Нашите цветя - обща тема 10

  • 27 463
  • 744
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: X
Розите са страхотни.

# 451
  • Мнения: 14 784
Издържа,ние сме в Балкана и нямам проблеми,на есен режа до долу,на пролет избива пак.
Розите,милите,тъкмо ги изрязах,много бяха изгорели и опечени от жегата,но цъфтят,не се предават.

# 452
  • Мнения: 18 542
Супер, ще предам да ходи да търси и да сади Simple Smile

# 453
  • Мнения: 15 023
Добри, чудесни лилиуми.
Ени, прекрасни цветя.

# 454
  • Мнения: 5 997
Anyyyone  изгледах клипчето, очите ми останаха в жълтата роза, сега съм си харесала няколко, включително и една жълта, но не толкова наситена и другия месец почвам с опитите за захващане.
Съседката от две години ми предлага да ни вкорени пасифлора, отказвам, защото при нас все още е строителна площадка и не малко цветя станаха жертва на уж внимателния ми мъж. Оказа се, че пасифлора е поникнала до една от пътеките и понеже и тя в момента е в ремонт с майстори, които не пазят и се наложи да я спася. Засега успешно се катери по оградата.

Последна редакция: ср, 04 авг 2021, 06:43 от J_M_M

# 455
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 044
благодаря за милите думи за моите красавици. Simple Smile
ароматни са.ухаят най-силно сутрин рано и на свечеряване. може би и през нощта, но не съм проверявала, комарите са като орли. Simple Smile
засега най-ориенталски е аромата на жълтата корона, най-нежен е на последните цъфнали - жълто-моравите петрови кръстчета. вчера цъфна и първия стар гейзер. него още не съм го подушила. Simple Smile

# 456
  • Мнения: 14 784
J_M_M,жълтата ми е една от най-хубавите рози. Купувана е от Хоуммакс,обаче е много здраво,силно и добре оформено храстче,че и без много бодли! Много си я обичам. 😍 Ако можех да ви раздам на всички,щях с най-голямо удоволствие. Розите са лесни за хващане от резник.

# 457
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 047
О, и видео вече има, много приятно за гледане, аз го виждам без логване в Инста Hands Plus1
И на Магни франджипанчето цъфти като сладкиш, завиждам че можеш и да си го помиришеш. Четох че всички разновидности били с различен аромат, представям си какъв кеф е ако човек може да си ги гледа накуп.
На Добри лилиумите са уааааааааау Nature Star

От мен едно такова измъчено, местих луковиците веднъж, засушиха се и от тогава едва расте, но поне цъфти.



От пролетни луковици каквото садя всичко окей, от летните едва-едва нещо се покаже и все едни измъчени, много странна работа. Да кажем че е от поливането, ама тази година дъжд си валя достатъчно и пак не им се угоди Worried 

Глокси ми е любимото цвете в момента Cupid

# 458
  • Мнения: 5 997
Сутринта имаше проблем с качване на снимки.Да покажа малко цвят




# 459
  • Мнения: 2 576
Здравейте!
Записвам се при вас с две хои и се връщам да ви изчета 🙂

Hoya linearis






Hoya curtisii





# 460
  • Мнения: 502
Ехаааа, почвам по домова книга, само дано не изпусна някой
Магни, да ти е честита екзотиката, наистина голяма красавица. Много ги харесвам, но ще продължавам да проявявам нечовешка воля и да се въздържам Grinning
Добри, уникални лилиуми, благородно завид за тях Wink
Ени, много е готино с клипче. И аз го изгледах, въпреки че нямам инст, от тел-а нямаше проблем
Ефи, прекрасно глокси, Флюбих се от пръв поглед Heart EyesHeart EyesHeart Eyes
J_M_M, при вас няма ли рекордни горещини Cold Sweat? Супер свежи са цветята, с такива зелени листа, все едно е май-юни, прекрасни

# 461
  • Мнения: 3 771
Понеже Ени показваше рози, се сетих за тези от уикенда във Виена. Беше 25 градуса освен това…
Това е в градината, в която всяка роза е с посвещение!





# 462
  • Мнения: 14 784
Ехаа супер е! 😍

# 463
  • Мнения: 3 771
И все едни любовни посвещения има Simple Smile
Вместо катинарче на моста - роза в парка Simple Smile
Тази Принцеса на Монако беше чудна! А как ухаеше парка…

# 464
  • Мнения: 14 784
Ами това е много по-готино от катинарите! Красиво,а както казваш,представям си ароматите.. 🥰

Общи условия

Активация на акаунт