Ползвал ли е някой тези капки за отслабване?

  • 42 456
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 132
Не ми се отваря снимката т.е. празен прозорец, а имам интерес и да ги видя и да ги пия. Моля напишете името им и производител.

# 16
Не ми се отваря снимката т.е. празен прозорец, а имам интерес и да ги видя и да ги пия. Моля напишете името им и производител.
Все още не съм почнала да ги пия, но майка ми свали 5 кг за един месец без никакви лишения. След 1 месец пак ще почне да ги пие, защото те се пиели 1 месец, 1 се почива и ако имаш нужда пак ги почваш.

Бихте ли ми казали от къде мога да си ги поръчам спешно

# 17
АЗ СЪМ ГИ ПИЛА ТЕЗИ КАПКИ ПРЕДИ 2-3 ГОДИНИ.ДА НЕ СА БЪЛГАРСКИ.ЕДНА ПРИЯТЕЛКА ГИ ВКАРВА ОТ ЮАР И ГИ ПРОДАВА ТУК.ОТСЛАБНАХ 7 КИЛОГРАМА ОТ ТЯХ,УБИВАХА МИ АПЕТИТА И ПО ЦЯЛ ДЕН НИЩО НЕ ЯДЕХ.УСПЕХ newsm10
Прочетох темата днес.Заинтересува ме.
Моля авторката ако е продължила да ги пие да сподели резултата.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 320
В момента нямам опаковка под ръка, а не си спомням името им. Аз така и не ги изпих, дадох ги на баща ми (престои му 3-та опаковка да изпие). Незнам дали е доволен, а и дали е отслабнал, защото е в чужбина. Много мои познати обаче ги пиха и са доволни. Даже преди да дойде последната пратка капки ми се примолваха на мен да си дам някоя от опаковките  Crazy

Капките ги няма в БГ, на моя позната братовчедка и е в ЮАР и тя и ги изпраща, та тя ни снабдява с тях.

# 19
В момента нямам опаковка под ръка, а не си спомням името им. Аз така и не ги изпих, дадох ги на баща ми (престои му 3-та опаковка да изпие). Незнам дали е доволен, а и дали е отслабнал, защото е в чужбина. Много мои познати обаче ги пиха и са доволни. Даже преди да дойде последната пратка капки ми се примолваха на мен да си дам някоя от опаковките  Crazy

Капките ги няма в БГ, на моя позната братовчедка и е в ЮАР и тя и ги изпраща, та тя ни снабдява с тях.

аз как мога да се снабдя с тях .Много съм слушала , но така и не успях да си взема, ако някой може де ме свържи с дистрибутор моля да ми пише на имейл pepsss@abv.bg или да пише във форума

# 20
  • София
  • Мнения: 1 320
Няма дистрибутор в БГ за тях. Мисля, че въобще не са позволени тук.

# 21
В момента нямам опаковка под ръка, а не си спомням името им. Аз така и не ги изпих, дадох ги на баща ми (престои му 3-та опаковка да изпие). Незнам дали е доволен, а и дали е отслабнал, защото е в чужбина. Много мои познати обаче ги пиха и са доволни. Даже преди да дойде последната пратка капки ми се примолваха на мен да си дам някоя от опаковките  Crazy

Капките ги няма в БГ, на моя позната братовчедка и е в ЮАР и тя и ги изпраща, та тя ни снабдява с тях.
В момента нямам опаковка под ръка, а не си спомням името им. Аз така и не ги изпих, дадох ги на баща ми (престои му 3-та опаковка да изпие). Незнам дали е доволен, а и дали е отслабнал, защото е в чужбина. Много мои познати обаче ги пиха и са доволни. Даже преди да дойде последната пратка капки ми се примолваха на мен да си дам някоя от опаковките  Crazy

Капките ги няма в БГ, на моя позната братовчедка и е в ЮАР и тя и ги изпраща, та тя ни снабдява с тях.

# 22
можете ли да ме свържете с някой от когото да ги взема .Няма значение каква ецената веднага купувам

# 23
Здравейте!Прочетох темата и се включвам защото съм пила капките.Това са ефедринови капки и са забранени в БГ.Имат страхотен ефект.Аз съм свалила за 1 седмица кг.а моя приятелка свали 9-10 кг първия месец.Но са вредни!!!!!!!Съдържат ефедрин който е вреден за много органи-сърце,черен дроб,бъбреци....... Rolling Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 1 320
Да капките се произвеждат в 2 вида- Едните са с ефедрин, а другите не. Моите бяха без, но имаше и този с ефедрина. От тях са по доволни определено.

# 25
  • Мнения: 1 883
АЗ СЪМ ГИ ПИЛА ТЕЗИ КАПКИ ПРЕДИ 2-3 ГОДИНИ.ДА НЕ СА БЪЛГАРСКИ.ЕДНА ПРИЯТЕЛКА ГИ ВКАРВА ОТ ЮАР И ГИ ПРОДАВА ТУК.ОТСЛАБНАХ 7 КИЛОГРАМА ОТ ТЯХ,УБИВАХА МИ АПЕТИТА И ПО ЦЯЛ ДЕН НИЩО НЕ ЯДЕХ.УСПЕХ newsm10

Моя приятелка ги пие и продава . Ако някой има интерес - пишете ми лично , за да ви свържа с нея.  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 1 320
Доста отдавна не е писано в темата, но да сподела, че тогава останах много доволна от билковите и в момента пак си взех, само че от тези с ефедрина. Ефекта е видим още първата седмица. Аз се заредих с капки, за да влезна във форма до лятото!

Общи условия

Активация на акаунт