Лео Бианки с деца на море: "Рецептата за всичко е търпение и любов"

  • 14 766
  • 215
  •   1
Отговори
# 135
  • Стара Загора
  • Мнения: 878
Обичаме морето и лятните ваканции.
С бели кожи сме цялото семейство и използваме задължително медицинска козметика с висок фактор , като чак на последната почивка Септември месец сваляме фактора на 30 SPF.
С децата обичам да правя замъци , а последният път се сетихме да си направим басейн , аз си пия питието там, а децата се забавляват Animal Whale

# 136
  • Мнения: 985
Много обичам да ходя на планина-рано сутринта да правя преходи, а следобяд на басейна в хотела. Задължилно изполвам слънцезащита особено на лицето, тъй като съм много бяла.
Любим спомен ми е почивка от Турция. Simple Smile

# 137
  • Gulyantsi
  • Мнения: 236
През лятото си почиваме  на море.  Ползваме слънцезащита фактор 50+. С децата си играем във водата, събираме миди, а  на плажа строим пясъчни замъци и  фигури.  Планината също ни харесва и когато имаме възможност си правим почивка и там.

# 138
  • Мнения: 356
Ние сме от онези сложните семейства Blush
Двама разведени с по 1 дете , събрали се да търсят щастието.
Мъжът ми, като типичен мъж, хич не е фен на морето, а аз така да обичам да заровя пръсти в пясъка  ииииии затова  ходим на море  Grinning А, тогава  идва и най-важният момент  как да не изгорим . Е, винаги изгаряме 🤣 уж мажа всички през 2 часа и пак ставаме на раци,но явно в това му е чара на морето и си го "причиняваме" всяка година .
Весело лято ,мили хора 🏄‍♀️

# 139
  • Мнения: 1 938
Любимо ни е ходенето на море и на планина. Обичаме да караме колела и да играем игри на открито сред природата.

# 140
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Лятото винги ходим на планина и след това на море. На двете места задължително се мажем с кремове за слънце, мажем и децата. Както знаете с малки деца се стои малко на плажа, цял ден не сме стояли, а и аз не издържам толкова, но гледаме хотел на първа линия, за да сме винаги на ръка разстояние от морето, къде за плаж, къде за разходка.
В планината правим леки преходи, берем билки и боровинки и запознаваме детето с природата.
Изобщо почивка ни дай на нас! Отпуската изобщо не ни стига.

# 141
  • София
  • Мнения: 14 687
Море и пак море, никога не омръзва. 🏖 Страхотно удоволствие е всяка година да сме на различно място и да откриваме нови кътчета заедно.

# 142
  • Мнения: 1 389
Лятото обичаме да ходим на море цялото семейство. Игрите във водата с топки, лодки и други надуваеми изделия са основното забавление. Задължително използваме качествени слънцезащитни продукти с фактор 30 и нямаме проблеми със стоенето на плажа.

# 143
  • София
  • Мнения: 110
Любим летен спомен е от почивка на къмпинг на остров в Гърция. Няколко семейства с деца на палатка. Тръгнах с предубеждение на това приключение, въпреки много доброто оборудване, но винаги до момента ползвано за 2-3 дни в горски условия. Чудесно място, много добри условия , чистота навсякъде и най-важното - свобода за децата. Сутрин излизат от палатките, намазваме ги с 50 фактор и въздух, вода, приключения...

# 144
  • Мнения: 1 776
Морските забавления са ни любимите по време на лятната почивка. Обичаме да плуваме и да играем плажен волейбол.

# 145
  • Мнения: 236
Най-незабравимите летни спомени са семейните ни почивки на море. Винаги са изпълнени със смях, веселие и много игри.
Любими летни занимания са ни игрите на плажа, вечерните разходки и правенето на много снимки.

# 146
  • Мнения: 286
Дъщеря ми е на 6г и обожава ваканциите. Тази година ще бъдат по-кратки, тъй като очакваме нов член в семейството. Задължително използваме слънзезащитни продукти с висок фактор, независимо дали сме на море или планина. Обичаме летните разходки, игрите в морето, слънцето, зареждаме се много, когато сме всички заедно Simple Smile

# 147
  • Мнения: 380
Лятото и особено август ми е любим(аз и моят съпруг сме рожденици през август).Очакваната ваканция настъпва и е време за морски приключения,срещи с баба и дядо и мнооогоо сладолед.Но!Защитата на кожата от жарките слънчеви и дълги дни е преди всичко.Особено при децата ми е много важно от начало да се започне за да не почервенее кожата.Весело  лятоооо☀☀☀🍦🍦🍦🍦🍦

# 148
  • Мнения: 503
В моето семейство обичаме много разтообразните пътуванията и приключенията по различни места из България. Пътуваме често, когато времето е хубаво и позволява.Зимата и по-хладните месеци от годината избираме планински курорт с басейн и спа а лятото - някой от курортите по Южното ни Черноморие.От всяка почивка ни остават незабравими спомен. В грижата за кожата на морето използваме продукти със слънцезащитен фактор 30, както и хидратиращ продукт за след плаж и душ.Такъв продукт взимаме задължително и при спа почивките, защото кожата отново се нуждае от интензивно подхранване и хидратация.

# 149
  • Мнения: 998
Любимото ни лятно занимание е да играемв морето или басейна. Все още сме цялото семейство, големият син пораства и може би скоро вече няма да иска да е с нас, така че се наслаждаваме с пълна сила на времето заедно.

Общи условия

Активация на акаунт