🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 16 (Tема 4)

  • 53 133
  • 1 020
  •   1
Отговори
# 1 005
  • София
  • Мнения: 4 429


Краси Тодоров - Черешката на тортата (29.06.2018)

# 1 006
  • Мнения: 28 572
На морковите в косата ѝ сигурно Laughing
Оф, за външния вид въобще не коментирам ...
Тая Вики пък за какво е там, нищо не разбрах! И извинете за тъпия въпрос, но коя е тя?

# 1 007
  • Мнения: 35 119
Мъжът ѝ направи наистина хубава вечеря. Аз сега я гледам тази дама.

# 1 008
  • Мнения: 28 572
Тази седмица компанията хич не ми допада...гологлавият артист ми е много противен, днешната дама също....! Сервирането в различни чаши сбирщайн винаги ми е било много дразнещо!
Херасвам Боряна и Викилска, жалко, че попаднаха в тая група.

Последна редакция: вт, 21 дек 2021, 23:18 от mimi.7299

# 1 009
  • Мнения: X
На морковите в косата ѝ сигурно Laughing
Оф, за външния вид въобще не коментирам ...
Тая Вики пък за какво е там, нищо не разбрах! И извинете за тъпия въпрос, но коя е тя?
Grinning
Вики е там, за да питат хората и като питат, някой да им отговори, и да видят това https://margaritka.bg/za-nas/
С други думи - доста хора са в Черешката, за да се популяризират и презентират.

# 1 010
  • Мнения: 28 572
На морковите в косата ѝ сигурно Laughing
Оф, за външния вид въобще не коментирам ...
Тая Вики пък за какво е там, нищо не разбрах! И извинете за тъпия въпрос, но коя е тя?
Grinning
Вики е там, за да питат хората и като питат, някой да им отговори, и да видят това https://margaritka.bg/za-nas/
С други думи - доста хора са в Черешката, за да се популяризират и презентират.
Ясно, очаква се да припаднем от възхищение...!

# 1 011
  • Мнения: 35 119
Тая кухня хич не ми е уютна. Сложени лампи ама забити да светят в стената. Всички продукти са навън, видими . Не в шкафове.
Пюре с мащерка:rolling_eyes:
И лекция как се маха авокадо от кората.

# 1 012
  • Мнения: 14 638
За лекцията Манчев обърна очи.Не мога да го съдя за това.

# 1 013
  • Мнения: X
Мда, то висш пилотаж беленето на авокадо... 😆 Ама пък много обичам! И гуакамоле! И колкото и да върти очи Шефът, винаги ще се радвам на всичко, приготвено с авокадо. 😁

# 1 014
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
и аз много обичам авокадо , особено на гуакамоле и с тортиля чипс
и не ми пречи хич , ама Манчо не му е фен никак
домакинята с кво е известна , че толкова навирен нос , сефте сякаш я гледам
И нищо чак толкова не направи , че чак и комплименти чака Grinning

# 1 015
  • USA
  • Мнения: 7 312
Нищо не успявам да изгледам,защото е натоварено около мен тази седмица.
Заминавам на хижа за няколко дни и ако имате нужда от нова тема преди да съм се завърнала,ще помоля някоя от вас да се заеме с това.Става за 2 минути.

Сега ще си пусна Дарина от миналата седмица(разбрах от вас,че е грабнала плакета).Въобще няма да се изненадам ако ги е разбила.

Весели празници🎅

# 1 016
  • Мнения: 3 852
Сега изгледах. Ами не ми допадна особено. Сготви добре, но каква е тази поява на Виктория на масата сред другите гости? Аз така и не разбрах идеята на нейното присъствие и определено не направи добро впечатление. Абсолютно стои като натрапник. Дори само за това бих й свалила точките на домакинята.

# 1 017
  • софия
  • Мнения: 25 480
Нищо не успявам да изгледам,защото е натоварено около мен тази седмица.
Заминавам на хижа за няколко дни и ако имате нужда от нова тема преди да съм се завърнала,ще помоля някоя от вас да се заеме с това.Става за 2 минути.

Сега ще си пусна Дарина от миналата седмица(разбрах от вас,че е грабнала плакета).Въобще няма да се изненадам ако ги е разбила.

Весели празници🎅
По-късно ще пусна нова тема, ако до тогава друг не го направи.

# 1 018
  • Мнения: 3 152
Нищо не успявам да изгледам,защото е натоварено около мен тази седмица.
Заминавам на хижа за няколко дни и ако имате нужда от нова тема преди да съм се завърнала,ще помоля някоя от вас да се заеме с това.Става за 2 минути.

Сега ще си пусна Дарина от миналата седмица(разбрах от вас,че е грабнала плакета).Въобще няма да се изненадам ако ги е разбила.

Весели празници🎅
Дарина няма кой да я задмине - спокойствие , премереност, класа … абе просто брилянтна Simple Smile

# 1 019
  • Мнения: 1 037
Изключителна  студенина и чувство за превъзходство ми лъхаше през цялото време от домакинята. При такова "гости" и прекрасната храна не би ми била вкусна. Що ли пак не си пусна Дарина, та да ме обгърне с нейната топлина и уют.

Общи условия

Активация на акаунт