Удължаване на косата - 14

  • 12 287
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 58
Здравейте, пътувах до дестинация, където беше доста влажно и валеше често (поради което бях често с качулка) и косата ми се заплете доста над кератиновите ми кичури. Някой има ли идея как мога лесно да ги разплета?

Предполагам, че ще трябва да се свалят в крайна сметка, затова направо да попитам и за препоръка за фризьор във Варна (не hair boutique, имам лош опит с тях)

# 46
  • Мнения: 1
Здравейте,

искам да си удължа косата, в момента прическата ми е на черта малко над раменете. Ходих в ladies point и ми предложиха да ми сложат треса с капси, но ме предупредиха, че моята коса отдолу ще се вижда и трябва да си я прибирам. Честно казано не мога да си представя как ще излгежда, според мен ще си личи супер много и се притеснявам. Може ли някой да сподели опит как изглеждат екстеншъните върху прическа тип боб. Другия вариант, който обмислям е с кератинови кичури, но тяхната цената на поставяне и поддържка е доста по висока. Според вас кой от двата варианта ще стои по естествено?

Другото което ме притеснява е, че ми предложиха да ми сложат 200 грама коса. Това не е ли твърде много? Ефектът, който търся не е супер гъста и неестествена коса, моята естествена коса в никакъв случай не е гъста, даже напротив, често ми прозират ушите през нея Grinning

# 47
  • Мнения: 63
Здравейте. Някой поръчвал ли е коса от Otto boutique и доволни ли сте?

# 48
  • Мнения: 2
Здравейте! С каква козметика се справяте с удълженията, за да се подхранват и да не стои суха косата? Благодаря!

# 49
  • Мнения: 6 622
Здравейте, търся мнение за поставяне на екстеншъни по метод треса с капси. Вижда ли се при вързана коса? Удобно ли е като усещане?

# 50
  • Мнения: 58
Здравейте, за пореден път пиша тук, надявам се този път някой да може да ми даде отговор.

1. Отново да попитам за препоръка за фризьор за кератинови кичури във Варна (не hair boutique)

2. Понеже предполагам, че няма да получа отговор на 1. , сериозно обмислям да премина на друг начин на поставяне на удължения. Нормалната ми коса е доста тънка и слаба, поставяне на треси много зле ли ще й се отрази? Също така, на колко време се прави поддръжка и колко време трае поддръжката (като процедура)

3. Препоръки откъде да си купя коса, ако реша да правя 2.? Някой има ли отзиви са elan hair boutique?

# 51
  • Мнения: 199
Здравей , untiled123 за 15 години съм сменила един тон сайтове на салони за екстеншъни. От евтини от Алиекспрес с ниско качество, до салон Ванет с по-високо. БГюник имат сайт с прилични цени на коси и съм ползвала по 2 години от там.
С ежедневна употреба както съм аз, косата със средно качество "европейско или азиатско" косата издържа 1 год и половина, след което започва да става суха и да се къса. Поддържам я сама с редовни измивания на шампоан, маска, балсами, олиа, кристали, коприни.
Зависи какви пари ще отделиш за коса. В салон Ванет 200гр коса ти излиза 600лв средно и са горе-долу. В  БГюник можеш да погледнеш има и по-евтини цени.

    # 52
    • Варна
    • Мнения: 3 052
    Не се сърдете, но 600 лв за 200 гр коса няма как да е хубава коса. И преди съм писала в темата, косите на Лейдис поинт си заслужават.

    # 53
    • Мнения: 199
    Никой не се сърди.Мога да отделя не повече от 600лв за екстеншън, който ме устройва напълно като качество. За две години нон стоп употреба е нормално да се накъса и да стане суха след като не се захранва от никъде.

    # 54
    • Мнения: 391
    Здравейте момичета,

    Имам много опит с всякакви методи за удължаване. Най-доброто, удобното и здравото, на което съм попадала е с капси + пришиване по метода на Лана, която работи в САЩ.
    Намерих си фризьорки, на които го показах и казаха, че могат да ми го направят. Мога да дам контакти за София и Пловдив.
    Фризьорките си продават коси и мисля, че са им качествени. Косите, които аз съм ползвала обаче, винаги съм си ги купувала онлайн от чужбина. Най- много за дълга коса и повече грамаж, съм давала около 5-600 лв. За мен всичко извън това е жестока спекулация и не подкрепям. За хубава перука /дълга коса/ съм готова да платя и повече, но екстеншън.. не

    Ето го въпросния метод , солидно удължаване на мн къса коса, което е истински майсторлък.
    Иначе, когато е къса естествената, бих препоръчала по- умерено удължаване с повече пластове - за преливане. Начин има и за прикриване на късите кичури - хващат се с фиби отзад.

    https://www.instagram.com/reel/CsXxy4AMQGg/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

    Коса съм си поръчвала от един сайт virgin human hair - уникална, мека, издържлива -youngsee

    Но мисля, че дори и в Алиекспрес ще намерите такава, много качествена.

    Последна редакция: пт, 30 юни 2023, 13:13 от Ea_

    # 55
    • Мнения: 13
    Здравейте, момичета!
    От доста време се съм се навила за екстеншъни по простата причина, че имам дълга / около средата на кръста / нооо..ужасно тънка коса. Като казвам тънка имам в предвид наистина много тънка, даже често ми се виждат ушите😂.
    Спряла съм се на OTTO boutique - тайландска коса 150гр с дължина 55-60. Спрях се на тайландска, защото до колкото изчетох за нея е близка като тънкост до моята. Хем да сгъсти моята, хем и малко дължина да и дам (суета….).
    Метода по който съм решила да слагам екстеншъни са клипси.
    Но… много се чудя от къде да я взема дали да си остана с първоначалното мнение за отто или да заложа на някъде другаде.
    Бих желала да чуя вашето мнение.
    Благодаря предварително! Heart

    # 56
    • Хасково
    • Мнения: 222
    Здравейте, момичета!
    От доста време се съм се навила за екстеншъни по простата причина, че имам дълга / около средата на кръста / нооо..ужасно тънка коса. Като казвам тънка имам в предвид наистина много тънка, даже често ми се виждат ушите😂.
    Спряла съм се на OTTO boutique - тайландска коса 150гр с дължина 55-60. Спрях се на тайландска, защото до колкото изчетох за нея е близка като тънкост до моята. Хем да сгъсти моята, хем и малко дължина да и дам (суета….).
    Метода по който съм решила да слагам екстеншъни са клипси.
    Но… много се чудя от къде да я взема дали да си остана с първоначалното мнение за отто или да заложа на някъде другаде.
    Бих желала да чуя вашето мнение.
    Благодаря предварително! Heart
    Аз си взех руса тайландска коса от там и беше ужасна.

    # 57
    • Мнения: 13
    Благодаря за мнението, започвам да се разубеждавам, а от АРТ ФОРУМ, някой купувал ли си е ?

    # 58
    • Варна
    • Мнения: 3 052
    Ellie, не, че нещо, но екстеншъните ще ви донакъсат косата и ще останете и без това, което имате.

    # 59
    • Мнения: 13
    Ellie, не, че нещо, но екстеншъните ще ви донакъсат косата и ще останете и без това, което имате.

    Ами ще пробвам и ще видим😊, вие от къде закупихте вашите?

    Общи условия

    Активация на акаунт