Перилни препарати и омекотители - 66

  • 37 574
  • 715
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 2 970
За мен ДМ-ските препарати (без значение какъв тип) винаги са били посредствени, както всички марки на магазини.
В последно време много развалиха качеството на собствените марки на ДМ , а качеството спада ...

# 616
  • Мнения: 16
Здравейте, купих този течен ариел, тъй като беше на промоция в Елитис. Някой знае ли дали е добър?

# 617
  • Мнения: 2 970
Здравейте, купих този течен ариел, тъй като беше на промоция в Елитис. Някой знае ли дали е добър?
Добър , но справянето с петната му куца .

# 618
  • Мнения: 914
Казала съм ЗА МЕН  Скип  е най добрия прах за бяло пране.
Не обвързвам никой с моето мнение.
Трябва да се вземе предвид и съотношението цена- качество между двата препарата.
Скип 16 лв. - 45 пранета..35 ст. На пране
Мега перлите 15 лв. 18 пранета..85 ст. На пране .което е почти 3 пъти повече.
За МЕН няма логика да плащам  3 пъти повече за СХОДНИ резултати..само и само да кажа че ползвам един от най скъпите прахове за прането си.
Аз съм си доволна от Скипа.
А пък въобще няма и да споменавам колко ПО ТРУДНО се намират Перлите.
Ако трябва пък и доставка 5- 6 лв  да им плати човек...то става дълга и широка..

# 619
  • Мнения: 2 970
Резултатите ЗА МЕН  , не СА СХОДНИ .
Имам и Скип , и Персил Мегаперли . Последните перат много по_добре . Разбира се , цената е различна , но качеството и състава _ също . ПМ са с 2 пъти повече избелители .

# 620
  • Мнения: 914
Е то при системно пране с добри препарати аз не виждам смисъл от ТОЛКОВА МНОГО избелители.
Аз не гледам опаковката за мен са важни резултатите.
Но Вulbery гледам че ти имаш опит с всичко на пазара..така че определено си изпитала повече от мен.🙂

# 621
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 768
Ами във времето на Ковид, кислородните избелители са страхотни дезинфектори.

# 622
  • Пловдив
  • Мнения: 372
И за мен Скипа е чудесен прах за бяло, при това и що годе бюджетен. При нас съм го срещала даже на 13 лева. Да, може перлите да са страхотни, но не са масово разпространени, а мисля че е абсолютно излишно да се задълбочаваме с поръчки и обикаляне само и само да открием даден продукт. Обикновената домакиня, която работи едва ли има време за подобни неща...

# 623
  • Мнения: 11 850
Скип-ът наистина е добър, а  аз ползвам и Корал и Персил за бяло - което ми попадне, но пък имам малко бели неща. В края на краищата няма да ги нося с години тези дрехи. Хвърлям и купувам нови.
Да не съм перачка, че цял ден с пранета да се занимавам  Simple Smile  Simple Smile   Simple Smile

# 624
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 885
Резултатите ЗА МЕН  , не СА СХОДНИ .
Имам и Скип , и Персил Мегаперли . Последните перат много по_добре . Разбира се , цената е различна , но качеството и състава _ също . ПМ са с 2 пъти повече избелители .

Би ли споделила какво е количеството избелители (ако може снимка).

# 625
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 768
Скип-ът наистина е добър, а  аз ползвам и Корал и Персил за бяло - което ми попадне, но пък имам малко бели неща. В края на краищата няма да ги нося с години тези дрехи. Хвърлям и купувам нови.
Да не съм перачка, че цял ден с пранета да се занимавам  Simple Smile  Simple Smile   Simple Smile
То ти може да не си перачка, ама някои хора обожават да перат и държат много на праха. Както Blueberry. Има някои цветове, светли, които се захабяват ако не се перът с прах за бяло.

# 626
  • Мнения: 6 002
С това не мога да се съглася. И какво значи "захабяват"? Прахът за бяло си е за бяло. Добавянето на текста "и светли цветове" е, че може, а не че трябва. Ако в един прах има избелители, не можем да очакваме, че малко или много няма да изсветлеят цветовете на дрехите.
Аз също пера понякога светли с прах за бяло. Не винаги мога да събера бели, цветни и тъмни.

# 627
  • Мнения: 2 970
Резултатите ЗА МЕН  , не СА СХОДНИ .
Имам и Скип , и Персил Мегаперли . Последните перат много по_добре . Разбира се , цената е различна , но качеството и състава _ също . ПМ са с 2 пъти повече избелители .

Би ли споделила какво е количеството избелители (ако може снимка).
15_30 процента . Скип е с 5_15 процента избелители . Снимка на състава и на двата ще мога да кача по_късно .

# 628
  • Мнения: 69 227
Аз още не съм отворила мегаперлите Grinning
Кътам си ги, че са ми малко..само две пакетченца Joy

Скоро трябва да ги пробвам...по Коледа може би.. Satisfied

# 629
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 885
teta75, ще им изтече срокът на годност. Smile

Общи условия

Активация на акаунт