Ваканцията след ОСМИ клас - част 3!

  • 24 760
  • 757
  •   1
Отговори
# 735
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Честита да си AIR-здраве,щастие и весели приключения!

# 736
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Ауууу, Air, пожелавам винаги да намираш сили и да продължаваш да си над всички битовизми и неволи. Много пътешествия и много нови и интересни места, които да посетиш.

# 737
  • София
  • Мнения: 7 183
Честита бъди, Air! ❤️
Все такава весела и щура! 😃

# 738
  • Мнения: 47 963
Air,нямам дар слово, но се присъединявам към прекрасните пожелания! Честито!

# 739
  • Мнения: 6 584
Аir, жива и здрава бъди!
Само хубави неща да ти се случват и да се радваш на живота на макс!

Денят ми започва с усмивка! Толкова красиви дечица и майки на едно място, не бях виждала!❤

# 740
  • sofia
  • Мнения: 1 473
Честит празник, Air! Да сбъднеш всичките си мечти!
   Бисквитка, великолепни сте!

# 741
  • Мнения: 4 966
Много, много ви благодаря за прекрасната сутрин! Вчера следобед ви изпуснах, но тази сутрин с кафето наваксах! Прекрасни майки и дечица!
AİR, жива и здрава бъди! Честит празник! Трябва едно форумско пътуване до Истанбул да си спретнем, когато тая гадост отмине!
Аз не обичам да се снимам, но ето няколко снимки и от мен:
Скрит текст:



# 742
  • Мнения: 8 223
Голям кеф да ви гледам! А още по-голям докато се ровя да избера подходящи снимки си рева и си се хиля. Не съм ги гледала от години и толкова ми стана и мило и мъчно.

Ха, точно и аз така се чувствах вчера, докато ровех из телефона за снимки. Понякога, сравнително рядко, си пускам стари клипчета на компютъра. Обикновено става случайно, докато уж търся нещо друго. Ами толкова ми е мило, и смешно, и носталгично. И виждам, че в момента, 10-12-14 години по-късно са абсолютно същите като мимики, жестове, говор. Като малки много си приличаха  и на снимките, на които са по сами ми е малко зор да ги различа. Обаче клип ли е, ги различавам безпогрешно. Ако някой ден снимките се затрият няма да ме е яд много, защото имам извадени и на хартия, обаче дано клиповете оцелеят. На три хардаа са в момента. Май трябва и по облаците да кача малко.

# 743
  • у дома...
  • Мнения: 3 078
AIR, бъди честита, момиче! Граби с пълни шепи от живота и го живей така, както на теб ти харесва!

Много исках второ дете, но получих вторичен стерилитет. То според лекарите било чудо как и първото съм заченала. Сега с Ани уговаряме баща ѝ да си осиновим негърче или азиатче. И като споменах ММ, на тоз лъв ще му оскубя гривата косъм по косъм! Другата седмица живот и здраве ще почиваме. Първата част от почивката е ясна. Миналата седмица предложи да я удължим с още две нощувки - ама, Троян ли, Ловеч ли, ма този хотел нещо не го кефил, другия нещо незнамкаквоси... А аз рия ли, рия в нет-а! И преди половин час ми праща линк "Виж, звънни и резервирай". В Трявна! Рано е да си сипвам, а и имам среща в 11 ч. (да пазя страх на директор диреция...).

# 744
  • Мнения: 7 273
AIR, бъди здрава, все така усмихната и сбъдваща мечтите си! Честит празник!
Прекрасен да е денят ви на всички!
Благодаря за чудесните споделени мигове от живота ви!

# 745
  • sofia
  • Мнения: 8 933
AIR, да си жива и здрава и все така с позитивна настройка!

Страхотни майки и деца!

Почти всички снимки са ми в облака и гугъл редовно ми показва на някоя дата преди 100 години какви са били.
Само хартиените на баткото са в албуми.

# 746
  • Мнения: 569
Честита да си AIR, да пътешестваш здрава, с удоволствие и приятна компания.

# 747
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Трябва едно форумско пътуване до Истанбул да си спретнем, когато тая гадост отмине!


Те това е приказка!  На мен даже и забележителности не ми се зяпат,а просто да си се разхождам там....
Само където за съжаление не съм оптимистично настроена със скорошното преминаване на гадостта...

# 748
  • София
  • Мнения: 3 610
AIR, момиче, честита да си!  Винаги на макс яхнала живота! Flowers Bouquet Birthday
citron, и на мен баткото ми го смениха първия път. Гледам аз едно черно и грозно бебе и се чудя защо толкоз пък грозно и изведнъж в стаята една мацка(алкохола Stuck Out Tongue Winking Eye )казва, че този номер не е нейния. Аз гледам моят е и си викам слава богу това не е мойто, но като ги сменихме се оказаха почти близнаци, само моят беше по-едър. Та за малко да го закърми алкохола. Ама тя беше доста красива мадама, та сигурно затова толкоз си приличаха децата Stuck Out Tongue

# 749
  • София
  • Мнения: 3 560
Пишете ме и мен за екскурзия в Истанбул.

Общи условия

Активация на акаунт