Габрово - "Добре дошли и отишли" – 2

  • 16 668
  • 291
  •   1
Отговори
# 60
  • Габрово
  • Мнения: 316
   Здравейте, момичета!
   Какво ще правим в това време? Изкарахме два часа навън, но тоя дъжд  ни развали разходката. Още се чудя как ще изкараме зимата. Май не ще можем да сме по цял ден навън. А и този малък ден ... Направо ще се побъркам.
   Ralid, много неприятно, че малката е все болна. А и аз мислех да давам Антония на ясла на около 1,5 г. Но всички ме разубеждават. Май ще си я гледам до 2 години. Не мога да ти препоръчам бавачка, за което искрено съжалявам. Но ако искаш можеш да оставяш Наталка при мен докато си на зор. Успех в търсенето! Ако имаш нужда, обаждай се.

# 61
  • Габрово
  • Мнения: 316
   Ralid, в днескашния брой на "100 вести" има следната обява: "БАВАЧКА ТЪРСИ работа - гледане на дете от 1 до 6 години - тел. 86-22-67, вечер. [3,1]"
Дано да съм ти била полезна.

# 62
  • Мнения: 252
Мерси Гали за инфото и за предложението ти да ти оставям малката но все пак нищо лошо не си ми направила че така да те наказвам  Laughing (в кръга на шегата естествено). Мерси все пак - за сега ще пробвам моята баба да ягледа въпреки че е доста възрастна и надали ще успее но реших да опитам ако не тогава вече ще търся бавачка, защото инъче другият вариант е да я пратя при майка ми в търново там да я гледа. Но само при мисълта че няма да е при мен и ми се наливат очите със сълзи.

# 63
  • Мнения: 465
Мами голям студ бе cold cold какво си правите в това студено време.
Освен че стоите на топло с какво се занимават сладурите ви.
dessi загуби се нещо от както почна работа Laughing но все пак е нормално Peace

# 64
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 383
Здравейте и от мен.Моят термин е на 7.01.2007 и очакваме момиченце,надявам се и аз да бъда включена newsm44

# 65
  • Мнения: 910
  Здравейте и от мен!  bouquet
  Бубе,тук съм Wink,непиша ,но редовно ви чета.
Днес още не съм си подавала носа навън и незнам колко е студено ,но вчера тук беше по топло отколкото в Свищов.

# 66
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 383
ЕДНО ВЪПРОСЧЕ newsm12
КАКЪВ МАТРАК ЗА ДЕТСКОТО ЛЕГЪЛЦЕ Е ПОДХОДЯЩ ДА КУПЯ?ЧУХ,ЧЕ КОКОСОВИЯ МАТРАК Е ДОБЪР,НО КАКВИ СА ВАШИТЕ ПРЕПОРЪКИ ВСЕ ПАК КАТО ПО-ОПИТНИ МАМИ? Laughing

# 67
  • Мнения: 273
Ами ние взехме матрак на TED
www.ted-mattresses.com
а иначе ги има в мебелния срещу текстила

# 68
  • Мнения: 11 042
Момичета, не ме бийте за тъпия въпрос, но има ли габровки, които не са раждали в нашето АГ и ако има - коя болница избрахте и защо?  Embarassed

# 69
  • Мнения: 252
Да аз - раждах в Търново, защото по принцип съм си от там и си отидох при майка си да ми е по спокойно   Grinning

# 70
  • Мнения: 390
Ами ето ме мен-аз още не съм раждала,ама живот и здраве-тук в Троян.Ами защото искам не искам тук живея сега,и дилемата беше дали в Габрово,или в Троян,пък се чудех и за Плевен,ама ме хвана шубето,че е зима,студ,лед и двата града(Габрово и Плевен) са на към 70 километра от Троян и не ми се пътуваше с малък пашкул.Ако беше друг сезон можеше да се реша за другаде...

# 71
  • Мнения: 11 042
Мен много ме е страх точно от условията тук Sad Но засега няма вариант да ходя на друго място.

# 72
  • Мнения: 119
Айде моми4ета, полу4авате една виртуална по4ерпка за Именния ден на Ми6ето.  beer beer3 beer2 cheers newsm24

# 73
  • Мнения: 1 942
Момичета ИЗДИРВАМЕ Емилиян. Моля ви погледнете снимките, дали не сте го виждали някъде?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=140192.new#new

# 74
  • Мнения: 465
Тushe_v_ataka честит ти именик да ти е жив и здрав и много да те слуша newsm67

Общи условия

Активация на акаунт