◯‍◯‍◯‍◯‍◯ * XXXII ЛОИ - Токио 2020 (23.07 - 08.08.21) * - Светът е олимпиада 🥇 🥈 🥉

  • 46 327
  • 1 112
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 27 302
* Дневна програма *
* часовете са в Бг време
 
 
предварителен ден 3 (23.07.2021 г. петък)
 

Академично гребане
Съоръжение: Сий Форест Уотъруей

02:30 - 06:00
Мъжки единичен скул, 1-а сесия, 6 манша
Женски единичен скул, 1-а сесия, 6 манша
Мъжки двоен скул, 1-а сесия, 3 манша
Женски двоен скул, 1-а сесия, 3 манша
Мъжки четворен скул, 1-а сесия, 2 манша
Женски четворен скул, 1-а сесия, 2 манша



Стрелба с лък
Съоръжение: Юменошима Парк:

03:00 Индивидуален кръг за класиране при жените
07:00 Индивидуален кръг за класиране при мъжете



Официално откриване на Летните Олимпийски игри
14:00 ч. - пряко по БНТ 1 / БНТ 3 и Евроспорт 1


# 61
  • Мнения: 9 243
Ще участват 203 държави и 11 233 спортисти ( след отказяване на Гвинея ), 71 спортни събития. Тъй като редът на делегациите, участващи в церемонията по откриването, е определен в съответствие с японската азбука, незнам кога ще излиза България, но Израел излиза под номер 17.

# 62
  • DE
  • Мнения: 9 068
Зарадвах се, че познавам певицата която пя химна, Мисия. Даже има нейна песен която харесвам Grin

# 63
  • Мнения: 9 241
Хареса ми хореографията,макар да не беше баш по японските културни традиции,но това си е тяхно решение.

# 64
  • София
  • Мнения: 12 503
152 е реда на България. Ще си почакаме да ги видим.

# 65
  • София
  • Мнения: 27 302
С тези маски и социална дистанция не мога да ги гледам.
Отвратително е просто, отвратително. Нали са тествани, за какво слага тези маски???

Делегациите на нациите (любимата ми част) също са ограничени до максимум 30 човека (така поне прочетох), сега ще видим дали ще е така, като се появят големите сили.

Няма настроение, няма емоции по време на откриването досега.

# 66
  • Мнения: 4 076
Потресаващо тъжна, вяла и скучна церемония.
Дяволче, маските и дистанцията ще ги преживея, но поне публика да имаше. На тоя празен стадион...

Апропо, в началото се зачудих бе тия що ходят толкова неорентирано, а не стегнато един до друг Joy после се усетих за дистанцията

Убеждавам се колко хубаво беше на европейското.

# 67
  • София
  • Мнения: 12 503
Никаква публика ли няма да има през цялата Олимпиада?

# 68
  • София
  • Мнения: 27 302
Това азиатците са някакви роботи
Не гледат ли Европа и какво беше по време на Европейското?
И какво като се затварят като консерви, пак имат над 1000 случая на ден. Хем имат вирус, хем и атмосфера няма. Общо взето едно голямо нищо.

Добре, че това предложение за ограничаването на бройката до 30 човека в делегациите си е останало само такова - предложение и нищо повече. Как ще лишиш спортиста от това да дефилира на стадиона? Тук добре.

Италианците са много шарени. Simple Smile

п.п. The only one, никаква публика.

# 69
  • Мнения: 31 318
Тези хора нямат ли ваксини, не са ли ваксинирани спортистите?

# 70
  • София
  • Мнения: 27 302
Не може да ваксинираш насила един човек (все още и би трябвало така и да остане, иначе демокрацията загива). Повечето спортисти не желаят да се ваксинират. Джокович например е на нож. Но въпрос на личен избор.
Но те дори и да не са ваксинирани, всички до един са тествани с ПСР, е след като теста е отрицателен за какво ги карат да слагат маски? Лошо послание се дава към целия свят и настроението пада също.

# 71
  • Мнения: 31 318
Да пада, те затова японците ще претърпят разгромяващи загуби.

Последна редакция: пт, 23 юли 2021, 23:39 от densi

# 72
  • Мнения: 9 243
Зарадвах се, че познавам певицата която пя химна, Мисия. Даже има нейна песен която харесвам Grin


На закриването като ни нашият Араши и аз ще се хваля,че съм ги слушала Joy

# 73
  • MJF
  • Мнения: 8 638
На мен липсата на публика не ми пречи. Предимно тв  спортен зрител съм и редовно ме е дразнела публиката "в залата"- излишен чрезвичаен шум, особено пък на волейбол, колко пъти са ме принуждавали да гледам без звук , мен на дивана пред екрана . И не на всички спортисти им липсва публиката. Но няма как да го кажат току така "в ефир".

# 74
  • DE
  • Мнения: 9 068
Пепел ти на езика, дано няма Джонита. Предпочитам Ексил или OOR Bowtie но вероятно няма да има музика Sad

Общи условия

Активация на акаунт