Перилни препарати и омекотители - 66

  • 37 255
  • 715
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 37
Следи могат да останат и от течните, когато не се плакне достатъчно.
Някой пробвал омекотителите на Силан, които уж са органик?
Към пералнята са ми турили дар капсули Персил за цветно, един такъв Силан кокос и цветоулавящи кърпи.
Бих пробвала само Силана, ама перилен препарат и органик нещо ми се взаимоизключват , а и не е наситен ароматът.
Тея капсули на Персил са пълна скръб ..
Силана след пране почти няма да има аромат .
Цв. кърпички са на К2R .
Добри са .

Момичета, извинявам се, но да си кажа мнението за капсули Персил. Перем само с тях от години и са страхотни. Не знам защо казвате пълна скръб..
Обикновените са страхотни , но дисковете са пълна скръб ..

Ми аз лично последно време и с дисковете съм доста доволна, но това си е лично мнение.

# 61
  • Мнения: 996
Аз не ги харесвам ,защото при пране остават в гумата на вратата на пералнята и понякога не се разтварят. Имали някакъв "чалъм" това да не се случва?Thinking

# 62
  • София
  • Мнения: 10 579
Аз не ги харесвам ,защото при пране остават в гумата на вратата на пералнята и понякога не се разтварят. Имали някакъв "чалъм" това да не се случва?Thinking
Слагай ги в торбичка за деликатно пране.

# 63
  • Мнения: 996
Благодаря ! Не съм се сетила . Simple Smile

# 64
  • Мнения: 2 961
Най_идиотската статия която някога съм чела /https://besto.bg/naj-dobri-prahove-za-prane// ..
Бонукс:
Скрит текст:
Ако търсите гранулиран прах за пране, който да може да осигури безупречна грижа за белите ви дрехи, то това предложение е перфектен избор за вас. Продуктът е предназначен за 140 изпирания, почиства в дълбочина и най-интензивните петна, дори и при ниски температури, и се отличава с лек, зимен аромат.
Личи си , че е писана от българка/ин ..

# 65
  • София
  • Мнения: 6 010
На мен капсулите на Персил не ми харесват главно заради ужасния за мен аромат. Ама това е индивидуално. Иначе тези за цветно ми се струваха добре откъм изпиране ама тествах 2-3 и ги подарих заради миризмата.

Да се "похваля", че съм изпрала по грешка една носна кърпичка и благодарение на сушилнята по дрехите нямаше грам поражение. Камъка не го коментирам Sad

# 66
  • Мнения: 2 651
Дадох шанс на Силан Кокос, след като видях едно стори в Инстаграм на момиче, което пише, че когато не му се избира нов аромат, посяга винаги към горе споменатия.
Много деликатен и оставащ след изсъхване аромат, хареса ми. Аз си имам слабост към летни екзотични мириси, вероятно затова ми хареса. Ще го изхабя до край.

# 67
  • Мнения: 37
Mateah, заинтригува ме, мисля и аз да го пробвам, въпреки че от години не изневерявам на синия ленор.

# 68
  • Мнения: 2 961
В Кауфланд разпродават Персил със Силан _ 18 пранета за 6.40 лв .
За цветно е .
Да похваля Персил Мегаперлите за бяло _ изпират бялото перфектно дори и на 30С _ прах деликатно бяло , перфектно бяло .
Намерих магазин за немски перилни препарати в моя град . Там са 18 пранета за 12 лева .
Има и мегаперли на  Weiber Riese и Spee .
Взех си за проба новия прах Kushweich .
Има 15_30 процента  кислородни избелители.

Последна редакция: сб, 17 юли 2021, 16:41 от blueberrу

# 69
  • София
  • Мнения: 12 006
Аз също съм доволна от Persil Disks. Ползвам ги при 40 или повече градуси.

# 70
  • Мнения: 2 651
Днес си изпрах пердедата със Силан кокос за омекотител. 10 часа след окачване няма измирисване и държа отворено да става течение - никога не ми се е случвало с друг омекотител до сега.
На памучно пране е много добре, но явно изкуствените материи задържат аромата трайно.
Май утре пак ще ги свалям да ги изплакна с вода- все едно съм в парфюмерия.

# 71
  • Мнения: 2 961
Явно днес е ден за пране на пердета ..
Белите ги прах с мегаперли за бяло и Синя максима ...
Няма такъв аромат ..
Другите с Персил гел за цветно и Тесори омекотител _ много силен аромат , но според мен прекалено сладникав ..

# 72
  • Мнения: 1 200
И на мен не ми допадна тесори.

# 73
  • Мнения: 11 618

Има и мегаперли на  Weiber Riese и Spee .

Weisser Riese и Spee кавито и да са, са нисък клас и не перат добре. Никога не са били добри. Първият ми е познат от 1998 година. Опитвала съм да го пробвам отново през годините, но не-не става.
Spee е нещо като Rex.

# 74
  • Мнения: 2 961

Има и мегаперли на  Weiber Riese и Spee .

Weisser Riese и Spee кавито и да са, са нисък клас и не перат добре. Никога не са били добри. Първият ми е познат от 1998 година. Опитвала съм да го пробвам отново през годините, но не-не става.
Spee е нещо като Rex.
Спее знам , че е пълен боклук .
Weiber Riese според мен е добър . Като за среден клас ...
Ползвала съм праха - лично си го купих от Австрия преди години и бях доволна  .

Общи условия

Активация на акаунт