Изпускали ли сте си нервите?

  • 4 791
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 005
Явно аз съм най - спокойният човек на света , имам железни нерви , но те са калени , защото съм от другата страна . Едва ли ще ми повярвате колко хора се обаждат просто , за да заформят скандал , може би имат прекалено свободно време . Част от задълженията ми бяха да обслужвам  онлайн магазините на фирмата .Много пъти са ми звъняли с някакви безумни искания - промяна на цвят , форма , материал ....при наличие , че ясно е упоменато , че фирмата е вносител , а не производител . Или любимото ми е " дали може още днес да го получа " , и като отговориш ,че може да си го вземе от физическия магазин - " ама аз не съм от София " . Наистина често ми се е случвало да слушам някой недоволен , който не е прочел общите условия за изпълнение на поръчката. Признавам си , че не съм нагрубявала клиент по телефона , само веднъж на живо , но ситуацията налагаше дори да се обадя в полицията . Тъй като фирмата работи с известни хора и тв продукции , реших да го спестя на този човек . Та нахлува " човек " в склада и започва да крещи и обижда , разбирам по нечленоразделната му реч , че ктава дума за фактура . Обяснявам му кротко , че това не е в моята компетенция и да се обърне към управителката ( собственичка ) , която се намира в магазина и му пожелавам приятен ден . Започва още по - настървено да крещи , колежката ми вече се беше завряла от страх под  бюрото . На всичко отгоре той знаел , че само тя издава фактури , че е в магазина , извинявал се , че крещи на мен , но пак продължава да повишава тон , че и да си позволява да тръгва към мен заплашително . Е , тогава не издържах , опълчих се на тоя почти двуметров мъж ( аз съм джобно гадже ) , отворих оная уста и го наврях на кучето знаете къде . Така бях подпалила , че не усетих как сме вървели към изхода , той на заден ход , и треснах вратата под носа му . Иначе не обичам да викам , много ми е примитивно . Използвам един равен и студен тон , който ясно казва какви са ми намеренията.

# 31
  • Мнения: 346
Опитах се да се извиня .
Обадих се и казах може ли да ме свържете с жената която ми се обади .
Уж ми казаха Да ,оказа се че няма как .

# 32
  • София
  • Мнения: 13 159
Какво толкова обидно си казала или заплашила, та чак да звъниш да се извиняваш?

П.П.
Ох, ама как може чак сега да видя кой е автор на темата.
И да няма причина да се притесняваш, сама ще си я намериш.

# 33
  • Мнения: 346
Казах обидна дума преди да затворя.

# 34
  • София
  • Мнения: 13 159
От обидна дума до обидна дума има огромна разлика.

# 35
  • Мнения: 346
От обидна дума до обидна дума има огромна разлика.
тоес??

# 36
  • София
  • Мнения: 13 159
Ако си им казала, че са тъпи, некадърни, неграмотни и подобни, никой не му пука.
Ако си използвала нецензурна дума, напсувала си и си заплашила със саморазправа конкретен служител, тогава вече може да имаш право да се притесняваш.

# 37
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 283
То си е за притеснение, ако изобщо има в речника подобни нецензурни думи, които щедро ръси към непознати.

# 38
  • Мнения: 1 005
Опитах се да се извиня .
Обадих се и казах може ли да ме свържете с жената която ми се обади .
Уж ми казаха Да ,оказа се че няма как .
Не се притеснявай , всички , които работят с хора по телефона са свикнали , не че това трябва да окуражава обидите Stuck Out Tongue Winking Eye

# 39
  • София
  • Мнения: 710
Аз работя във мобилен оператор и всеки ден говоря с клиенти . Обиждали  са ме, крещяли са ми и какво ли още не. Нищо няма да ти направят.

# 40
  • София
  • Мнения: 62 595
И все пак се чудя колко трябва да плащат и колко да е безчувствем един човек, за да е способен да търпи всеки ден да си отнася по някколко изпуснати нерви на потенциални клиенти. Разбирам, че парите са фактор, но не вярвам в накривяването на шапката. Никой човек не може да се абстрахира от това по негов адрес да са насочени ругатни или като цяло вербални негавити. Езикът носи послание, а ушите не само чуват, а нататък всичко се обработва и минава през психиката. Дори да започне да изпитва презрение или за него номерата да са само някакви смотаняци, които трябва да се съгласят на договор, пак не става. Както и да се дистанцира, човек чува, мисли и чувства, а да си отнася ругатни по пет пъти на ден е други хора да му вливат в психиката по пет пъти на ден някакви гадости.

# 41
  • Мнения: 2 375
Казах обидна дума преди да затворя.
Хич да не ти пука. То пък голяма работа е станала. Не си убила никого, спокойно.

# 42
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 283
Е никой не гради кариера в кол център, просто работа, докато намериш по-добро.

И с мен са се държали зле от кол центъра, пък звъннах само да се информирам нещо, защото всичко ми беше блокирано по тяхна вина. Бях нагрубена незаслужено. И в магазин са се отнасяли зле с мен, без да съм го провокирала. Пък веднъж даже ме обвиниха в голям супер маркет за кражба и бях претърсена. Е те тогава трябваше да ги направя на дроб сърма като не намериха нищо, ама бях твърде шашардисана..Изобщо какво да ви кажа, процеса е двустранен Trollface .

# 43
  • Мнения: 37
Да, така е, днес пък в любимия ми магазин "Пепко" ги домързя да ми помогнат и аз си излезнах без да си купя нищо. Grinning
И отидох в друг, в който са по-учтиви. А ма ха. Няма да си тровя нервите.

# 44
  • Мнения: 2 925
Ауу, да! Вие по-скоро ми кажете, как да не го правя, че като се ядосам настава Второто Пришествие.
Тези от кол-центъра нищо няма да ти направят, спокойно!

Общи условия

Активация на акаунт