Мнения за неелитни училища след седми клас в София- Тема 4

  • 69 883
  • 788
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 1 418
Не знам дали е коментирано, но 33 ЕГ е едно много добро училище.

# 781
  • София
  • Мнения: 3 029
Не знам дали е коментирано, но 33 ЕГ е едно много добро училище.

Коментирано е и отзивите са лоши.

# 782
  • Мнения: 1 418
Инфото е доста старо. Сега много неща са променени.

# 783
  • София
  • Мнения: 1 326
Инфото е доста старо. Сега много неща са променени.

...към по-лошо

# 784
  • София
  • Мнения: 3 029
Да, там е все по-зле. Синът ми учеше в 45-то ОУ, в чиято сграда е 33 АеГ. Като гледах учениците там, положението беше трагично....От мнения на родители трагедията е пълна.

# 785
  • Мнения: 15 518
Награди за най-добрите учители, директори и училища в България

https://trafficnews.bg/biznes-klub/otlichiha-nai-dobrite-uchitel … VOdIDEpq8kXIdIb0Q

Някой ще може ли да пусне нова тема, че съм на втора чаша вино и не мога да поема таказа отговорност тази вечер Grinning

# 786
  • София
  • Мнения: 8 638
Професионална гимназия по дизайн” Елисавета Вазова” в кв. Иван Вазов са само първа смяна . Започват в 8.00 и са до 14.30.ч
Аз съм го завършила(беше ТТО, като влязох и после ПГТМД и нямаше име) и имаше и втора смяна.
Тръгвахме си в 20ч. понякога. Ужасно беше. Добре, че са го направили едносменно.
Гледам, че има нови специалности, навремето бяха конструиране и моделиране на облеклото, Само конструиране, имаше някакво компютърно проектиране на текстилни площни изделия, плетачество...
Явно са сложили специалности, които повече приличат, макар да си мисля, че и за предишните има глад за специалисти. Кой ще го работи това в близко бъдеще, не се знае.
Да променено е доста. Сега има 5 паралелки- две интериорен дизайн, най- търсената паралелка, една графичен дизайн, една рекламна графика и една моден дизайн. Изпитът по рисуване е бил махнат, но може пак да го въведат. Последните години имат наплив на деца и може да решат да сложат изпит, но за сега няма. В това училище специалните предмети са заложени в 11 и 12 клас , до 10 са повече общообразователни , а в осми се набляга на езика.( италиански, френски, английски и немски) Немския език е от миналата година,

И по мое време физика и химия имахме до 10 клас, в 8 учехме доста английски/немски. В 12 клас имам спомен, че нямахме математика, освен ако не си записал ЗИП/СИП.

И в 33 съм учила 🤣 Но в ОУ, тогава не се и казваше Санкт Петербург...много съм дърта Joy Няколко съученици продължиха в гимназията и имам спомен, че по онова време се водеше средна работа.

# 787
  • Мнения: 35 961
Моля някой да пусне нова тема.

# 788

Общи условия

Активация на акаунт