Удължаване на косата - 14

  • 12 291
  • 92
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
Бих искала до попитам някой в Стара Загора да ми предложите за удължаване и сгъстяванена коса? Също и най щадящия метод?

# 31
  • Мнения: 498
Бих искала до попитам някой в Стара Загора да ми предложите за удължаване и сгъстяванена коса? Също и най щадящия метод?
Най-щадящия е на редове с капси.
Паола Сербезова предлага хубави коси,за слагане не знам тя ли е най-добрата. Ренета Младенова в Жан дарсел твърди, че е много добра, нямам лични впечатления.
Във Фльор също слагат коси и на Парчевич срещу механа Траяна отвориха салон, обозначен като Магама и greath lengths,но нямам лични впечатления за тези места, единствено за Паола.

# 32
  • Мнения: 2
Бих искала до попитам някой в Стара Загора да ми предложите за удължаване и сгъстяванена коса? Също и най щадящия метод?
Най-щадящия е на редове с капси.
Паола Сербезова предлага хубави коси,за слагане не знам тя ли е най-добрата. Ренета Младенова в Жан дарсел твърди, че е много добра, нямам лични впечатления.
Във Фльор също слагат коси и на Парчевич срещу механа Траяна отвориха салон, обозначен като Магама и greath lengths,но нямам лични впечатления за тези места, единствено за Паола.
Благодаря 🥰

# 33
  • Мнения: 84
Здравейте!
Някой да си купува коса от Алиекспрес и да е уцелила с хубава коса?! Да препоръча с линк Simple Smile

# 34
  • Мнения: 18 552
Привет!
Извинете, че така нахлувам.
Замислям се за удължения, временно, от чиста суета. Ще ги слагам само когато ми се прииска и за повод.
Имам огромна, гъста, здрава и красива коса. Просто в момента е само до раменете.
 Искам да ги понося известно време, така да се каже, носи ми се дълга коса.
 Нямам никакви проблеми с косата, просто искам веднага да я удължа 😂
Казвам всичко това за да ме разберете каква ми е идеята. И да ми дадете съвет какво да взема, защото нищо не разбирам.
През годините съм взимала разни коси, опашки, но така и не случих, явно не избирах правилните.
Обаче имам едно малко странно изискване.
Не желая в никакъв случай истинска коса, носена от друг човек.
Вероятно за много от вас това е странно.
Гнус ме е и не мога да се пречупя.
Каквато и да е, колкото и да е качествена и обработена, няма да си сложа такава.
Тоест, искам да си купя изкуствена коса(която обаче да изглежда максимално добре), на стикери.
Проблемът е, че трябва да е много като количество, защото аз имам много коса и  в никакъв случай един-два реда няма да ми стигнат.
Може ли да ме насочите откъде да взема, кой да ми я сложи.
Благодаря!

# 35
  • Мнения: 4 246
Hairboutique, Ladies point също са добри.
Разгледайте страниците им и си преценете. Само внимавайте да не ви се прецака хубавата коса.

# 36
  • Мнения: 18 552
Hairboutique, Ladies point също са добри.
Разгледайте страниците им и си преценете. Само внимавайте да не ви се прецака хубавата коса.

Много благодаря! Там не слагат ли сао естествени коси? Или слагат и синтетични?
Както казах ще се ползват временно.

# 37
  • Мнения: 2
Здравейте! Изчетох последната тема и се спрях на метода със зашиване на коса върху плитка. Потърсих и споменатата тук фризьорка Марияна, но не успях да се свържа. Бих искала да попитам можете ли да ми препоръчате друг фризьор в София, който също да поставя косата по този метод и от който сте доволни? Благодаря предварително!

# 38
  • Мнения: 20
Здравейте, от известно време искам да закупя естествена коса, като моята е къдрава  и сега искам да си взема къдрава треса. Ще я ползвам с клипси г/д до 500/600 лв ми е бюджета. Също така имате ли мнения за Diverso hair?

# 39
  • Мнения: 7
Здравейте, преди време купих отрязана коса от жена , възможно ли е фризьор да ми я постави с капси/рингове ? 

# 40
  • Мнения: 426
Аз също се интересувам от същото (поста преди моя) Имам отрязана плитка от детството ми и искам да я пригодя за опашка. Имате ли представа къде могат да ми я направят?

# 41
  • Мнения: 37
Здравейте, препоръчайте някой за поддръжка на кератинови кичури във Варна.

# 42
  • Мнения: 38
Моята коса от салон Авангард издържа две години. Взимала съм от Diverso и качеството беше приемливо, както и от Ванет, но това беше много отдавна и може да са вдигнали стандарта от тогава. Сега съм без удължения, тъй като косата ми доста порастна, но обмислям да взема 100гр само за гъстота, тъй като моята е много рядка.Косите на Авангард са доста добри и мисля, че от по-елитните салони са най достъпни. Преди години като взех моята от там 150гр ми излезна 700-800лв с поставяне, разкрояване и всичко около 1000лв.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 32
Здравейте! От скоро се интересувам от удължаване на коса и прочетох последните теми тук.
Споделям мнение за хората от Варна за направени 2 консултации за удължаване. От тук разбрах за двете студиа, които посетих. Косата ми е малко под раменете, права и исках удължаване с 45см. Като метод избрах пришиване към плитки.

Първо отидох в Te Art Studio като ми предложиха удължаване с 200гр коса. От мненията тук си направих сметка, че около 100-150 би трябвало да ми стигнат (не че твърдя, че разбирам повече от фризьорката) и момичето в крайна сметка се съгласи, че може с толкова. Каза, че цената ще е около 700лв и поддръжка на 1-2 месеца от 75лв, понеже ще са 3 реда. А за 200гр цената е над 900лв.

После отидох за мнение в Gorgona Hair Art. Там момичето ми каза, че за моята коса 100гр коса са напълно достатъчни, защото иначе ще изглежда изкуствено. Каза ми, че косата е със синтетика и производителя дава гаранция 6 месеца, но имала клиентки, които я носят около година и тя самата също е изкарала година. Каза че нейни колеги продават същата коса за естествена, за да печелят повече. При нея цената ще е около 500лв. Като каза че сама мога да пристягам плитките, ако усещам че се отпускат понякога, понеже прави малки опашчици.

За момента само проучих. И споделям в случай, че на някой тази информация може да му е полезна Simple Smile

# 44
  • Мнения: 4 246
Отидете в Hairboutique, те поне са във Варна основно.

Общи условия

Активация на акаунт