Перилни препарати и омекотители - 66

  • 37 224
  • 715
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 318
Вмирисана пералня също нямам. След като изпера работните дрехи на мъжът ми винаги пускам пералнята да се самоизмие с белина.

# 46
  • Мнения: 2 959
Много грешен подход за пране ...
Сигурно пускаш всичко на 30 С ..
Работата е ясна ..
А това с белината ...
Пълна глупост ..

# 47
  • Мнения: 13 539
Учете се, темата е страхотна.

# 48
  • София
  • Мнения: 19 234
Преди много време, когато перех с прах, оставаха бели следи по тъмносините панталони на ММ и затова постепенно минах на течни. Но наистина беше отдавна - някъде преди 15 години.

# 49
  • Мнения: 2 649
Следи могат да останат и от течните, когато не се плакне достатъчно.
Някой пробвал омекотителите на Силан, които уж са органик?
Към пералнята са ми турили дар капсули Персил за цветно, един такъв Силан кокос и цветоулавящи кърпи.
Бих пробвала само Силана, ама перилен препарат и органик нещо ми се взаимоизключват , а и не е наситен ароматът.

# 50
  • Мнения: 2 959
Следи могат да останат и от течните, когато не се плакне достатъчно.
Някой пробвал омекотителите на Силан, които уж са органик?
Към пералнята са ми турили дар капсули Персил за цветно, един такъв Силан кокос и цветоулавящи кърпи.
Бих пробвала само Силана, ама перилен препарат и органик нещо ми се взаимоизключват , а и не е наситен ароматът.
Тея капсули на Персил са пълна скръб ..
Силана след пране почти няма да има аромат .
Цв. кърпички са на К2R .
Добри са .

# 51
  • София
  • Мнения: 575
Дадоха ми мостра на перилния препарат на ленор под формата на капсули всичко в едно. Изпра добре прането и миришеше съвсем леко на омекотител.

Въпреки че не съм привърженик на капсулите, останах приятно изненадана.

# 52
  • Мнения: 1 318
Много грешен подход за пране ...
Сигурно пускаш всичко на 30 С ..
Работата е ясна ..
А това с белината ...
Пълна глупост ..
Ще бъдеш ли така добра да поясниш какво имаш впредвид?

# 53
  • Мнения: 21 275
Вмирисана пералня също нямам. След като изпера работните дрехи на мъжът ми винаги пускам пералнята да се самоизмие с белина.
По-добре програма за самопочистване или програма на високи градуси с 1/2 доза прах за бяло пране , или пък препарат за почистване не перални.

# 54
  • Мнения: 2 959
Много грешен подход за пране ...
Сигурно пускаш всичко на 30 С ..
Работата е ясна ..
А това с белината ...
Пълна глупост ..
Ще бъдеш ли така добра да поясниш какво имаш впредвид?
Първо . Ако си прочела и една тема , ще знаеш , че бялото пране е препоръчително /да не кажа задължително/ да се пере с течен .
Второ . Твърдиш , че Ариел подс са "за тежка артилерия " . В това няма нищо вярно . Еднакви като гела са . По_слаби и недобри от праха .
Трето . Че геловете се изплкават по_добре от праховете . Отново грешно .
Четвърто . Почистване на машината с белина . Това е страшно вредно за машината .
Изобщо влизаш в темата и всичко започва да се дъвка наново ...

# 55
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 558
Първо . Ако си прочела и една тема , ще знаеш , че бялото пране е препоръчително /да не кажа задължително/ да се пере с течен .
Аз съм запомнила, че бялото задължително се пере с прах, а не с течен Hands V

# 56
  • Мнения: 21 275
Първо . Ако си прочела и една тема , ще знаеш , че бялото пране е препоръчително /да не кажа задължително/ да се пере с течен .
Аз съм запомнила, че бялото задължително се пере с прах, а не с течен Hands V
И аз така.

# 57
  • Мнения: 1 318
Цитат на: blueberrу
Изобщо влизаш в темата и всичко започва да се дъвка наново ...
[/quote
Ок. Излизам. С удоволствие при това. Но да знаеш, че значително ще си улесниш живота ако просто игнорираш постовете, които те дразнят.

# 58
  • Мнения: 37
Следи могат да останат и от течните, когато не се плакне достатъчно.
Някой пробвал омекотителите на Силан, които уж са органик?
Към пералнята са ми турили дар капсули Персил за цветно, един такъв Силан кокос и цветоулавящи кърпи.
Бих пробвала само Силана, ама перилен препарат и органик нещо ми се взаимоизключват , а и не е наситен ароматът.
Тея капсули на Персил са пълна скръб ..
Силана след пране почти няма да има аромат .
Цв. кърпички са на К2R .
Добри са .

Момичета, извинявам се, но да си кажа мнението за капсули Персил. Перем само с тях от години и са страхотни. Не знам защо казвате пълна скръб..

# 59
  • Мнения: 2 959
Следи могат да останат и от течните, когато не се плакне достатъчно.
Някой пробвал омекотителите на Силан, които уж са органик?
Към пералнята са ми турили дар капсули Персил за цветно, един такъв Силан кокос и цветоулавящи кърпи.
Бих пробвала само Силана, ама перилен препарат и органик нещо ми се взаимоизключват , а и не е наситен ароматът.
Тея капсули на Персил са пълна скръб ..
Силана след пране почти няма да има аромат .
Цв. кърпички са на К2R .
Добри са .

Момичета, извинявам се, но да си кажа мнението за капсули Персил. Перем само с тях от години и са страхотни. Не знам защо казвате пълна скръб..
Обикновените са страхотни , но дисковете са пълна скръб ..

Общи условия

Активация на акаунт