Дните до ДЕКЕМВРИ жадно поглъщаме, здравички бебчета да си прегръщаме!

  • 18 240
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 893
Айде бе бухали излагате се  Wink
боже аз още не съм си лягала  ooooh!

# 241
  • Мнения: 124
Добро утро,Virginity!Станах,хапнах и реших да видя как е хавата.Ти викаш още newsm78 не си лягала?

# 242
  • Мнения: 3 326
Чудя се защо няма никой, а то таласъмките туку що са легнали!
Добро утро и приятен ден на всички!

# 243
  • Пловдив
  • Мнения: 319
Момичета, да не сте посмяли да ползвате крем-епилатор. Едно, че ще се обринете и второ - космите падат веднага, но след 3 дена пак порастват нови, но по-мощни. Това си е 100% химия и кожата реагира остро - особено сега, когато сме в такова деликатно положение.
Аз за обезкосмяването в момента се обръщам към най-добрия "козметик"- милия ми съпруг. Laughing

# 244
  • Мнения: 226
Добро утро момичета! Трябваше ми повече от час, докато изчета всичко написано от вас, но пък ми беше много приятно. Известно време имах проблеми с интернета и не бях влизала при вас.
Вчера бяхме при д-р Асен Николов в Майчин дом, при който мисля да раждам. Стори ми се много точен човек. Каза, че всичко е ок за сега. Говорихме си и за ВИП родилна зала, нямало проблем, но ме попита дали няма да ми е скучно без други жени, с които да си говорим newsm78 Може би за много тъпо нещо се замислиям. Едва ли тогава ще ми е до приказки и забавления. Вие как мислите по въпроса?
Днес трявба да ни дойдат мебелите за бебка. Вече нямам търпение, поръчали сме ги преди повече от месец. След като подредим всичко спокойно ще мога да започна да купувам и другите неща на принцецата ни.nuts
Вече съм в болничния 45 дена преди термина и се чувстрам страхотно от този факт. Останаха само лекциите в университета, но те не ми пречат. Сега ще мога и аз да идвам на училището на "9 месеца" newsm44
Поздрави от мен на всички коремчета!

# 245
  • Мнения: 201
добро утро и от мен Hug
и моята плацента още в 28г.с. беше 2-ра степен, но последния път доки нищо не каза  newsm78
на следващия ще видим;)
момичета имам въпрос към тези, които все още работят - като седите по-продължително време пред компа и станете боли ли ви ниско долу (зоната точно под корема)
ако съм седяла 1-2 часа и стана болките са като изтръпване, дали е от притискане....след като се раздвижа минават, но дали е нормално newsm78.....споделете Grinning
а относно неспането и аз съм в кюпа Joy....будя де към 3-4, а после какви мъки са да стана в 7 за работа  ooooh!...не питайте Wink

лек ден  bouquet

# 246
  • Мнения: 572
Е, тази нощ е можело да бъде интересно!...Ама аз пък си спинках сладко, въпреки пиш-паузата. Станах в 9.30!!!
И сега ви чета и ви се радвам...
На мен от понеделник трябва да ми дадат още 10 дни болнични до началото на отпуската до термин. Не знам дали ще ме прегледат като за болничния... newsm78 или само ще ми го издадат. Иначе на ЖК съм чак на 10-ти. Но на 3-ти съм на училището за бременни в Тина Киркова, а на 6-ти (понеделник) съм на безплатния 3D. Нямам търпение да си видя бебончето! Не знам футбол ли, балет ли играе, но е много активно. Особено след 6 вечерта.  Laughing и чак до късно докато заспя.

Аз имам ново "оплакване" - пак са ми се подули краката, ама вече е много сериозно, защото ми стискат обувките! Не знам как ще ходя, ако продължава това подуване - не знам с какво? И също, забелязах, че коремът ми ясно е изписал всичките ми вени - изглеждам като карта на ручейчетата и поточетата в Скандинавския полуостров.

Момичета от София, искате ли тази неделя да се организираме да се видим?

# 247
  • Пловдив
  • Мнения: 319
SilverStar, определено ще ти е скучно да стоиш сама в стая. Недай се боже да ти се наложи спешно секцио, както се случи с мен, ще си дремеш сама цяла седмица...Помисли добре!

Момичета, какво означава термина плацента 1-ва или 2-ра степен?

# 248
Klemy - и моето бебче рита само от дясно, но четох някъде,че това е нормално в смисъл, че правилно е застанало.По принцип главата надолу, гръбчето от ляво и съответно крачетата и ръчичките от дясно. Около пъпа от дясно ми излизат подутини и си мисля, чв това е колянце, а под ребрата си тика крачетата. Така си го представям. Ако си погледна от вътре ребрата сигурно ще са не сини ами лилави Whistling
 dideto- аз продължавам да стоя зад компа, защото още не съм болничен, това ще стане на 10.11 и аз като теб като постоя малко повечко и като стана имам чувството, че нещо ми придърпва там долу. Сякаш всеки момент ще го изтърва това бебе #Crazy, или всеки момент ще се напишкам.
 Момичета нещо ме е подгонил един вирус и иска да ме събори- два дена се боря #2gunfire, но май безуспешно  no. Минава ми най-лошото през ума, да не да се поболея много и да се наложи да вадят бебчо  newsm45,
 Е стига съм се оплаквала- лек ден на всички!

# 249
  • Мнения: 201
за срещата в неделя съм "ЗА" с две ръце smile3521 smile3501

# 250
  • Мнения: 669
офф и аз да се оплача от няколко дни се боря с една хрема и гърлото ме дразни залагвам се с лукчета и чайчета и мед но не ми минава и аз като Ekaterina85 се притеснявам за бебчо      
   

# 251
  • София
  • Мнения: 6 810
Ekaterina85, там е работата, че и гърба му е от дясно и краката са му там  ooooh!, не знам как застава...маймуче с маймунче!

# 252
  • Мнения: 3 326
Klemy - и моето бебче рита само от дясно, но четох някъде,че това е нормално в смисъл, че правилно е застанало.По принцип главата надолу, гръбчето от ляво и съответно крачетата и ръчичките от дясно. Около пъпа от дясно ми излизат подутини и си мисля, чв това е колянце, а под ребрата си тика крачетата. Така си го представям. Ако си погледна от вътре ребрата сигурно ще са не сини ами лилави Whistling
 dideto[/b
Направо тъмно черни!!!
Силвър, аз разбрах че за родилна зала става дума, там повярвай - няма да ти е до сладки приказки. Нито компания ще искаш. Вначалото може би , но постепенно ще ти става все по тая имаш ли компания или не. Ако пуснат татито по става да ти е другарче, защото ще имаш нужда от някой да те подкрепя и обича в този момент, не е задължително да присъства на раждането. Още повече има жени които викат много страшно и само ще ти изкарат акъла. Аз съм за самостоятелна зала.  Grinning

нещо неуцелих но нищо !

# 253
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Привет
smile3558 и съм в страхотно настроение.
Ама само аз ли спя като пън бе хора, чета чета всички напред аз все наляво.  newsm12
Ний похвалихме ли се, че най-накрая си спретнахме една срещичка newsm10 и беше много сладурско. Се набърборихме, се наразходихме....  newsm44     Drunk     nnnuu
Остана ми още една седмица бачкане и после.... манееее...., тука вече и клиентите са ми пуснали обратно броене, чувствам се малко като на предновогодишно тържество, обаче като се замисля нямам търпение вече да си почина малко и да наблегна на разходките, пкупките и срещичките.
Другия път и снимки ше нащракаме, да видите ква форма имат морските кореми, много са сладки, като на всички ни де..... preggo
Хайде хубав ден на всички, поглъщайте жадно последните слънчеви лъчи.

# 254
  • Мнения: 22
Sarra, урааа за срещата в неделя. Дано да се състои, защото мисля и аз да се включа. Само да знам кога и къде и съм там.  Hug newsm10 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт