Августинчета 2020г. ....тема 12....

  • 20 718
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 890
G.Savova вечеря към 19 в 20:30 вече трябва да е заспал. Понякога заспива с мляко в 20:30, а понякога в 00 си го търси. После задължително към 5 пак си го търси.

# 691
  • Мнения: 7 898
Да не би да яде малко и за това да огладнява по- рано?
Като се сетя как го хранех през 3 часа вечер и ми става зле.
Дано да е някаква временна фаза, която да премине бързо.

За плакането постед нощ и моя проплаква, но спира веднага като усети че съм там.

# 692
  • Мнения: 2 004
Антонио вчера вдигна температура.
Помислих, че е настинал и днес бяхме при лекарката му.
Каза, че му избивали доста зъби и вероятно е от това, защото гърлото и гърдите му са чисти.
Може би и това нощтно будуване се дължи на зъбаците.

# 693
  • Denmark
  • Мнения: 1 007
И Ричард е с Т и ушна инфекция.. та, антибиотик.

Наистина когато заспи с минимална помощ, се буди веднъж и за кратко. Явно там е разковничето. Това, разбира се, ако всичко ни е наред. Сега ще имаме няколко безсънни нощи.

# 694
  • Мнения: 1 890
G.Savova напротив даже бих казала, че си хапва стабилно. Не тегля храната, но със сигурност е над 300 грама, отделно си “мези” постоянно по нещо 😅

# 695
  • Мнения: 854
Питане към плевенските мами - има ли лаборатория, в която мога да пусна кръвни изследвания на малката следобяд?

# 696
  • Мнения: 7 898
G.Savova напротив даже бих казала, че си хапва стабилно. Не тегля храната, но със сигурност е над 300 грама, отделно си “мези” постоянно по нещо 😅
Да се надяваме че е фаза, която ще премине бързо.

# 697
  • Мнения: 1 355
Аз мисля, че във всичките ни плевенски лаборатории могат да се пуснат изследвания следобед

# 698
  • Мнения: 2 379
От два дни Бухта е малко по-спокойна, защото изби един кътник. Хахаха ,батко и вадеше зъби в ред по учебник като последователност и време, а тя както и падне. Тези вечер напипах връх на кътник от другата страна, който скоро ще пробие и той
Оф , този Синсей. Исках да поръчам, че ми пратиха код за отстъпка и си викам да ги видя на живо , че трябваше яке за баткото,за малката неща, одеала, възглавници и едни играчки. Ама то половината неща ги има само в сайта, другата в магазина...и като четох ,че много объркани поръчки имали се чудя.
Покрай нас правят ремонт ( улуци, топлофикация) от 3 страни.....локалното стана като булевард. Сега карам до градината 5-6 минути, а стоя в задръстване в двете посоки по 15 Мин допълнително.... И за пеша се обикаля доста. Както дават ремонтите до след Нова година ще е забавно като почне да вали.
При мен пак авария , пак проблем с тръбите....колкото по-малко пари имам, толкова повече неща изскачат като страничен разход.

# 699
  • Мнения: X
Буба се скъсва да суче, още не са излезли тия два зъба...
Биха й срещу морбили, много ме е страх от реакция и чакам да мине една седмица.
Почва да ходи на по дълги разстояния, радва ме, че си пада на дупето или на длани.
Поръчах от Синсей, но в Лидл ще има якета и ще откажа пратката. Иначе две якета и едни обувки съм поръчала- лакомия съм, хихи.

# 700
  • Мнения: 1 890
И аз поръчах от синсей, за да не остана по-назад 😅 Ама пижамите са доста умалени според мен, взех 92 размер, на Борис са му точни, а той си е дребничък.
И от H&M поръчах доста неща от последното им намаление до 40%. Приятелят ми ще ме изгони вече, адски прекалявам с пазаруването за малкия.

# 701
  • Мнения: 443
И аз поръчах от синсей, ама Яна малко ме озадачи, всичко съм поръчвала 80 😃 вкл. 2 якета и 2 пижами, тип гащеризон 😃 В Лидл и аз видях, обаче имаше само якета за момичета на картинката 🤔

И аз се притеснявам от ваксината, бихме я в понеделник и засега всичко е наред 🙏

Ще търся да взема отнякъде гумени ботуши на нормална цена, че скоро ще има голямо скачане в локвите сигурно 😃

# 702
  • Мнения: 2 379
Марая, как е Ричи? Дано да сте овладяли ушната инфекция! Баткото само един път прави, разви се за няколко часа. Един час след градина каза ,че го боли ухото, вечерта вече не можеше да стои от болка, сутринта на УНГ и айде в операционната....
Синсей, определно са умалени бебешките и слабо еластични повечето,но аз винаги взимам по-големи. Предпочитам да навивам ръкави и крачоли ,пред това след едно пране да имам шорти и тениски.  А много харесах блузата и панталона с крушите Simple Smile От там Бухта се беше влюбила в плюшения октопод 🐙-уникални пипала има. Много сладко се разгъват и сгъват сами. Вчера в Пепко пак набарах много готини долнища намалени- меки и еластични. И там зорът е с еластичността на материята....С баткото пък имам проблем ,че ако му стават на дължина , то са му широко в кръста, ръкавите на якетата къси....
Дано днес вече остане време и сортирам всички есенни дрехи да видя кое за кой и другото да го подарявам.Тъкмо съм запалила и да чистя ненужни неща, че онзи ден пак се запуши канала, този път се наложи водопроводчик да вика. И като тръгнах да местя , за да чистя прелялата вода, като ми кипна и като почнах да хвърлям....Simple Smile Много освобождаващо, докато след няколко дни не се сетя ,че точно "боклуците" ми трябват хахахаа

# 703
  • Мнения: 7 898
И аз успях да взема няколко неща от Синсай. Взех долници размер 86 и са Ок, а блузите ги взех размер 92 и пак му стават. Като цяло качеството е право пропорционално на цената. Блузите бяха комплект по 2, като едната блузка много е хубава, а другата не ми харесва.

# 704
  • Мнения: 2 379
Савова, още ли си в Бг? Предполагам,  че тези магазини зад граница имат друго качество.
 Лигавници  не слагам, пускам  я да пълзи по площадките,  да се търкаля по пикници, перфектно  ме устройват и цена и качество.

Общи условия

Активация на акаунт