Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

BIODERMA и NAOS представят първия в света дезинфектант за ръце, който действа и като крем

• 3 270
  • 258
  •   1
Отговори
# 30
Не мия ръцете си по-често заради пандемията. Имам много чувствителна кожа и алергии и внимателно подбирам дезинфектанти.

# 31
Винаги съм миела ръцете си доста често, сега още повече. Дезинфектанти ползвам от както е Ковид, преди-рядко. Навсякъде около мен гледам да имам спирт и тубички- в чанта, по джобове, в колата.Засега нямам проблеми с кожата от честата им употреба.

# 32
  • Враца
Мия ръцете си доста често, сега като че ли малко по-често. Дезинфекцирам ръцете си предимно извън вкъщи, особено преди и след пазаруване.

# 33
  • Елхово
Много често ги мия и дезинфекцирам от година насам - активно. След това задължително ползвам крем за ръце!

# 34
  • оттам, откъдето започва България
Не мога да кажа, че не съм поддържала лична хигиена преди март 2020 г., но с тази пандемия ни накараха да се чувстваме като роботи.
Направо ни програмираха: маска (в затворени пространства), миене на ръце (задължително, независимо дали си пипал нещо, или не), дезинфектант (отново задължително, макар и ръцете ти да викат: "Не, писна ми от дезинфектант!")

И питате дали имаме проблеми с кожата? Satisfied
Че тя изсъхна и се чуди кожа ли е, или подметка. Thinking

# 35
Доста по-често мия и дезинфекцирам ръцете си, но все още не съм имала проблеми с кожата.

# 36
  • Седмото небе
По-често дезинфекцирам ръцете си, когато съм с бебето навън. Вкъщи се мия с антибактериален сапун и често, колкото мога, мажа ръцете си с хидратиращ или подхранващ крем. Досега сериозен проблем като силно изсушаване или дразнене не  съм усещала.

# 37
Мия и дезинфекцирам ръцете си многократно през деня, защото работя в хранително предприятие и производствените практики го изискват. В епидемичната ситуация дезинфекцирам и в превозните средства и вкъщи. Кожата ми се изсушава доста и се налага хидратиране.

# 38
  • София
Не съм броила точно колко пъти дневно си мия ръцете. Със сигурност преди ядене, след ходене до wc, след като се прибера вкъщи, след позване на градски транспорт... Проблеми имам, ако ползвам агресивни миещи препарати. Ръцете ми се напукват до кръв.

# 39
  • Пловдив
Ръцете си мия, както и преди корона кризата, но дезифектант ползвам по-често. Особено при пазаруване.
Кожата на ръцете ми се напуква и бели, затова ползвам доста често крем за ръце.

# 40
Много често си дезинфекцирам ръцете, особено като съм навън или пътувам. Зимата много ми се изсушаваше кожата на ръцете, сега по-малко.

# 41
Почти постоянно мия и дезинфекцирам ръцете си.През зимата ми стават доста сухи и винаги ползвам крем за ръце.

# 42
  • София
Определено дезинфекцирам ръцете си повече от преди, което води до сърбеж и сухота.
В миене то нямам промяна на навиците. Винаги съм се миела ръцете често и продължително.

# 43
И преди, и сега често мия и дезинфекцирам ръцете си. Имала съм проблеми с кожата.

# 44
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
Често дезинфекцирам ръцете си на работа. Понякога 4-5 пъти на ден. След това слагам овлажняващ крем за ръце. Кожата ми се изсушава и зачервява от честата употреба. Много бих искала да случа на дезинфектант, който няма да изсушава ръцете ми.

Общи условия

Активация на акаунт