Цистит - традиционно и алтернативно лечение- тема 9

  • 32 375
  • 755
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 16
Момичета, искам да ви споделя нещо, надявам се да мога да помогна на някого с това. Моите циститни оплаквания се оказа, че се причиняват от бактерия, наречена гарднерела. Тя е вагинална бактерия, която присъства в нормалната вагинална флора, но при определени условия (при мен много антибиотици) се разраства и причинява вагинална бактериоза. Когато навлезе в уретрата причинява и цистит (активира ешерихия коли по някакъв начин). Тази бактерия не се хваща с повечето изследвания. Разбрах, че най-надеждна е директна микроскопия, която търси "ключови клетки" на гарднерела. Аз най-накрая стигнах до корена на проблема. Може би всички сте се изследвали за това  и ви казвам излишни неща. Въпреки това сметнах, че е редно да споделя. Може и да успея да помогна на някого.

# 271
  • Мнения: 156
Излезе Е коли. Каза ми да пия 3ти Монурал. Вие от колко броя се оправяте?
Днес пак ми се ревеше, не бях пила втори ден нош па и като пийнах се оправих. А това ми е трети цистит - винаги е. коли за почти година.

# 272
  • Мнения: 2 064
Колко дни след като спра Цистиклийн е добре да отида да пусна урина?
Мисля да го пия още няколко дни и ако продължава да няма полза да го спра. Пия го вече 14 дни.

# 273
  • столицата
  • Мнения: 3 795
Цистиклийнът влияе ли на урината? Аз знам стерилна урина 10 дни след прекратяване приема на антибиотик.

# 274
  • Мнения: 4 053
Този цистиклийн ако е билкова добавка няма да попречи на изследването на урината. Само антибиотик би повлиял.

# 275
  • Мнения: 2 064
Не е антибиотик. Благодаря, ще пусна тези дни урина.

# 276
  • Мнения: 4 053
Аз утре май ще пускам урина. Нещо днес не ми харесват нещата. Преди 4 дена почнах уростима. Сега усещам нещо като вътрешен студ и урината ми беше доста мътна... Дали е възможно да е от уростима...

# 277
  • Мнения: 156
Аз от днес пия уростим. А също и ciprobay. Не станаха нещата с три монурала.

# 278
  • Мнения: 28
Аз утре май ще пускам урина. Нещо днес не ми харесват нещата. Преди 4 дена почнах уростима. Сега усещам нещо като вътрешен студ и урината ми беше доста мътна... Дали е възможно да е от уростима...

И аз започнах Уростим, пия го вече 8-9 дни. Първите няколко дни имах чувството, че всеки момент ще започне цистита. Явно е от самото хапче. След това ми изчезнаха тези симптоми.

# 279
  • Мнения: 4 053
Аз утре май ще пускам урина. Нещо днес не ми харесват нещата. Преди 4 дена почнах уростима. Сега усещам нещо като вътрешен студ и урината ми беше доста мътна... Дали е възможно да е от уростима...


И аз започнах Уростим, пия го вече 8-9 дни. Първите няколко дни имах чувството, че всеки момент ще започне цистита. Явно е от самото хапче. След това ми изчезнаха тези симптоми.
Хм. А ааз днес се чудех дали да го продължа или да го спирам...

# 280
  • Мнения: 4 344
И аз пуснах урина и мразя чакането.От май имах спокойствие,но толкова беше.И лимфните ме възли се подуха.Петък съм на нефролог,нещо с джипито не се разбрахме.

# 281
  • Мнения: 4 053
И аз пуснах урина и мразя чакането.От май имах спокойствие,но толкова беше.И лимфните ме възли се подуха.Петък съм на нефролог,нещо с джипито не се разбрахме.
Съни стискам палци! Мойта урина излезе стерилна уж, ама ми се е случвало в Цибалаб да е отр., а в бодимед +. Не съм спокойна, тъпча се с ЦР, фитолизин и Уронат, чай Кидни. Гледам на всеки 2 ч нещо да приемам и да пия вода. Ама често забравям, като се отплесна в нещо и се улавям, че часове не съм пила вода.

# 282
  • Мнения: 4 344
Мерси ,Пандоринка.Много ме съмнява да излезе чиста.В момента вия от болка,но при мен и на матката има проблем.
Имам в количество фитолизин,но ми писна от вкуса му.
И аз не пия вода хич,едва вечер като се прибера.На мен бульони костни с много лимон и магданоз ми облекчават спазмите.
Ти едновременно в две лаборатории ли пускаш?

# 283
  • Мнения: 4 053
Тоя път пуснах само в Циба. Нещо от бодимед вече ме е страх, все нещо намират.. А на Рамус и Кандиларов нямам доверие. Пий вода, важно е. Болките ти при пишкане ли са?

Последна редакция: чт, 28 окт 2021, 08:51 от pandorina

# 284
  • Мнения: 4 344
На Рамус и аз нямам.
Не само,постоянни са ми.
Записах едно образование ново и имам физическо.Не ми призна телка и след него вия ли вия...

Общи условия

Активация на акаунт