Слънце весело пече, чакам аз чертички две. ~бебеправене 392~

  • 29 376
  • 774
  •   2
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 012
Шенай, честито! Безпроблемна бременност ти желая и до термин!

Ако някой друг се спотайва с положителен тест, да споделя, че да завършим темата с много добри новини!

# 751
  • Мнения: 581
Шенай, много хубава чертичка!
Лека бременност, до финал!
Кога ти биха прегнила?
Моя беше на 25.07,  ама съм решила да си чакам датата на цикъла 07.08, че съм се нагледала на отрицателни тестове .

# 752
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 364
Шенай, дано да са хубави новини, а не положително фалшив резултат от прегнила. Кога ти биха последната инжекция, не беше ли тия дни? Според мен изчакай малко със споделянето поне до датата за М, че ако е от прегнила после има да се обясняваш на близките....

# 753
  • Мнения: 380
Честито, Шани! Успешна и щастлива бременност ти желая!

# 754
  • Мнения: 196
От инжекцията се води  11 ден ,деня на инжекцията се води ден 1 , така каза доктора ,няма да кажа на никого нищо.

# 755
  • Мнения: 765
Шенай, честито! С твоят + закриваме темата положително, дано да се потвърди по-натам.

Mila101, на теб пожелавам да откриеш новата положително и да повлечеш крак! 🍀

Fayona, с теб сме заедно след Мила, така че чакам и добавям и теб към откриването! 🍀
За себе си знам, че този месец няма да е, но малката надеждичка умира последна, както се казва.

# 756
  • Мнения: 611
HugШенай, тестът си изглежда абсолютно положителен! Тихичко честито и дано да ни повлече успешно крак за август! Blush

# 757
  • Мнения: X
Дарлинг, и аз тая все още малка надежда. 11 ден след овулация, тази сутрин не издържах и направих един тест и разбира се беше - . Надявам се просто да е рано, ама с тоя ПМС... Според приложението утре ще ми дойде. Определено не го чакам с нетърпение.

# 758
  • Мнения: 1 409
Откакто правим опити на мен ми се измести с един ден напред сякаш да ме дразни нарочно.
Вчера научих чудесна новина, че една от близките ми приятелки е бременна. Много се зарадвах и се надявам скоро всички ни да ни споходи това щастие.

# 759
  • Мнения: 1 012
Fayona, с теб сме заедно след Мила, така че чакам и добавям и теб към откриването! 🍀
За себе си знам, че този месец няма да е, но малката надеждичка умира последна, както се казва.

Darling, аз този път ще се позабавя с теста, че овулацията е била май по-късно, отколкото първоначално предполагах и не искам да се разочаровам заради прекалено рано тестване.
Аз и на rave й писах на лично за следващата тема да ми смени датите с О на 31-ви юли и тест на 14 август.

Стискам ви палци Mila, Darling, Pimkie, да откриете новата тема с 3 положителни теста още в първите дни!
Believe, на 14-ти стискам палци и за двете ни да сме втората вълна!

# 760
  • Мнения: 196
Направих си и шуърчек . Добре изглежда ,на 10 ти ще направя пак,много се надявам да е бебешка чертичка .

Последна редакция: чт, 05 авг 2021, 12:45 от 🎀 🦋 Шенай 🦋 🎀

# 761
  • Мнения: 1 507
Шенай, тихичко честито, направи пак и утре за всеки случай и се пази Simple Smile Живна темата!

Майка зайка, не се натъжавай, лекарите понякога са малко по-груби от нас...С толкова много пациенти някои губят чувствителността си или от преумора говорят такива неща. Не се обезсърчавай. Ще се получат нещата.

Аз днес си взех резултатите от цветната снимка, пише си седловинна форма на матката, нормална кухина, нормално пропускащи тръби. Успокоих сее.

# 762
  • Мнения: 978
Честито Шенай, с тази розова черта на шуър се съмнявам да има грешка. Айде безпроблемна до финал.Flowers Hibiscus

# 763
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Шани,тестовете са супер,ако може направи кръвен и си провери пак прогестерона.И тихичко честито .

# 764
  • Мнения: 2 631
Шенай честито, пази се! Стискам палци всичко да е наред. ❤️

Общи условия

Активация на акаунт