Пазаруване от Amazon - тема №97

  • 57 263
  • 818
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 294
Имам въпрос относно връщане.Поръчах един телефон в събота но днес видях че има по нов модел за малко повече пари.Опитах да канселирам,но ми изписва че го приготвят за изпращане и не е сигурно дали ще го канселират и ,че може да откажа доставката като пристигне в БГ.Някой отказвал ли е така поръчка при пристигането в БГ?Ще ми таксуват ли и връщането обратно?

# 331
  • Мнения: 1 041
Имам въпрос относно връщане.Поръчах един телефон в събота но днес видях че има по нов модел за малко повече пари.Опитах да канселирам,но ми изписва че го приготвят за изпращане и не е сигурно дали ще го канселират и ,че може да откажа доставката като пристигне в БГ.Някой отказвал ли е така поръчка при пристигането в БГ?Ще ми таксуват ли и връщането обратно?
Можеш да откажеш, те сами ще ти го предложата. Само с Български пощи ако дойде  не знам как ще стане номера и дали ще го върнат и ще стигне. Отказвала съм с  dhl и то защото кашона не беше в цялост  и явно беше претърпял инцидент и го върнаха. Иначе при такъв статуск винаги са успявали да спрат поръчката.

# 332
  • Мнения: 294
Имам въпрос относно връщане.Поръчах един телефон в събота но днес видях че има по нов модел за малко повече пари.Опитах да канселирам,но ми изписва че го приготвят за изпращане и не е сигурно дали ще го канселират и ,че може да откажа доставката като пристигне в БГ.Някой отказвал ли е така поръчка при пристигането в БГ?Ще ми таксуват ли и връщането обратно?
Можеш да откажеш, те сами ще ти го предложата. Само с Български пощи ако дойде  не знам как ще стане номера и дали ще го върнат и ще стигне. Отказвала съм с  dhl и то защото кашона не беше в цялост  и явно беше претърпял инцидент и го върнаха. Иначе при такъв статуск винаги са успявали да спрат поръчката.

Винаги ми идват с DHL поръчките,досега не съм получавала по пощата. Сега получих съобщиние ,че ми е изпратен телефона,явно не са успели да я канселират.Като отказахте поръчката заплатихте ли за връщането обратно към Амазон? Или ако приема пратката как става връщането после?Никога не съм връщала досега в Амазон.

# 333
  • Мнения: 6 384
Не приемай, нищо няма да те таксуват за пощенски в никоя от посоките. Ще ти върнат цялата сума!

# 334
  • Мнения: 4 842
Pipi какъв телефон поръча?

# 335
  • Мнения: 4 605
Тъй като измрънках в четвъртък, че получените кафемашини Гаджия в състояние ацептъбъл не работят и ще ги връщам. Две дами тук ме посъветваха да затегна ръкохватката по-добре. Наистина проблема и на двете беше в ръкохватките, но не в затягането, а в дупчицата на дъното на ръкохватките, през които не изтичаше правилно водата/кафето.  С игла допробих дупчиците и кафето си потече идеално. Та като оставим този "дефект" машините са отлични за парите си, на което ги взех от склада /около 19 евро/. Пристигнаха в ужасни кутии, едната беше в оригиналната си кутия,  но много намачкана и лепена, другата в грозно кашонче. Нищо от пакета не липсва, по две цедки, една за мляно кафе, втора за дози и мерителна лъжичка.

# 336
  • Мнения: 5 615
... по две цедки, една за мляно кафе, втора за дози и мерителна лъжичка.
Коя поръча,моята има само една нормална цедка,какво представлява за дози цедката .

Благодаря на момичето,което пусна линк към машините!

# 337
  • Мнения: 4 605
... по две цедки, една за мляно кафе, втора за дози и мерителна лъжичка.
Коя поръча,моята има само една нормална цедка,какво представлява за дози цедката .

Тази поръчах https://www.amazon.de/gp/product/B07B3RPKD7/ref=ppx_yo_dt_b_asin … ie=UTF8&psc=1.
Цедката, която мисля, че е за дози има черно гумено "легълце". Всъщност сега се замислих, че може и да не е за дози, може за нещо с мляко да е. Аз пия само черно кафе, така че едва ли някога ще разбера за какво е втората цедка.

# 338
  • Мнения: 6 636
Гуменото е крема диска.
Тази без нищо е за хартиени дози

# 339
  • Мнения: 2 645
Kindle Paperwhite намаляха ли го тази седмица?

# 340
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Срещнахте ли смартфон с 30% намаление? Ровя се , но не мога да открия как се търсят , продуктите които ги лови минус 30%.

# 341
  • Мнения: 5 615
Срещнахте ли смартфон с 30% намаление? Ровя се , но не мога да открия как се търсят , продуктите които ги лови минус 30%.
за немския амазон ( предполагам е аналогично за другите)
Warehouse deals избирам от падащото меню на търсачката горе
После има банер на който пише 30 % последна възможност за избрани продукти
Вероятно има някакви добавяния в наличността,защото преди зареждаше  около 700-800 продукта,а сега дава,че са над 1000.И ги разцъкваш.
( Това от компютър )

Отделно като цъкнеш на банера и горе търсачката се променя на Амазон Warehouse Events
Но търсачката им по принцип не е най-добрата.

# 342
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Срещнахте ли смартфон с 30% намаление? Ровя се , но не мога да открия как се търсят , продуктите които ги лови минус 30%.
за немския амазон ( предполагам е аналогично за другите)
Warehouse deals избирам от падащото меню на търсачката горе
После има банер на който пише 30 % последна възможност за избрани продукти
Вероятно има някакви добавяния в наличността,защото преди зареждаше  около 700-800 продукта,а сега дава,че са над 1000.И ги разцъкваш.
( Това от компютър )

Отделно като цъкнеш на банера и горе търсачката се променя на Амазон Warehouse Events
Но търсачката им по принцип не е най-добрата.
Благодаря, този начин го знам, но там не излизат телефони. Има много продукти , които не се включват в 13-те страници.

# 343
  • Мнения: 4 842
Аз дебна определен телефон, но уви, много малко са телефоните в склада.
Тайно се надявам някой покрай мен да си преподпише договора скоро, че детето остана без телефон.

# 344
  • Мнения: 155
Значи, докато се чудих на румбата имаше 5-6 варианта, а когато се опитах да поръчам, почнаха да свършват в момента, в който ги сложа в количката и се изчерпаха преди да успея Cry

Сега проверих, има отново 3 налични румби във френския амазон

Благодаря, но аз така и не ги уцелих пак.
Така ми е тръгнало, сега благославям английския Амазон за неграмотно написаните условия на промоцията за 10 паунда при първа поръчка от ап-а... Видях я в последния момент, тръгнах да бързам, защото пише "преди 27-ми", но после забелязах, че изрично са казали "The Offer is valid only between 14 July 2021 and 27 July 2021,11:59 PM (GMT)" и се успокоих, че има време да разгледам. Да ама не, някой просто не знае, че 11:59 преди 27-ми е 26-ти Unamused Точно напълних кошницата и е изтекла.

Общи условия

Активация на акаунт