Модни консултации (юли, 2021) - 57

  • 38 242
  • 557
  •   1
Отговори
# 345
  • Бостън
  • Мнения: 13 468
На Ugg само бутушите признавам. Чехите са готини, а и не знам за колко си ги купила, но тези, които съм виждала са надценени.
Класическият ботуш на Ugg никога не съм носила или искала да нося, не е моето, но моите Uggs са велики, феноменални ботуши, които и на -33С бяха топли и комфортни! Горещо ги препоръчвам - има ги и ниски и високи!
UGG® Adirondack Boot III

Сандали/чехли имам 2 чифта само май, ОК са, същата ценова категория като любимите ми ECCO. Разбира се, че предпочитам да не им плащам пълната цена.

PS Допълвам се, да кажа, че базирана на опита си от 1 чифт оригинални Birkenstocks и 4 чифта Биркеподобни чехли повече никога, НИКОГА няма да купя подобията - 2 чифта съм носила аз, 2 - щерката, едните бяха американски, другите китайски, испански и италиански. Да ме прощава ООН, но оригиналните немски са на светлинни години напред като качество! Американските поне издържаха цял сезон, а италианските на дъщеря ми се разпадат на 6-та седмица.

Последна редакция: чт, 22 юли 2021, 18:12 от Agent Provocateur

# 346
  • Мнения: 7 898
Като заговорихме за сандали, харесват ли ви тези чехли на Sam Elderman, онези наподобяващите хермес?
Гледам ги на много хубаво намаление и се чудя дали да не си взема един чифт.
Къде ги гледаш? Имам един чифт негови сандали и вече не знам колко лета не мига да ги износя.

# 347
  • Мнения: 3 293
https://www.nordstrom.com/s/sam-edelman-bay-genuine-calf-hair-cu … man&color=904

И на мен ми се свиди 100 тачка, ама на 60 съм по- склонна. И аз съм чувала хубави неща Савова, масово говорят че оригинала е доста неудобен, а тези са по- мекички и са удобни.

# 348
  • Мнения: 224
Въпрос към дамите,които носят такъв тип маратонки -опират ли ви пръстите отгоре? (Дано ме разберете какво се опитвам да кажа)

# 349
  • София
  • Мнения: 13 589
Аз нося класически Ugg на вилата. Става хладно вечер. За Бирките и аз така. Оригиналните са супер удобни, а и ми изкарват две години ежедневно носене. Ползвам ги за домашни. Преди ползвах джапанки и явно съм се мъчила.

# 350
  • Мнения: 7 898
Въпрос към дамите,които носят такъв тип маратонки -опират ли ви пръстите отгоре? (Дано ме разберете какво се опитвам да кажа)
Сигурно опират. Само като видя това дебелото отзад на глезена и наклона и знам че няма да са удобни на пръстите.

# 351
  • Мнения: 3 293
Sunn, трябва да четеш ревютата на модела, при всеки е различно, обикновено като са с връзки не са много тесни. Обаче найк имат доста с ластик вместо връзки, е някой от тях са направени за мравки, страхотно се впиват в краката и имам един модел който няма отпускане вече близо година.

# 352
  • Мнения: 1 400
https://www.nordstrom.com/s/sam-edelman-bay-genuine-calf-hair-cu … man&color=904

И на мен ми се свиди 100 тачка, ама на 60 съм по- склонна. И аз съм чувала хубави неща Савова, масово говорят че оригинала е доста неудобен, а тези са по- мекички и са удобни.
Много ми харесват чехлите.

# 353
  • Мнения: 224
Sunn, трябва да четеш ревютата на модела, при всеки е различно, обикновено като са с връзки не са много тесни. Обаче найк имат доста с ластик вместо връзки, е някой от тях са направени за мравки, страхотно се впиват в краката и имам един модел който няма отпускане вече близо година.
Къде мога да намирам повече информация?

# 354
  • NYC
  • Мнения: 50
Като заговорихме за сандали, харесват ли ви тези чехли на Sam Elderman, онези наподобяващите хермес?
Гледам ги на много хубаво намаление и се чудя дали да не си взема един чифт.
Аз ги имам и не са ми успешна покупка. На първо място - кожата на стелката е изкуствена и стават супер хлъзгави, дори малко да се изпотят краката. Освен това самият принт на тази съща стелка е доста контрастен.. поувлякли са се с брандинга и ме дразни отвсякъде.
Лично мнение - качеството на обувките в Европа в този ценови клас е много по-високо от това на американските марки.

# 355
  • Мнения: 2 435
Sunn, трябва да четеш ревютата на модела, при всеки е различно, обикновено като са с връзки не са много тесни. Обаче найк имат доста с ластик вместо връзки, е някой от тях са направени за мравки, страхотно се впиват в краката и имам един модел който няма отпускане вече близо година.
Къде мога да намирам повече информация?
Опитай тук: https://runrepeat.com/
 Допитвам се до този сайт, особено ако не намеря достатъчно ревюта в амазоните.

Ани, аз лично нося и по-къси и съм по-голяма от теб, знаеш, но не толкова тесни,  така избягвам вдигането, а и ми е по-комфортно.
Другото е, че местоживеенето ни позволя повече свобода на дрехите през летния сезон. Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 356
  • Мнения: 7 898
Sunn, трябва да четеш ревютата на модела, при всеки е различно, обикновено като са с връзки не са много тесни. Обаче найк имат доста с ластик вместо връзки, е някой от тях са направени за мравки, страхотно се впиват в краката и имам един модел който няма отпускане вече близо година.
Къде мога да намирам повече информация?
Ако имаш проблеми с допира на обувки на пръстите никскви ревюта няма да ти помогнат. Като цяло почти всички маратонки на Найк опират в големия пръст и ако имаш проблеми са доста неудобни.

# 357
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 408
Благодаря ви, момичета. Наистина това вдигане ме притеснява и реших, че е по-добре да я върна Simple Smile

# 358
  • Мнения: 224
Благодаря момичета. Но все пак ще ви кажа какво направих,може да е полезно,ако има и други,на които им опират пръстите-махнах стелките и проблема изчезна. Но няма да ги нося така,а ще потърся по тънки.

# 359
  • Мнения: 7 898
Благодаря момичета. Но все пак ще ви кажа какво направих,може да е полезно,ако има и други,на които им опират пръстите-махнах стелките и проблема изчезна. Но няма да ги нося така,а ще потърся по тънки.
Без стелка не е ли неудобно?
По принцип Найк не ми допадат, тъй като формата на стъпалата им не съвпада с моята и от там големия ми пръст опира там където не трябва.
Имам два чифта, но те са от серията флайнит и те не ми притискат големия пръст.

Общи условия

Активация на акаунт