и собственият и син.
Всеки по пътя си?! Joy Пътят е към гроба, за жалост, благодарение на Шениз.
Изневярата идва после, първото нещо, което е направила е да излъже Агях, че е бременна от него. И разликата със Сехер е доста голяма. Но Сехер вече съм я коментирала назад. Упреквам я и още как. Но в случая говоря за Шениз и това, че “вината й не е толкова голяма”. Голяма е и още как. Неслучайно децата й се отрекоха от нея. Доста късно, но все пак прогледнаха.

# 72
  • Мнения: 208
А, Сехер....тя на какво е основала семейството....защо нейният грях е леко подминат, а Шениз трябва да свика пресконференция и да обясни с кого е спала? Изневерила е, Агях разбра, разделиха се и точка. Агях  нито е първият, нито последен човек предаден от половинката си. Всеки по пътя си. Най-големият грях на Шениз е терорът над Недим и собственият и син.
Всеки по пътя си?! Joy Пътят е към гроба, за жалост, благодарение на Шениз.
Изневярата идва после, първото нещо, което е направила е да излъже Агях, че е бременна от него. И разликата със Сехер е доста голяма. Но Сехер вече съм я коментирала назад. Упреквам я и още как. Но в случая говоря за Шениз и това, че “вината й не е толкова голяма”. Голяма е и още как. Неслучайно децата й се отрекоха от нея. Доста късно, но все пак прогледнаха.

Мади, знам само, че дали детето е от мъжа ми или от брат му, или осиновено, или намерено на улицата, аз съм го отгледала, обичала, грижила, давала всичко за него, аз ще съм тази, която ще му каже или не, чий син е. Не снаха ми, сестра и.......,прислужничката , готвачката и която и ще да е друга.....Всяка майка сама избира дали да каже нещо подобно на сина си, тя не го обича по-малко, дали е от Агях от Мюмтаз или от телохранителя......това имам предвид за Шениз, останалите и прегрешения са ясни на всички.
Аз пък сама ще си отговоря на моя въпрос.... Истината е хубаво нещо, но не винаги е най-добрият вариант!

# 73
  • Мнения: 89
"Денят, в който няма да мога да те нарека мой син, ще е денят на смъртта ми" - пророчески бяха думите на Агях. Малко неоправдана ми се видя неговата смърт, но нали е трябвало да напусне. Тя Джемре нямаше как да постъпи по друг начин в сериала,  защото истината трябваше да се разбере. А иначе в живота най-разумното е да говори с Дженк. Но ми хареса как удари Джерен.
И аз не мисля, че Шениз  е толкова виновна в този случай. Тя е искала детето и да има добър живот. Ако е била честна с Агях, той едва ли щеше да се ожени за нея. Тук беше хубаво да има повече ретроспекция, за да видим как е стигнала Шениз до тук. Защото аз не я подкрепям само в два момента - тормоза над Недим и вменяването на вина у Дженк. Докато тя пазеше тайните всичко беше наред. По -добре за мен е да не знаеш истината и да си щастлив, съгласна съм с Габи. Тайната е на Шениз,  а Дженк е син на Агях особено в последните епизоди. И видно истината не донесе щастие

Последна редакция: ср, 07 юли 2021, 00:30 от Mmegii

# 74
  • Мнения: 8 931













ЛЕКА НОЩ!



 НЕЩО ИНТЕРЕСНО КОЕТО СЪМ ПРАВИЛА ДОКАТО ПРАВИХМЕ ФЕЙК ДИЗИТО КОЕТО СИ ОСТАНА С ЕДИН ЕПИЗОДЕЦ

https://drive.google.com/file/d/1PEBwUr89to0mMdvaDNx1ajnDNgX0K6s … /view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1DOQT3EX5r0Zrc9GrbKERmBgF5pwfzrM … /view?usp=sharing

Последна редакция: ср, 07 юли 2021, 00:42 от x BlackRose x

Общи условия

Активация на акаунт