Срещи с други жени.

  • 10 935
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 17 258
Бътър, какви странични закачки, пича си ходи на срещи. Моля ти се. Изневеряващо говедо, от най-миризливите.

# 31
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 267
Никоя уважаваща себе си жена няма да търпи Мунчо да ходи по срещи с други жени.

# 32
  • Мнения: 3 350
Бътър, какви странични закачки, пича си ходи на срещи. Моля ти се. Изневеряващо говедо, от най-миризливите.
Е, хубаво де, съгласна съм, ама жена му не знае ? Когато и ако някога разбере, тя да си решава дали ще остава с него или ще го зарязва.

# 33
  • София
  • Мнения: 23 072
Е стига де, хората се обвързват, но това не значи че ослепяват напълно.
Ти сериозно ли не правиш разлика между това само да гледаш менюто в ресторанта и консумирането? Много си ларж.

# 34
  • Мнения: 3 350
Е стига де, хората се обвързват, но това не значи че ослепяват напълно.
Ти сериозно ли не правиш разлика между това само да гледаш менюто в ресторанта и консумирането? Много си ларж.
Не, не правя такава разлика. Сигурно съм ларж, както казваш, не знам.

# 35
  • Мнения: 14 793
Бътър, какви странични закачки, пича си ходи на срещи. Моля ти се. Изневеряващо говедо, от най-миризливите.
Е, хубаво де, съгласна съм, ама жена му не знае ? Когато и ако някога разбере, тя да си решава дали ще остава с него или ще го зарязва.
На 30 стара мома? Сто про се надява все пак на бебе. Като няма верен мъж и съпруг, поне да роди. Шансовете да е от ларж мадамите са едно на половин милион.

# 36
  • Мнения: 3 350
Бътър, какви странични закачки, пича си ходи на срещи. Моля ти се. Изневеряващо говедо, от най-миризливите.
Е, хубаво де, съгласна съм, ама жена му не знае ? Когато и ако някога разбере, тя да си решава дали ще остава с него или ще го зарязва.
На 30 стара мома? Сто про се надява все пак на бебе. Като няма верен мъж и съпруг, поне да роди. Шансовете да е от ларж мадамите са едно на половин милион.
Е, тя не знае, че не й е верен, нали ? Както повечето от нас. Аз също си мисля, че мъжът ми е верен, но дали е така....

# 37
  • Мнения: 14 793
Друго имах предвид - няма да го остави.
Също така съм сигурна, че знае, че не й е верен.

# 38
  • Мнения: 3 350
Друго имах предвид - няма да го остави.
Също така съм сигурна, че знае, че не й е верен.
И той няма да я остави, дори да спи с други. За мъжете секса няма нищо общо с любовта.

# 39
  • Мнения: 14 793
Така е, но и връзката може да няма общо с любовта. Неведнъж сме коментирали тук, че мъж стои в изчерпана връзка, само защото му е удобно, а не от голяма любов към рогоноската.

# 40
  • Мнения: 3 350
Така е, но и връзката може да няма общо с любовта. Неведнъж сме коментирали тук, че мъж стои в изчерпана връзка, само защото му е удобно, а не от голяма любов към рогоноската.
Аз не вярвам в това, въпреки че може би ти сигурно имаш своите причини да го правиш. Какво значи удобно ? Те нямат деца, нямат брак. Те с по 2-3 деца след кусур години брак си тръгват, ако се влюбят силно, та този ли ? Нищо не го спира да си тръгне. Но той не го прави. За мен този мъж обича партньорката си. Което не изключва вариантът да спи чат пат с разни други, ама нищо повече от приятни мигове. Разнообразие просто.

Последна редакция: нд, 18 юли 2021, 16:01 от buttercake

# 41
  • Мнения: 14 793
Аз не вярвам в това, въпреки че може би ти сигурно имаш своите причини да го правиш. Какво значи удобно ? Те нямат деца, нямат брак. Те с по 2-3 деца след кусур години брак си тръгват, ако се влюбят силно, та този ли ? Нищо не го спира да си тръгне. 
Болднатото. Именно. Опрашва някакви външни, но не се разделя с официалната половинка, защото негативите за него ще са повече от позитивите. На прима виста се сещам за няколко предполагаеми причини - няма къде да отиде; битовите му разходи ще се вдигнат; няма да има кой да му готви, пере, чисти и пр.; няма да има сигурен секс; няма да има една бяла птица вкъщи да го търпи с изневерите му. Нищо от това не е свързано дори бегло с любов.
Може да е просто селски е*лив бек, което по никакъв начин не изключва горните битови съображения за непрекратяване на връзката.

# 42
  • Мнения: 3 350
Аз не вярвам в това, въпреки че може би ти сигурно имаш своите причини да го правиш. Какво значи удобно ? Те нямат деца, нямат брак. Те с по 2-3 деца след кусур години брак си тръгват, ако се влюбят силно, та този ли ? Нищо не го спира да си тръгне.  
Болднатото. Именно. Опрашва някакви външни, но не се разделя с официалната половинка, защото негативите за него ще са повече от позитивите. На прима виста се сещам за няколко предполагаеми причини - няма къде да отиде; битовите му разходи ще се вдигнат; няма да има кой да му готви, пере, чисти и пр.; няма да има сигурен секс; няма да има една бяла птица вкъщи да го търпи с изневерите му. Нищо от това не е свързано дори бегло с любов.
Може да е просто селски е*лив бек, което по никакъв начин не изключва горните битови съображения за непрекратяване на връзката.
Не, в описаният от теб случай, аз по-скоро съм склонна да мисля, че въпросният мъж просто не е влюбен в никоя друга. Ако беше, щеше да е готов да се раздели с изброените удобства на брака, за да бъде с жената, която обича. Аз така си мисля.

# 43
  • София
  • Мнения: 12 006
Аз не вярвам в това, въпреки че може би ти сигурно имаш своите причини да го правиш. Какво значи удобно ? Те нямат деца, нямат брак. Те с по 2-3 деца след кусур години брак си тръгват, ако се влюбят силно, та този ли ? Нищо не го спира да си тръгне. 
Болднатото. Именно. Опрашва някакви външни, но не се разделя с официалната половинка, защото негативите за него ще са повече от позитивите. На прима виста се сещам за няколко предполагаеми причини - няма къде да отиде; битовите му разходи ще се вдигнат; няма да има кой да му готви, пере, чисти и пр.; няма да има сигурен секс; няма да има една бяла птица вкъщи да го търпи с изневерите му. Нищо от това не е свързано дори бегло с любов.
Може да е просто селски е*лив бек, което по никакъв начин не изключва горните битови съображения за непрекратяване на връзката.
Точно така. Не може да се твърди, че я обича, ама ходел да опрашва и други. Оксиморон е. Удобна му е, но не е Жената и ще си я държи (т.е. няма да й казва/показва другите) докато му е удобна. Като го удари сляпата неделя, ще й бие шута, до тогава може и години да си кютат така, а може и цял живот да си изкарат "заедно" - тя с него, той с нея и разни други, ако не се влюби  и тя се прави, че нищо не подозира Bowtie

# 44
  • Мнения: 14 793
Не, в описаният от теб случай, аз по-скоро съм склонна да мисля, че въпросният мъж просто не е влюбен в никоя друга. Ако беше, щеше да е готов да се раздели с изброените удобства на брака, за да бъде с жената, която обича. Аз така си мисля.
Да де. Почти едно и също казваме. Просто аз не вярвам, че той стои от голяма любов - не е писано да е направил нищо, характерно за щастливи двойки.

Общи условия

Активация на акаунт