Къде в Пловдив ??? - 91

  • 32 149
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Във всяко може да се подновява лична карта.

# 736
  • Мнения: 649
В V РПУ нямаше никой днес

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 9 706
обикновено в Четвърто на П. Д. Петков е спокойно
на Първо традиционно е лудница
Може във всяко едно районно, това е от миналата година, но не всички хора го знаят.

# 738
  • Мнения: 5 597
Ученическите карти за градски транспорт от дата до дата ли са,или от 1 число ? Каква е цената на месец и колко линии включва ?
В сайтовете на общината по този въпрос няма информация.

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 5 935
От 1 число са, но могат да се вадят по всяко време, само че ще важат до края на месеца. 16лв струват на месец за всички линии. Могат да се вадят и за няколко месеца.

# 740
  • Мнения: 1 602
Ученическите карти за градски транспорт от дата до дата ли са,или от 1 число ? Каква е цената на месец и колко линии включва ?
В сайтовете на общината по този въпрос няма информация.

Картите са за календарен месец. 16 лв. на месец. Може да си вземеш и за няколко месеца, но няма намаление.  При загуба не се възстановява сумата.
Трябва удостоверение от училището и ученическа лична карта, за да видят н снимката че е същото дете. За деца над 14 г. може и с лична карта вместо ученическата.

# 741
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
В 4 РПУ е спокойно следобед.

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
А сутрин?
Младежът е следобед на училище..

# 743
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Е, сутрин минавам преди работното време на паспортното.🙂

# 744
  • Мнения: 5 597
Благодаря ви!
Лятото 2 РПУ четвъртък, петък следобед нямаше навалица.

# 745
  • Пловдив
  • Мнения: 468
Аз вадих нови документи преди месец. Във второ РПУ. Единия ден отидох около 11 часа и бях много шокирана. Имаше сигурно над 100 човека чакащи. На другия ден реших, че ще отида много рано. Бях там в 8 часа и влязох за 15 минути, а общо с всичко бях готова за половин час. Предимство е, че работят много гишета и става бързо.

# 746

Общи условия

Активация на акаунт