Тест за овулация - въпроси / тема 13 /

  • 36 609
  • 734
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 486
Според вас положителен ли е ? Днес ми е ден 15.

# 166
  • Мнения: 42
Положителен е, действайте днес любов и след пика положителен тест да правите любов до 2-3 дена без спиране.

 
Според вас положителен ли е ? Днес ми е ден 15.

# 167
  • София
  • Мнения: 12 006
Скрит текст:
Според вас наближава ли овулацията ми,чертата е почти равна с другата. Имам два дни обилна слуз като белтък особено след малка нужда.Мисля довечера да награбя мъжа,вие какво смятате?
 
Скрит текст:
Според вас положителен ли е ? Днес ми е ден 15.
И двата са отрицателни

# 168
  • Мнения: 4 844
Тони, и аз мисля, че още малко му трябва, но може да започнете с опитите.

# 169
  • Мнения: 9
CD11 или (11 ден от цикъла) ми излязоха две положителни черти , въпреки че самия АП на телефона не ми отчита стойност над 1.0 или висок резултат ,т.е ден пик, от днес даже нямам толкова наситена черта и стоностите на самия резултат от снимките са ми ниски.. Да вярвам ли че днес ще бъда или утре ще бъда в овулация или просто няма да има? Има ли някоя със същия проблем? Да добавя че от миналия месец приемам Мака на прах , от другия месец мисля да включа и Витекс ако не зачена Simple Smile
 

# 170
  • Мнения: 4 844
Със сигурност това е положителен тест, не гледайте какви стойности показва 🙂

# 171
  • Мнения: 87
Здравейте и от мен, мили дами! Ние с моя съпруг започнахме с опитите този месец и честно казано не съм сигурна, дали успявам да си хвана правилно овулацията или съм я изпуснала. Нямам силно изразени симптоми по време на овулация поприцнип, които да съм забелязала. Моят цикъл варира между 30-34 дни. Започнах от ден 11 с лентичките за следене на овулация, за да не я изпусна. Днес се пада ден 16 и все още тестовата черта е по-светла от контролната, без промяна на наситеността с напредване на дните. Според вас ще настъпи ли скоро, започвам да се чудя дали не е била веднага след цикъл и не съм я изпуснала? Въпреки всичко ние започнахме с опитите и няма да чакаме само евентуалните дни на пик. Благодаря предварително.

# 172
  • Мнения: 4 844
Възможно е този месец цикълът ви да е от по-дългите, затова още да нямате положителен тест. Ако е 34 дни и приемем, че овулацията е 14 дни преди менструацията, то тя ще е на 20 ден, тоест ще имате положителен тест на 18-19 ден. Не спирайте, докато не получите положителен тест. Правете си опити през ден-два, все ще я улучите. При толкова дълъг цикъл, няма да е била веднага след менструацията.

# 173
  • София
  • Мнения: 6 726
Здравейте, започнах с тестовете за овулция като никога до сега не съм си купувала подобно неща. В аптеката ми предложиха на марката Oview. Цикъла ми е на 26 дена като днес реших да пробвам от любопитство (въпреки, че в съдържанието на опаковката пише на 9-ти ден). Според вас дали е положителен, защото чертата ми изглежда доста наситена:

# 174
  • София
  • Мнения: 12 006
Не

# 175
  • Мнения: 4 844
Трябва да станат еднакви, предполагам го пише на опаковката.

# 176
  • София
  • Мнения: 6 726
А по наситена ли трябва да е за положителен? Пак казвам не съм правила до сега Wink Колко точно наситен трябва да е не знам. Благодаря за отговорите

# 177
  • Мнения: 4 844
Трябва да са еднакви или тестовата да е по-наситена от контролната. Изглежда още малко му трябва, но е важно да се спазват инструкциите за употреба и да се правят по едно и също време тестовете.

# 178
  • Мнения: 7
Май му трябва още малко, въпреки че моите  положителни са винаги с по-светла черта. Въпреки че на Oview ми отчитат по-слабо (правих за сравнение 2 или 3 пъти едновременно с Clear Ovu). Но на други им очтита по-ясно.
На опаковщата дните са ориентировъчни, винаги може да закъснее или подрани овулацията по всякакви причини.
Здравейте, започнах с тестовете за овулция като никога до сега не съм си купувала подобно неща. В аптеката ми предложиха на марката Oview. Цикъла ми е на 26 дена като днес реших да пробвам от любопитство (въпреки, че в съдържанието на опаковката пише на 9-ти ден). Според вас дали е положителен, защото чертата ми изглежда доста наситена:

# 179
  • София
  • Мнения: 12 006
Спрете да слагате километрични цитати или ги слагайте в скрит текст, а може и просто по ник да се обърнете към кого искате!

Общи условия

Активация на акаунт