Слънце весело пече, чакам аз чертички две. ~бебеправене 392~

  • 29 375
  • 774
  •   2
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 443
Диди, винаги се включваш като светъл лъч Heart Точно съм унила и отчаяна и притеснена, защото нямам добър отговор на тежката стимулация, но имам нужда от кураж все пак процедурата не е приключила, ще им пиша дано се подредят нещата Hands Pray Hands Pray People Baby

# 721
  • Мнения: 1 998
https://www.facebook.com/stoinaprepodobna

Това е страничката, за която спомена Диди.

# 722
  • Мнения: 5 073
Уинтър, никакво униние. Не съм пускала палците. Едно ембрионче стига да гушнеш бебе. Пожелавам ти поне 3 да имаш!

# 723
  • Мнения: 1 132
Winter11, ❤️
Имам предложение да си смениш ника на Summer Wink пък току виж и на твоята улица да изгрее слънце Wink Плюс това, Джеси е живото доказателство, че от едно понякога излизат две 😁
И страницата е тази да Wink

# 724
  • Мнения: 765
Аз пък да ви кажа за моето хранене, по принцип съм на кето (вече не толкова строго) и откакто го спазвам се чувствам много добре, хормони в норма, не се изморявам толкова, имам повече енергия, но стигнах до 44 кг на моите 165 см.
И сега малко да се оплача… както казах спазвах си режимчето, почти никога не съм гладна, дори бих казала, че по задължение ям по два пъти на ден иии какво стана от 1 седмица насам… гладна съм постоянно, ям по 4 пъти на ден всякакви неща, не успявам да се удържам момичета, направо не знам какво става с мен, това не е било никога, все ми се ядът нережимни храни, постоянно прихапвам нещо и не успявам да контролирам себе си, а е неприсъщо за мен 😳 но от утре се моля да се спра!
Ако не беше нехващането на овулацията този месец (въпреки, че на деня ме болеше) и хормоните, щях да си помисля че са симптоми 😀 но уви, чакам си М в понеделник.

# 725
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 362
Дарлинг, седмицата преди М и аз ям неконтролируемо. Класически ПМС е това Simple Smile

А 44кг на 165см е много ниско тегло. Аз съм 165 също и 44кг бях след един бронхит. При ниско тегло може да има проблем с хормоните и овулацията.

# 726
  • Мнения: 380
Уинтърче, пожелавам ти все пак да има поне няколко ембриончета! Или дори едно да е, да се окаже здраво и да се получат нещата.

Относно храненето: аз се опитвам да се храня здравословно, но в последно време нямам апетит, нямам желание за живот. Ям насила, колкото да мога да стана от леглото.

Аз днес много се разстроих… Бях на репродуктивен специалист и той ми каза, че на моята възраст, независимо, че имам яйцеклетки, повечето от тях няма да са качествени. Обясни ми, че най-много една яйцеклетка годишно да е подходяща. Каза ми също, че най-сигурно е да се насочим към инвитро, защото там поне вадят по много яйцеклетки и има шанс поне една да става. И също, че ако след една година се решим на инвитро, тогава вече може да няма шанс.
Та така при мен… Две седмици след аборта точно това трябваше да чуя… 😔
Чувствам се зле и не ми се живее.

# 727
  • Мнения: 1 996
Майка зайка, не бива така! На мен ми ги разправят тези неща от три години и още не съм се отказала и не съм легнала да умирам, докато има яйцеклетки - има надежда, ако не, има донорски.
Че са ни на 40 и 40+ яйцеклетките знаем и сами, инвитрото също не е гаранция са успех и панацея.
Стискам палци да намериш пак пътя и надеждата! Hug

# 728
  • Мнения: 765
АА, знам, но точно след като започнах режима оправих хормоните. Знам, че не е нормално да съм 44 кг, често слушам и “ауу колко си слаба, ти ядеш ли” и подобни, знам и че при поднормено тегло често има проблеми със забременяването, но съм с ИР и ако ям въглехидрати, хормоните се разбъркват съвсем…
А за неконтролируемото хранене, вероятно е ПМС, но през целият ми съзнателен живот не ми се е случвало такова нещо 😀

Майка-зайка, много краен този доктор… не се отчайвай, така си вредиш повече, търси светлинката в тунела, колкото и да са все пак имаш и качествени!

# 729
  • Мнения: 5 146
Днес следобед бях на профилактичен преглед при д-р Дойчиновски, тъй като д-р Василева е в отпуск (да не се повтарям, ама ме чакат интервенции по повод еднометриоза, ще пиша в отделните теми за това). Еднаааа идейка ми се скара, че съм се занимавала изобщо с инсе при положение, че имам полип. Съгласна съм. Също така каза, че не е шега работа да се занимавам с прием хормони в моето положение. Съгласна съм. Не ми каза нищо, което не знам. Ще се оперираме, щом трябва Simple Smile И ще чакаме, колкото трябва Simple Smile Прибрах се, пих две уискита, ММ каза, че изглеждам като да ми трябва Маргарита и сега си сръбвам нея. Във фурната има прасковен чийзкейк, противно на последния ми пост за храненето. Всеки има нужда от чийт дей, нали? Simple Smile

Днес си позволявам да съм тъжна, нещастна, бясна и отчаяна. Утре отивам на фитнес, защото тоя кръст трябва да заякне, за да може да износи малко човече. Някога. Когато.

Не спирам да стискам всичките си налични палци за всички момичета по трасето, независимо къде се намират.

Скрит текст:
Простете ми, днес не ми е ден, обещавам утре да е инак.

# 730
  • Мнения: 902
Момичета, аз минавам да ви развеселя...
Излизам си аз от банята и с ММ решаваме да правим някакви неща и ме пипна отдолу и като пламна всичко... А идиотът ял и пипал люта чушка преди това......
Сещайте се....

# 731
  • Мнения: 3 140
Дарлинг, седмицата преди М и аз ям неконтролируемо. Класически ПМС е това Simple Smile

А 44кг на 165см е много ниско тегло. Аз съм 165 също и 44кг бях след един бронхит. При ниско тегло може да има проблем с хормоните и овулацията.
Аз съм 158-9 и забременях 42 кг. Постоянно чувах коментари колко плашещо слаба съм. Но пък е факт, че в месеца, в който забременях наблягах на добрите мазнини по съвет на фитнес инструктира ми (авокадо, сурови ядки,зехтин,маслини, месо и яйца) според него тая храна е много важна за нас жените и хормоните ни. Въглехидрати ми беше препоръчал да си набявам само от плодове.

# 732
  • Мнения: 5 146
Grinning Grinning Grinning прочетох го на ММ и каза "Ей.... ами, аз все внимамвам какво пипам преди това..." Joy смешното е, че снощи правихме къри и пикантното е тема вкъщи в момента  Joy

# 733
  • Мнения: 2 627
Момичета, аз минавам да ви развеселя...
Излизам си аз от банята и с ММ решаваме да правим някакви неща и ме пипна отдолу и като пламна всичко... А идиотът ял и пипал люта чушка преди това......
Сещайте се....
Кажи му да разпъва маркуча и да гаси пожара 😂😂😂😂

# 734

Общи условия

Активация на акаунт