Мартенски мами 2022 ❤️💙

  • 24 458
  • 729
  •   1
Отговори
  • Мнения: 515
Правя тази темичка, за бъдещи мами на бебенца, които ще се родят месец март 2022 💙❤️ пожелавам да се напълни темичката с много бебенца!
Аз съм бременна в момента и по календар термина ми е за 07.03.2022.
Успех на всички, които ще видят две чертички този месец! 💕

# 1
  • Мнения: 479
Здравейте.
Включвам се в тази темичка с две чертички и по калкулатор вероятен  термин 04.03.2022г.
На 09.07 ще ми е първото посещение при лекар.Надявам се всичко да е наред!
Имам син на 9г,знам по какъв път потегляме и какво ме чака.Blush
Лека и безпроблемна бременност пожелавам на всички, които тепърва ще идват тук при нас Heart

# 2
  • Мнения: 34
Здравейте,
и аз се записвам в темичката, за сега още несигурно. По калкулатор ми дава термин 12.03.2022.
Вече имам едно детенце, момиченце и с радост ще чакаме братчето или сестричето.

# 3
  • Мнения: 515
Добре дошли! И аз имам едно детенце, момче на 2г и 2м. Все още не съм ходила на преглед, сигурно ще е другата седмица, все още се колебая кой ден.

# 4
  • Мнения: 307
Здравейте на всички мами, не съм сигурна дали съм за тази група, защото доктора ми каза че може би на 1ви март, а може и на 28 февруари! В събота бях на първи преглед и имаше сакче, доктора каза,че всичко изглежда наред,но е рано да чуем сърчице, след 2 седмици мисля пак да отида Пожелавам късмет на всички и през пролетта да гушкаме своите бебета! Gift Heart

# 5
  • Мнения: 457
Здравейте и от мен!
Всяко приложение ми изчислява различен термин, но е първите дни на месец март.
Записвам се и аз при вас.
Имам вече едно дете на 4 г., дай боже всичко да е наред и на пролет да имам второ. ♥️
Лека бременност на всички! ♥️

Последна редакция: ср, 07 юли 2021, 15:09 от MG1722

# 6
  • Мнения: 5 563
Записвам се при вас!
Видях двете чертички на 28.06, още не съм ходила на преглед. Записах се за този петък, но и на мен всички калкулатори ми изкарват термин около 10ти март..
Това ще ми е второ детенце. Имам и момченце, родено през Май месец, 2019. 💙
Дано всичко е наред с нашите дечица!
Как сте вие? Имате ли някакви неразположения?
С първото дете страдах от ужасно повръщане, нон-стоп до третия месец, а започна около 4та седмица. Сега се чувствам много добре, по мои калкулации съм около 5та седмица, единствено имам сутрешно гадене, което до обяд отшумява само.

# 7
  • Мнения: 457
Записвам се при вас!
Видях двете чертички на 28.06, още не съм ходила на преглед. Записах се за този петък, но и на мен всички калкулатори ми изкарват термин около 10ти март..
Това ще ми е второ детенце. Имам и момченце, родено през Май месец, 2019. 💙
Дано всичко е наред с нашите дечица!
Как сте вие? Имате ли някакви неразположения?
С първото дете страдах от ужасно повръщане, нон-стоп до третия месец, а започна около 4та седмица. Сега се чувствам много добре, по мои калкулации съм около 5та седмица, единствено имам сутрешно гадене, което до обяд отшумява само.

Единствените ми неразположения бяха болки като преди цикъл в първата седмица след теста. Вече спряха. Сега единствено усещам тежест в корема, ако се натоваря или не легна да се опъна за 5 мин на всеки 5-6 ч. Болят ме гърдите, но поносимо. На моменти нямам никакви симптоми и чак се плаша от това. Днес за първи път сутринта имах гадене. Възможно ли е да се появи в 6 г.с.? Аз мислих, че ще ме подмине.

# 8
  • Мнения: 307
Записвам се при вас!
Видях двете чертички на 28.06, още не съм ходила на преглед. Записах се за този петък, но и на мен всички калкулатори ми изкарват термин около 10ти март..
Това ще ми е второ детенце. Имам и момченце, родено през Май месец, 2019. 💙
Дано всичко е наред с нашите дечица!
Как сте вие? Имате ли някакви неразположения?
С първото дете страдах от ужасно повръщане, нон-стоп до третия месец, а започна около 4та седмица. Сега се чувствам много добре, по мои калкулации съм около 5та седмица, единствено имам сутрешно гадене, което до обяд отшумява само.

Здравей, аз на 27ми видях 2 чертички, бях в събота на преглед и док. каза, че всичко е наред. Не съм повръщала до сега, само ми се гади от време на време, нямам никакъв апетит,  нищо не ме изкушава, но много ми се спи следобед. Аз изчислих 26 февруари,  но доктора ми каза термин 1 март

# 9
  • Мнения: 515
На мен единствено ми се гади, нямам повръщане и се надявам да го пропусна. С първата бременност не съм повръщала. Иначе сега гаденето е доста гадно и за момента го спирам с ментови дъвки или бонбони.

# 10
  • Мнения: 5 563
И на мен ми се гади само сега, не повръщам. Дано и така си остане, но е много гадно... нямам желание да ям, да пия. Пия само сода с лимон и ме облекчава, но за кратко.
С първото детенце повръщах много, на всяко хранене. Първите три месеца свалих 8 кг...

# 11
  • Мнения: 307
Момичета, как сте днес?

# 12
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, и аз да се запиша ПМЦ 31 май. Днес бях на преглед 5 г. с.+3 дни. За сега доктора е доволен от това, което вижда. При мен се очаква много сериозно проследяване и всички възможни изследвания ( второто ми дете е преждевременно родено и с ДЦП). Нямам симптоми за сега. Силно ви пожелавам леко да минем през този етап и с много щастлив бебешорски край.

# 13
  • Мнения: 1 825
Здравейте момичета Simple Smile И аз видях 2те чертички на 28.06 ПРМ 02.06, очакван термин според календара ми е 09.03. Запазих си час за 16ти надявам се тогава да се види и пулс. Simple Smile Имам питане на единя календар пише 5 +1 на друг 5+2, а това реално 5гс ли или 6гс?
Като симптоми още от малко  преди теста е по - често уриниране като сега вече е по 3-5 пъти на нощ доста е неприятно Sad спи ми се повечко, ама точицата е решила да ме буди в 6 и 30 без мое съгласие хахах Simple Smile също така много ме болят гърдите и са подути, и съвсем леко прилошаване от по - интензивни миризми след което следва доста не приятно отделяне на газове ( хахах доста неудобно се чувствам от тях ) надявам се прилошаването да ме пропусне с повръщането Simple Smile

# 14
  • Мнения: 515
Момичета, как сте днес?

Днес се чувствам много добре. Не съм имала даже гадене 😁 но пък умората ми идва в повече. По цял ден съм с детето, търча вкъщи, на парка, до кухнята, пазарувам, прибираме се, храня го, приспивам го, чистя, готвя, мия, оправям се и в 16 часа тръгвам за работа 😐 и това е всеки ден... Усещам как организма ми е изтощен. На работа все още не съм казала, смятам да го направя след като мине отпуската ми в началото на август месец, но ако и тогава се чувствам добре, може да изчакам и повече. Ти как си? 💕

Общи условия

Активация на акаунт