◯‍◯‍◯‍◯‍◯ * XXXII ЛОИ - Токио 2020 (23.07 - 08.08.21) * - Светът е олимпиада 🥇 🥈 🥉

  • 46 746
  • 1 112
  •   1
Отговори
# 75
  • MJF
  • Мнения: 8 660
дането, аз до тук музикално никой не разпознах Smile но има време.

# 76
  • Мнения: 3 499
По БНТ или по Евроспорт гледате? Аз съм на Евроспорт, много харесвам Боряна Тончева и Асен Спиридонов.

# 77
  • София
  • Мнения: 27 339
Любопитно видео из историята на олимпиадите и някои от най-странните случки случили се из легендарните олимпийски селца. Simple Smile

Top 10 Weirdest to Happen in the Olympic Village

# 78
  • София
  • Мнения: 12 557
Аз гледам БНТ. За сега са добре водещите.

# 79
  • DE
  • Мнения: 9 068
Гледам по БНТ HD че е най-хубав сигнала.

# 80
  • София
  • Мнения: 12 011
По БНТ или по Евроспорт гледате? Аз съм на Евроспорт, много харесвам Боряна Тончева и Асен Спиридонов.

Асен Спиридонов е несравним, но за съжаление гледам онлайн и няма как.

# 81
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
И аз гледам по БНТ , но толкова скучна церемония никога не е било

# 82
  • MJF
  • Мнения: 8 660
Гледайки парада на тоалетите и маските в началото направо ранкиг взех да им правя но много са и се отказах. Като цяло има не малко симпатични тоалети този път, за моя вкус.

Аз мярнах записи от спортисти на зоните за хранене , то сигурно не е една де ,  та зърнах голямо разнообразие. Но месо-риба и сие, зеленчуци, плодове и яйца имаше. Останалото ..... подробности Wink . Така че да не съм чула мърморене по тази тема.

# 83
  • Мнения: 9 253
Африканците са с много колоритно облекло и спористите от Южна Америка.

# 84
  • София
  • Мнения: 27 339
Асен Спиридонов е най-добрия наш коментатор. Боряна също е класа.
Предаването на Евроспорт се записва и ще си го гледам по-късно на запис, защото в момента работя и гледам откриването по БНТ и е малко на фон. Истински ще го гледам по-късно тази вечер, вече с Асен и Боряна от любимия ми Евроспорт. Simple Smile

Аз я кръстих тази церемония,
Парад на маските и ще се запомни главно с това за поколенията напред в бъдещето.
Вярвам и че ще е последната такава. Пекин 2022 не вярвам да повторят този фарс, ама да не се заричаме, че тогава ще е зимата и ще сме в поредната (и една от последните) ковид вълна...

# 85
  • Мнения: 2 451
И руснаци кога ще имат право да чуят химна си, кога ще падне това допинг наказание?
Т.е кога ще могат да се състезават под свой флаг?

Последна редакция: пт, 23 юли 2021, 15:46 от Кris_80

# 86
  • София
  • Мнения: 12 011
И руснаци кога ще имат право да чуят химна си, кога ще падне това допинг наказание?

Когато Путин гушне букета и се отърват от диктатурата, ако изобщо това някога се случи.

# 87
  • София
  • Мнения: 27 339
Германците ми харесаха като избор на облеклото. Simple Smile

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
И руснаци кога ще имат право да чуят химна си, кога ще падне това допинг наказание?
По

Когато Путин гушне букета и се отърват от диктатурата, ако изобщо това някога се случи.
Политиката не би следвало да има общо със спорта. Щото те всички други бели и добри и никога не приемали никакви допингиращи съставки, а, да, то пък все болни и ги приемат позволено. Изобщо голям срам е всичко това.
От Тонга са много симпатични. Изключително безинтересно начало на Олимпиадата, за съжаление цялата я очаквам да е такава минорна.
До колкото знам, не са напред с ваксините, ама и да бяха, страх ги е в Азия, това е. Очаквам Япония да си се върне в старото си амплоа 200 години отделена от света. Барабар с нея и всички страни в региона плюс Тихоокеанските, които не зависят силно от туризма.

# 89
  • София
  • Мнения: 12 011
Проблемът с Русия е в държавната подкрепа на взимането на допинг.
Затова и чистите спортисти имат право да участват, но държавата Русия нняма право на почести.

Общи условия

Активация на акаунт